reklama

Hosty dnešních 360° Pavlíny Wolfové budou Martin Stloukal a Dominik Hašek

Drsný kouč dorostenců z Techniky Brno Martin Stloukal hostem dnešních 360° Pavlíny Wolfové. Patří hrubá mluva a tvrdý režim k hokeji? Diskutovat budou společně s bývalým gólmanem Dominikem Haškem a sportovním trenérem Marianem Jelínkem. Dnes ve 21.40 na CNN Prima NEWS!

reklama

Na veřejnost se dostala další nahrávka z hokejové šatny. Tentokrát se podle Deníku jednalo o dorostence brněnské Techniky, kteří po nucené koronavirové pauze svého trenéra zrovna nepotěšili. Ten jim to dal „pořádně sežrat“, a to doslova. Na nahrávce, která se šířila českým internetem, totiž své svěřence nevybíravě kritizoval, mimo jiné kvůli životosprávě.

„Druhá věc, která mě nas***a, bylo to, že mi zavolala jeho matka. Pánové, já vám na to s**u. Nebudu se bavit s vašima matkama. Ani s jednou! Hokej hrajete vy, takže žádná matka mi sem nebude volat a nebude se mnou komunikovat,“ říká mimo jiné na nahrávce kouč.

Právě tomuto tématu se budou věnovat v dnešních 360° Pavlíny Wolfové kouč dorostenců z Techniky Brno Martin Stloukal, bývalý gólman Dominik Hašek i sportovní trenér Marian Jelínek. Nezapomeňte se tedy dívat už ve 21.40 na CNN Prima NEWS.

K tématu

Další hlavní zprávy

Partie

Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem

Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem

Miloš Zeman je přesvědčen, že za současný stav epidemie nikdo konkrétní nemůže. Připustil sice, že vláda dělala chyby, ale těch by se podle něj dopustil každý. Kabinet prý několikrát podlehl tlaku veřejnosti, opozice, ale i některých odborníků. „A to už ani nemluvím o takových zrůdných pseudoodbornících, jako je paní Soňa Peková, která nám vykládala, že covid vychcípá v létě,“ řekl prezident republiky v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. A zmínil také své plány s Romanem Prymulou či jak potrestal svého kancléře za sledování fotbalu na stadionu Slavie.

Nouzový stav

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

  • Aktualizováno

Od pondělního rána kontrolují policisté pohyb mezi okresy. Na více než 500 vytipovaných místech po celé republice musejí lidé při namátkových kontrolách předkládat dokumenty, kterými dokazují, proč chtějí daný okres opustit. Někteří si už začali na sociálních sítích nahlašovat místa, kde stojí policisté. Jedna kontrola trvá jen pár minut, policisté zatím žádné konflikty nehlásí.

Peníze pro strádající umělce? Na kulturní kompenzace jen tak někdo nedosáhne
Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová
Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem
Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic
Chcípl PES: Dostáváme se do totality, vláda poštvává ozbrojené síly proti občanům
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama