reklama

Hledáme domov pro Huše, Stelinku a pátráme po Oliverovi

V dílu Prima Mazlíčka o aktivitách jsme pro vás vybrali do inzerce velmi aktivního pejska a kotě, které sice nemá očičko, ale ve hře mu to rozhodně nebrání. Také nás o pomoc poprosil mladý pár, kterému se zaběhl pejsek Oliver.

reklama

Pátráme

Pátráme po Oliverovi. Dne 4. 9. 2020 se zaběhl po 5. hodině ránní pes Oliver v obci Hromnice (Plzeň-sever). Odešel otevřenými vraty, v nepozornosti. Jeho odchod majitelé zjistili po necelých 11 minutách (dle záznamů z kamer na domě), ale od té doby jako by se po něm slehla zem.

Ihned se pustili do prohledávali okolí, hlásil obecní rozhlas, všude jsou stovky letáků, na sociálních sítí sdílí tisíce lidí, ale nemají jedinou stopu. Majitelé se domnívají, že by ho mohl mít v dobré víře nějaký starší člověk, který neví, že se hledá.

SOUTĚŽTE S NÁMI A VÝROBCEM KRMIV NATIVIA

PŘIDEJ FOTKU DO KOMENTÁŘE A VYHRAJ! Pozor, pozor! Společně se společností Nativia - české krmivo pro psy a kočky, jsme...

Posted by Prima Mazlíček on Sunday, September 20, 2020

Nabízí nálezné 50 000Kč

„Za necelý měsíc máme svatbu (10. 10. 2020) a vůbec si neumíme představit, že bychom se vzali bez něj,“ popisuje majitelka Míša.

Oliver je rok starý pes plemene pomeranian, váží 3kg.

Míša Lehečková tel. +420 776 585 166

Hledáme domov

Pro Huše hledáme nový domov. Huš je akční, zdravý pes, pravděpodobně křížený s bull plemenem. Po seznámení nemá problém s jinými psy, ale k malým plemenům ho nedoporučujeme, když si hraje, tak nebere ohledy. Hušovi je asi 5 let, je velmi aktivní, umiluje dlouhé výlety a hru. Zároveň ale umí v klidu odpočívat a je čistotný, můžeme doporučit do bytu. Je to prostě ideální pes, který dokáže být samostatný a tak můžete v klidu odejít do práce. Huš je vesměs samostatný a sebevědomý, netrpí separační úzkostí ani nevyžaduje neustálou pozornost člověka. Kdo získá jeho srdce, získá úžasného parťáka pro život.

Nachází se v útulku Anidef-Žim

736 769 601

Domov hledá i kočka bez oka. Stelinka je po kastraci a operaci očička. Hledá ten nejlepší domov. Je to mazel. Nejlépe, kdyby šla do domova k nějakému kočičímu parťákovi, se kterým si bude moct hrát.

Azyl pro opuštěné kočky Lucky

777 444 373

Tagy:
adopce pátráme kocka hledá domov pes

Hlavní zprávy

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují
Koronavirus

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují

Přestože je nošení respirátorů či nanoroušek nadále povinné například v MHD či ve vnitřních prostorech, Češi je v posledních měsících z velké části znovu vyměnili za klasické roušky, k čemuž přispěly teplé letní počasí a ústup epidemie. Samotní obchodníci přiznávají, že odbyt respirátorů během letních měsíců poklesl a naopak se začaly opět prodávat klasické chirurgické roušky.

Pokuta pro Hamáčkovo ministerstvo. Má zaplatit 800 tisíc za nákup samopalů bez tendru

Aktualizováno

Antimonopolní úřad potrestal ministerstvo vnitra, které řídí vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), pokutou 800 tisíc korun za uzavření smlouvy na nákup pušek a samopalů pro Policii ČR bez tendru. Letos v lednu už úřad zakázal plnění jedné ze smluv. Rozhodnutí je pravomocné, potvrdil jej předseda ÚOHS Petr Mlsna, který zamítl podaný rozklad. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

reklama

Domácí zpravodajství

Za čtvrtek přibylo téměř 500 nových případů covidu. Situace se dál horší v Praze

Testy ve čtvrtek odhalily v Česku 488 případů nákazy koronavirem, to je o 60 méně než před týdnem. Reprodukční číslo kleslo na hodnotu jedna, což je hranice mezi zpomalováním a zrychlováním epidemie. Nemocniční péči vyžadovalo 164 lidí s nemocí COVID-19, stejně jako před týdnem, z toho 27 pacientů bylo ve vážném stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama