reklama
CNN Prima News hrdina

hrdina

Výpis příspěvků ke štítku „hrdina“

Hvězdný Spider-man splnil slib. Hrdina, který zachránil sestru, byl součástí slavného filmu

25. prosince 2021 20:20

Před rokem dojala celý svět zpráva o šestiletém chlapci, který vlastním tělem ochránil svou mladší sestru před psem. Jeho hrdinský čin ocenila celá řada celebrit, přičemž výjimkou nebyl ani filmový Spider-Man. Jeho představitel Tom Hollad chlapci slíbil, že se s ním jednoho dne setká na natáčení nového snímku s pavoučím mužem, a svému slibu v nedávné době dostál.

Smutný osud letu 93. Lidé se postavili teroristům a zachránili Kapitol, sami zemřeli

10. září 2021 05:41

Dopoledne 11. září 2001 unesli teroristé celkem čtyři letadla. Zatímco se třemi letouny útočníci narazili do plánovaných cílů, příběh čtvrtého letu 93 se pro únosce zkomplikoval. Cestující se totiž na palubě dozvěděli o jejich úmyslu a pokusili se je přemoci. Nakonec se stroj roztříštil o pole Pensylvánie. Záchrana Kapitolu byla vykoupena smrtí všech pasažérů.

Hrdinský skok: Muž plachtil z mostu osm metrů a zachránil život batoleti v řece

4. května 2021 21:19

V neděli došlo na mostě v americkém městě Ocean City k hromadné nehodě, během které zůstalo jedno z aut zaklíněné bokem v zábradlí. Z vozu během incidentu vypadlo 23měsíční batole a zřítilo se do řeky. Pád dítěte zaznamenal jeden z řidičů na mostě, který neohroženě skočil do vody za ním. Díky pohotové reakci batoleti zachránil život.

reklama