reklama

Hlavní zprávy v 18.55: Na indickém letišti havarovalo letadlo při přistání

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

reklama

Letadlo společnosti Air India havarovalo při přistání na letišti v indickém městě Kóžikkót. Sjelo z přistávací dráhy a rozlomilo se na dvě části. Na palubě bylo 191 lidí včetně členů posádky, podle CNN zemřel pilot a další dva lidé.

Norsko, Ukrajina a Slovinsko opět zařadily Českou republiku na seznam středně rizikových států. Po vstupu na jejich území tak Češi musí až na některé výjimky nutně nastoupit 14denní karanténu. Ti, kteří mají svůj pobyt už zaplacený, se musí prokázat negativním testem.

V Libanonu jsou už i čeští záchranáři. Dostali na starost plochu zhruba 500 metrů od centra exploze. Jeho rozloha odpovídá zhruba osmi fotbalovým hřištím. Jak to na místě vypadá, nám prozradil jeden z členů českého týmu.

Čeká nás vlna veder. Teploty už dnes na mnoha místech republiky přeskočily tropickou třicítku. Takové teploty s sebou nesou i zvýšené riziko kolapsů. Jak se jim bránit?

Další program na CNN Prima NEWS:

Cestovní byznys Richarda Questa ve 20:15

Novinář CNN Richard Quest radí, jak si co nejvíc zpříjemnit a usnadnit časté pracovní cesty. Provede nás po hotelích a letištních saloncích, porovná letecké společnosti a představí věrnostní programy a benefity pro ty, co často cestují.

Svět vědy ve 20:40

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:10

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my také.

Byznys podle Richarda Questa ve 21:50

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Další hlavní zprávy

Domácí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

  • Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

reklama
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
Desetitisíce lidí ve Francii uctili památku setnutého učitele. Podpořili je i imámové
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
reklama
reklama
Hrdinové nedělní demonstrace. Na policejní koně létaly dlažební kostky, přesto vydrželi

Krimi

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Další články
reklama
reklama