reklama
CNN Prima News adopce

adopce

Výpis příspěvků ke štítku „adopce“

Dříve než v Torontu zachránili kotě bez řitního otvoru u nás a dnes hledá domov

18. září 2021 15:30

Nejspíš jste zaregistrovali příběh kočky Dory v kanadském Torontu, která se narodila bez řitního otvoru a jejíž příběh vyvolal obrovskou vlnu solidarity. Na její operaci a léčbu se vybralo přes 200 tisíc korun. Dory ale nemá vyhráno a momentálně čeká na další operaci. O Dory psal celý svět jako o senzaci, možná vás tak překvapí, že v České republice zachránili kotě se stejně vzácnou diagnózou. Když se našlo, bylo ještě o týden mladší než Dory z Toronta: Jmenuje se Knedlička a dnes si díky organizace Destiny Pet užívá krásného života a brzy bude hledat nový domov. Zpočátku Knedličce ale lidé moc nadějí nedávali.

Lidé trpí a umírají v totalitě peněz. Vláda má na rukou krev, hlásá mladý komunista

17. září 2021 21:44

Ostrou kritiku si v pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS od ostatních mladých politiků vyslechl kandidát KSČM pro sněmovní volby Arťom Korjagin za jeho slova, že lidé dnes trpí a umírají v „totalitě peněz“ a kapitalistický systém „má na rukou krev“. Kandidát Přísahy Michal Košan reagoval slovy, že „komunisty nenávidí“. Představitelka koalice Spolu Markéta Vyvlečková (KDU-ČSL) a reprezentant Pirátů a STAN Zbyněk Horváth připomněli, že komunistický režim zavraždil a pronásledoval stovky lidí.

Miluje motýly a stíny: Hvězda reportáže o neslyšících psech Pancho, hledá domov

12. září 2021 10:40

Pancho se dostal do útulku od majitelky a přišel doslova jako vleká voda. Měnil zajeté přístupy a strategie. „Během pár dní otočil náš svět vzhůru nohama a my se museli učit, hodně učit. Pancho nám dal dar největší, udělal nás o fous zkušenějšími, znalejšími, lepšími, prokázal nám tu nejcennější službu. A my mu teď s tou největší radostí budeme hledat ten pravý domov,“ říká vedoucí útulku Kamila Šťastná.

Odebrané dogy se jmény egyptských bohů z Útulku Tábor hledají domov

5. září 2021 10:30

V prvním díle našeho podzimního pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy bílému božstvu. Konkrétně čtyřem bílým argentinským dogám, které mají za sebou dost těžké chvíle. Byly odebrány z přemnoženého chovu a umístěny po útulcích po celé republice. V útulku Tábor jsou momentálně čtyři krasavci, kteří jsou připraveni na nový domov, a protože jsou boží, dali jim jména po egyptském božstvu.

reklama