reklama

Hosty dnešních 360° Pavlíny Wolfové budou Martin Stloukal a Dominik Hašek

Drsný kouč dorostenců z Techniky Brno Martin Stloukal hostem dnešních 360° Pavlíny Wolfové. Patří hrubá mluva a tvrdý režim k hokeji? Diskutovat budou společně s bývalým gólmanem Dominikem Haškem a sportovním trenérem Marianem Jelínkem. Dnes ve 21.40 na CNN Prima NEWS!

reklama

Na veřejnost se dostala další nahrávka z hokejové šatny. Tentokrát se podle Deníku jednalo o dorostence brněnské Techniky, kteří po nucené koronavirové pauze svého trenéra zrovna nepotěšili. Ten jim to dal „pořádně sežrat“, a to doslova. Na nahrávce, která se šířila českým internetem, totiž své svěřence nevybíravě kritizoval, mimo jiné kvůli životosprávě.

„Druhá věc, která mě nas***a, bylo to, že mi zavolala jeho matka. Pánové, já vám na to s**u. Nebudu se bavit s vašima matkama. Ani s jednou! Hokej hrajete vy, takže žádná matka mi sem nebude volat a nebude se mnou komunikovat,“ říká mimo jiné na nahrávce kouč.

Právě tomuto tématu se budou věnovat v dnešních 360° Pavlíny Wolfové kouč dorostenců z Techniky Brno Martin Stloukal, bývalý gólman Dominik Hašek i sportovní trenér Marian Jelínek. Nezapomeňte se tedy dívat už ve 21.40 na CNN Prima NEWS.

K tématu

Další hlavní zprávy

MS v hokeji

Pešán vaří sestavu pro hokejové MS. Jak to nyní vypadá s kádrem pro šampionát v Rize?

Pešán vaří sestavu pro hokejové MS. Jak to nyní vypadá s kádrem pro šampionát v Rize?

Natěšení na vypuknutí světového šampionátu v Lotyšsku stoupá. Už jen dva týdny dělí hokejisty a fanoušky od vrcholné akce sezony. Česká reprezentace stejně jako každý rok bude usilovat o zisk některého z cenných kovů a doufá, že na rozdíl od sedmi předchozích pokusů přinese snaha výsledek. Pomalu se rýsuje sestava, kterou hlavní trenér Filip Pešán s sebou vezme do Rigy.

Hamáček vrací úder. Prozradil jméno utajeného svědka Seznam Zpráv. Ten se přiznal
Děti se mohou testovat jen jednou za 14 dnů. Vláda schválila dotace na PCR testy pro školy
reklama
reklama
Hamáčkův údajný plán v Moskvě potvrzují další: Sputnikem chtěl zachránit ČSSD

Jan Hamáček

Domácí zpravodajství

Okolnosti Hamáčkovy cesty do Moskvy řeší policie. Vyšetřuje ji „z vlastní iniciativy“
Další články
reklama
reklama