reklama
CNN Prima News hromadná nehoda

hromadná nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „hromadná nehoda“

Dálnici D6 zablokovala na Lounsku nehoda. Srazilo se osm aut, tvořila se kolona

28. prosince 2021 10:56
Aktualizováno

Dálnici D6 u Lubence na Lounsku v úterý uzavřela ve směru na Prahu na zhruba čtyři hodiny hromadná nehoda kamionu a sedmi osobních aut. Jeden člověk se při srážce vážně zranil, hasiči ho museli z vozidla vyprostit a záchranáři ho převezli do nemocnice. Vyplývá to z informací hasičů, policistů, záchranářů a silničářů.

Havárie tří nákladních a jednoho osobního auta. Dálnice na Brno byla pět hodin uzavřená

22. listopadu 2021 13:01
Aktualizováno

Provoz dálnice D1 na Vysočině byl v pondělí ve směru na Brno přes pět hodin zastavený kvůli hromadné nehodě na 124. kilometru. Podle mluvčí police Dany Čírtkové havarovala tři nákladní auta a osobní auto. Nikdo se nezranil, potvrdil mluvčí záchranářů Petr Janáček. Provoz jedním pruhem byl obnovený po 17. hodině.

Dvojí komplikace na D1. Po hromadné nehodě u Mirošovic kamion prorazil betonová svodidla

6. října 2021 13:46

Provoz na dálnici D1 na 18. kilometru u Mirošovic směrem na Prahu před polednem zkomplikovala řetězová nehoda šesti aut. Potíže jsou hlášeny i na 21. kilometru, kde narazil kamion do betonových svodidel. Provoz na obou místech dálnice je takřka zastavený, řidiči mohou projíždět jediným jízdním pruhem. Mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) Jan Rýdl řidiče vyzývá, aby se tomuto úseku vyhnuli.

Těhotná žena zůstala zaklíněná v autě. Hromadná nehoda na D1 si vyžádala i další raněné

26. června 2021 11:43
Aktualizováno

Na dálnici D1 u Modletic nedaleko Prahy dnes dopoledne havarovalo osm až deset aut. Kolem deseti lidí utrpělo lehká zranění, mezi nimi i těhotná žena, vyplynulo z informací policie a záchranné služby. Podle Národního dopravního informačního centra byl směr na Brno kvůli přistávání vrtulníku dočasně neprůjezdný, poté se podařilo obnovit provoz připojovacím a pravým jízdním pruhem.

Řidič ujížděl v Praze policistům, naboural několik aut. Na místě je šest zraněných

22. června 2021 20:05
Aktualizováno

Při dopravní nehodě čtyř aut v Praze 4 – Michli se zranilo šest lidí. Dva z nich mají těžká zranění, zaklíněnou ženu vyprošťovali hasiči, řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Mezi lehce zraněnými jsou i tři děti. Nehoda se stala chvíli po 19:00 na sjezdu z ulice 5. května do Vyskočilovy ve směru z centra. Podle mluvčího pražské policie Jana Rybanského narazilo auto, které policisté pronásledovali, do dvou osobních aut a autobusu. Mezi zraněnými je řidič a spolujezdkyně z pronásledovaného vozidla.

Dálnice D35 ve směru na Mohelnici byla uzavřena kvůli hromadné nehodě

8. dubna 2021 08:20
Aktualizováno

Nehoda čtyř vozidel ve čtvrtek ráno zkomplikovala provoz na dálnici D35 od Loštic ve směru na Mohelnici. Kvůli nehodě byla dálnice uzavřena, nyní je s opatrností průjezdná jedním pruhem, řekla šumperská policejní mluvčí. Nehoda se obešla bez zranění. V oblasti panuje nepříznivé počasí, problémy na silnicích jsou i v ostatních částech regionu.

Boj o život: Zdrogovaný mladík srazil známou českou kapelu. Jsme sešití, říkají členové

12. března 2021 16:26

Členové kapely Poetika byli ve středu zraněni při hromadné dopravní nehodě v Hradci Králové. Zdrogovaný dvacetiletý řidič BMW jel nepřiměřenou rychlostí, nezvládl řízení a narazil do jejich auta. „Otec mladíka, který nehodu zavinil, má vazby na policii v Hradci Králové. Měl jsem obavy, že se to zamete pod koberec,“ řekl k tomu starosta Řeporyjí Pavel Novotný, kterého uklidnilo, že se o nehodě začalo mluvit.

reklama