Hlavní zprávy v 18.55: Závod ve stavbě dálnice na hranici. Vede Česko, nebo Polsko?

Hlavní zprávy

CNN Prima NEWS - živé vysílání

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

Prezident Miloš Zeman nebude zvát předsedu Senátu Miloše Vystrčila na schůzky ústavních činitelů. Řekl to v naší Partii. Premiér Andrej Babiš zase uvedl, že Senát není pojistkou demokracie. Prodej chytrých telefonů během koronakrize celosvětově klesl. Technologický vývoj to ale nezastavilo. Telefony by v budoucnu mohly pomáhat třeba s opravami aut. A přidáme i závod ve stavbě dálnice na státní hranici. Vedou v něm nad Českem Poláci. Před několika týdny zahájili stavbu předposledního úseku dálnice navazující na naši D11. Prozradíme i to, čeho se obávají příhraniční obce.

Další program na CNN Prima NEWS:

Sport bez hranic ve 20:15

Horolezectví, rafting, triatlon, cyklistika či surfing. To vše jsou sporty, které neznají hranic.

Velké vlakové putování VI ve 20:45

I v dnešní době se dá v Evropě prožít dobrodružství na železnici. Stačí k tomu mít sto let starého průvodce a projet s ním místa, která kniha uvádí. Vydejte se spolu s britským novinářem Michaelem Portillo vlakem z východní Evropy až do Indie.

KB Interview ve 22:00

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Tagy: