hory

Výpis příspěvků ke štítku „hory“

Sledujte Hlavní zprávy: Nová praxe hotelů, zaplaťte ubytování a zvlášť i energie

23. října 2022 18:40

Zaplaťte zvlášť ubytování a k tomu ještě za spotřebovanou energii. Stále častější praxe penzionů a hotelů na horách. Umožňuje jim to držet ceny ubytování na téměř stejné úrovni jako vloni a návštěvníky hor nutí šetřit. Jak krok hodnotí hoteliéři a zákazníci? To se dozvíte v Hlavních zprávách, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55

Jaroš ke kritické noci Soukalové v Alpách: Pomáhají ruská kamna, prostě musíte přežít

26. září 2022 11:11

Celkem 20 hodin nebylo o bývalé biatlonistce a nyní moderátorce CNN Prima NEWS Gabriele Soukalové slyšet. Ztratila se při středeční vyjížďce na kole v italských Alpách a musela nevybavená strávit noc uprostřed přírody v mrazivých teplotách. Bohaté zkušenosti s drsnými podmínkami má český horolezec Radek Jaroš, který promluvil o tom, co dělat, když se někdo ztratí podobně jako trojnásobná olympijská medailistka.

První slova Soukalové o hrůze v horách: Záchranáři nechápali můj výkon. Jak noc překonala?

23. září 2022 19:55

Moderátorka pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová vyrazila na kole do hor v italském Livignu. Potkaly ji ale komplikace a v terénu musela strávit noc. K přežití někdejší špičkové sportovkyni prý pomohla i dobrá fyzička. Díky ní byla schopna šplhat několik stovek metrů po skále. Italští záchranáři ji za tento výkon označili za „Wonder Woman“.

Karabiniér o záchraně Soukalové: Do akce vzlétl vrtulník, Gabrielu jsme vezli do nemocnice

23. září 2022 13:53

Po noci strávené v italských horách bývalá biatlonistka a moderátorka pořadu Showtime Gabriela Soukalová nabírá síly. Kvůli utrženému útesu nemohla dvojnásobná mistryně světa v biatlonu pokračovat v naplánované cestě na kole, do akce se proto zapojili záchranáři. Člen italských karabiniérů pro CNN Prima NEWS událost přiblížil.

Tragická nehoda v Adršpachu: Podezřelý už dříve autem zabíjel. Právník dal lidem za pravdu

29. srpna 2022 09:14

Stávající trestný čin bych překvalifikoval, říká k autonehodě v Adršpachu advokát Jan Černý. Před týdnem tam řidič srazil dva manažery ze šumavské společnosti prodávající outdoorové oblečení. Ani jeden nehodu nepřežil, pachatel od nehody navíc ujel. Hrozí mu až pět let vězení, podle příbuzných obětí je to ale málo.