reklama

Hledáme domov pro Huše, Stelinku a pátráme po Oliverovi

Pátráme po Oliverovi.
Foto:

V dílu Prima Mazlíčka o aktivitách jsme pro vás vybrali do inzerce velmi aktivního pejska a kotě, které sice nemá očičko, ale ve hře mu to rozhodně nebrání. Také nás o pomoc poprosil mladý pár, kterému se zaběhl pejsek Oliver.

reklama

Pátráme

Pátráme po Oliverovi. Dne 4. 9. 2020 se zaběhl po 5. hodině ránní pes Oliver v obci Hromnice (Plzeň-sever). Odešel otevřenými vraty, v nepozornosti. Jeho odchod majitelé zjistili po necelých 11 minutách (dle záznamů z kamer na domě), ale od té doby jako by se po něm slehla zem.

Ihned se pustili do prohledávali okolí, hlásil obecní rozhlas, všude jsou stovky letáků, na sociálních sítí sdílí tisíce lidí, ale nemají jedinou stopu. Majitelé se domnívají, že by ho mohl mít v dobré víře nějaký starší člověk, který neví, že se hledá.

SOUTĚŽTE S NÁMI A VÝROBCEM KRMIV NATIVIA

Nabízí nálezné 50 000Kč

„Za necelý měsíc máme svatbu (10. 10. 2020) a vůbec si neumíme představit, že bychom se vzali bez něj,“ popisuje majitelka Míša.

Oliver je rok starý pes plemene pomeranian, váží 3kg.

Míša Lehečková tel. +420 776 585 166

Hledáme domov

Pro Huše hledáme nový domov. Huš je akční, zdravý pes, pravděpodobně křížený s bull plemenem. Po seznámení nemá problém s jinými psy, ale k malým plemenům ho nedoporučujeme, když si hraje, tak nebere ohledy. Hušovi je asi 5 let, je velmi aktivní, umiluje dlouhé výlety a hru. Zároveň ale umí v klidu odpočívat a je čistotný, můžeme doporučit do bytu. Je to prostě ideální pes, který dokáže být samostatný a tak můžete v klidu odejít do práce. Huš je vesměs samostatný a sebevědomý, netrpí separační úzkostí ani nevyžaduje neustálou pozornost člověka. Kdo získá jeho srdce, získá úžasného parťáka pro život.

Nachází se v útulku Anidef-Žim

736 769 601

Domov hledá i kočka bez oka. Stelinka je po kastraci a operaci očička. Hledá ten nejlepší domov. Je to mazel. Nejlépe, kdyby šla do domova k nějakému kočičímu parťákovi, se kterým si bude moct hrát.

Azyl pro opuštěné kočky Lucky

777 444 373

Tagy: adopce pátráme kocka hledá domov pes
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Školství

Škola v přírodě jako boj proti koronaviru. Prymula podporuje oddělení dětí od rodičů

Škola v přírodě jako boj proti koronaviru. Prymula podporuje oddělení dětí od rodičů

Vláda reálně uvažuje o tom, že by se děti v listopadu odvezly na školy v přírodě. V pondělí to na tiskové konferenci na dotaz CNN Prima NEWS uvedl ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO). S návrhem na improvizované školy v přírodě přišli minulý týden zástupci odborů a v tomto týdnu by měli podrobnosti ministrům představit. Jde podle nich o variantu, jak bojovat proti šíření koronaviru a nenakazit rodiče. Dopad do rozpočtu by byl podle odborů až dvě miliardy korun. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) dodala, že děti jsou velká priorita a bude o tom jednat.

Domácí

Vláda z nás dělá voly, říká ekonom Sedláček. Poprvé za 30 let „ryjeme držkou v zemi“

Vláda z nás dělá voly, říká ekonom Sedláček. Poprvé za 30 let „ryjeme držkou v zemi“

Nemůžeme spoléhat na politiky, protože se řídí jinou logikou, než co nejlépe pečovat o své občany. Ekonom a bývalý poradce prezidenta Václava Havla Tomáš Sedláček se na Facebooku opřel do vlády a jejího řešení koronavirové situace v Česku. Mimo jiné naši zemi srovnal se sousedním Slovenskem, které se podle něj dokázalo z předešlých ekonomických nebo politických krizí vymanit a v současnosti je na tom v mnoha ohledech lépe než Česko. To prý poprvé za 30 let poznává, jaké to je „rýt tak trošku držkou v zemi“.

reklama
Nezničitelného Ibrahimovice COVID-19 nepřibrzdil a stále řádí. Milán má Boha, řekl Švéd
Vlci ztrácejí přirozenou plachost, útoků přibývá. Chovatel přišel za noc o 20 ovcí
Děti mohou z kojeneckých lahví polykat miliony mikroplastů denně, upozorňují vědci
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
reklama
reklama
Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Domácí

Domácí zpravodajství

Pod vlivem pervitinu dceru ubodala nůžkami a schovala do pračky. Žena si odpyká vysoký trest
Další články
reklama
reklama