reklama
CNN Prima News Martin Stloukal

Martin Stloukal

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Stloukal“

Další uniklá nahrávka: Trenér seřval hokejisty, pak zkolaboval. Pešán kouče brání

14. října 2020 17:51

Nahrávání emotivních proslovů trenérů v kabině. Tak z toho se poslední dobou stává trend. Do pasti zvukového záznamu se naposledy chytil trenér prvoligového týmu Horácká Slavia Třebíč Roman Mejzlík. Svým svěřencům svérázně spílal za to, že i přes bídné výkony chtěli přidat plat. „Jste nenažraný hovada,“ prohlásil například kouč. Situace v klubu je nyní nepříjemná i proto, že krátce po uniknutí „céresu“ na veřejnost Mejzlík zkolaboval. Drsná slova, která v kabině padla, neviděl jako závadná hlavní muž české reprezentace Filip Pešán.

Nebude Stloukal, budou peníze. Hokejový svaz tlačí na klub kvůli kouči z nahrávky

7. října 2020 13:24

Technika Brno je mládežnický klub, který začal v červnu plnit titulky novin a webů. Ne však v kontextu, v jakém by si sám představoval. Trenér Martin Stloukal promlouval svým svěřencům do duše vulgárně a částečně rasisticky. K jeho smůle se nahrávka z kabiny dostala na veřejnost. Hokejový svaz tlačí na vedení organizace, aby „hříšníka“ propustilo. Trestem je vypovězení smlouvy, čímž Technika přijde o statisíce korun. Pokud by byl Stloukal nahrazen, může ještě klub finance zachránit. S novými informacemi přišel web iDnes.cz.

Hokejový kouč disciplinární komisi svůj svérázný proslov nevysvětlil. Už zná trest

26. srpna 2020 21:17

„Budete bydlet v ‚tvarohárně‘.“ Tímto výrokem – a mnoha dalšími – se nechtěně proslavil hokejový trenér Martin Stloukal poté, co z kabiny unikla nahrávka s jeho proslovem k mužstvu. Dorosteneckému týmu Techniky Brno vyčítal neprofesionální přístup a špatnou životosprávu. To by samo o sobě nebylo tolik problematické. Jenže v apelu na mladé hráče použil i rasistické poznámky. Za ně nyní bude částečně pykat. Od svazu dostal pokutu a podmínečný zákaz činnosti.

Dominik Hašek: Trenér s rasistickými výrazy nemá u mládeže co dělat

15. června 2020 23:15

Trenér dorostenců hokejového klubu Technika Brno Martin Stloukal bude dál působit u týmu. Vedení se za něho postavilo, přestože při proslovu ke svým svěřencům používal i vulgární výrazy. Podle brankářské legendy a olympijského vítěze z Nagana Dominika Haška to ale byla ukázka, jak k funkci trenéra jakéhokoli sportu nepřistupovat. „Za mě to bylo všechno od A do Z úplně špatně,“ řekl Hašek v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima NEWS.

Komentář ke kauze brněnského hokejového kouče: Maminko, dejte ho raději na šachy

13. června 2020 20:57

Internety se šíří další hokejová kauza. Kouč dorosteneckého týmu brněnské Techniky vyčinil svým svěřencům, kteří zjevně nepochopili rčení „co bolí, to sílí“. Přitom nejde o kdejaké nazdárky, nýbrž hráče mládežnické kategorie hokejové extraligy. Tedy sportovce, kteří se možná chtějí hokejem jednou živit nebo nad hlavu zvednout trofej pro vítěze Stanley Cupu či mistrovství světa.

Nakopu ho, že vylítne před zimák! Trenér drsně kritizoval své svěřence

12. června 2020 22:21
Aktualizováno

Na veřejnost se dostala další nahrávka z hokejové šatny. Tentokrát se podle Deníku jedná o dorostence brněnské Techniky, kteří po nucené koronavirové pauze svého trenéra zrovna nepotěšili. Ten jim to dává „pořádně sežrat“, a to doslova. Na nahrávce, která se šíří českým internetem, totiž své svěřence nevybíravě kritizuje, mimo jiné kvůli životosprávě.

reklama