CNN Prima News adopce

adopce

Výpis příspěvků ke štítku „adopce“

Alfie v útulku smutní a trpí kožní alergií, potřeboval by milující domov

20. dubna 2023 10:00

Jezevčíka Alfieho už v životě potkala hromada smůly a to mu nejsou ještě ani dva roky. Nejdřív se musel rozloučit se svou původní paničkou, protože se o něj kvůli zdravotním problémům už nedokázala dál postarat. Pak našel hodné páníčky, jenže později přišly problémy a přes veškerou snahu se museli Alfieho vzdát. Někteří pejci pobyt v útulku snáší dobře, Alfie ale mezi takové jedince nepatří. Trápí se. Navíc trpí alergií a autoimunitním onemocněním, které se mu kvůli stresu zhoršuje.

Trvalo deset dní, než se povedlo je odchytit: Příběh mazlivého Tobbyho a netykavky Sophie

5. dubna 2023 15:30

Mirku, která v Kataru léčí a kastruje pouliční kočky, z našich článků již znáte. Tentokrát přinášíme příběh kočičích sourozenců, kteří na sebe byli tak fixovnaí, že nešli rozdělit. Léčit a hledat domov jedné kočičce je už tak velmi náročné, natož když jsou dvě. Titulní fotka tohoto článku vám hodně napoví o tom, co musí Mirka na ulicích vídat. V galeriích pak najdete odpověď na to, proč to ta holka podstupuje. Protože když vidíte, jaký nový život můžete zvířeti dát, stojí to za to.

Navrátilová vyhrála, ale rakovina změnila plány: Na adopci nedojde, chybí energie

22. března 2023 12:56

Začátkem roku oznámila tenisová legenda Martina Navrátilová závažnou zprávu. Znovu bojovala s rakovinou, sama to nazvala jako dvojí pohromu, protože zasažen byl hrtan i prs. Naštěstí za dva měsíce mohla majitelka 59 grandslamových titulů přinést zprávu o velkém vítězství. Nemoc však u české rodačky zpřetrhala plány na adopci.

Šichta po šichtě: Příběh pokousané Chloe a Mirky, která zachraňuje kočky z ulice

22. března 2023 09:00

O Slovence Mirce, která se rozhodla pomáhat opuštěným a nemocným kočkám v Kataru, jsme vám už říkali. Má za sebou osm let pomoci a díky tomu několik desítek příběhů záchrany koček, které přežily jen díky ní. Mirka se navíc vždy snaží hledat zvířeti nový domov, aby se nemuselo vrátit do těžkého pouličního života. Asi jeden z nejtěžších příběhů byla podle ní Chloe, hlavně protože měla složitou povahu a nevěřila, že by se po vyléčení mohla v novém domově aklimatizovat.

Fotbalovou sezónu dobrovolníkem v útulku: Hvězdný Tom Brady tak trávil čas se svými dětmi

24. února 2023 09:00

I když je Tom Brady hvězdou nejvyšší profesionální ligy amerického fotbalu, není asi nikdo, kdo by ho neznal i u nás. Tom letos v únoru ukončil svou třiadvacetiletou profesionální sportovní kariéru (nutno říct, že po několikáté, ale zřejmě tentokrát opravdu). Je považován za nejlepšího rozehrávače všech dob. A svůj „důchod“ oslavil adopcí koťat z útulku, na povrch pak ale vyplavalo ještě větší překvapení.

„Zázračná“ Ája nepřestává udivovat. Miminko narozené pod sutinami chtějí adoptovat tisíce lidí

14. února 2023 11:59

Tisíce lidí po celém světě nabízejí, že adoptují syrské děvčátko, jež se narodilo pod troskami zničeného domu po zemětřesení v syrském Džindirasu. Holčička přežila jako jediná z celé její nejbližší rodiny, proto dostala jméno Ája, což v arabštině znamená „zázrak“. Jméno se k ní hodí, protože přežila více než 10 hodin zavalená sutinami. Nyní se našel její prastrýc, který se holčičky ujme, jakmile bude propuštěna z nemocnice.

Prezidentská anketa se Zimou: Adopci pro stejnopohlavní páry bych umožnil za přísných podmínek

9. ledna 2023 07:32

S adopcí pro stejnopohlavní páry bych neměl problém, pokud by tam byla kritéria, která by to velmi přísně posuzovala, protože adopce dětí se velmi přísně posuzuje i u heterosexuálních párů. To řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS kandidát na prezidenta Tomáš Zima. Mluvil také o existenci více pohlaví či o svém zdravotním stavu. CNN Prima NEWS postupně přináší rozhovory se všemi kandidáty na Hrad. Každý host vždy zodpoví 12 konkrétních otázek. Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu.