CNN Prima News hromadná nehoda

hromadná nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „hromadná nehoda“

Deset aut se srazilo kvůli námraze, na místo musel vrtulník. Dálnice u Frýdku-Místku stála

3. února 2023 09:02

Hromadná nehoda deseti vozidel komplikuje dopravu na dálnici D56 u Frýdku-Místku. Nehoda se stala na namrzlé vozovce na obchvatu, ve směru z Frýdku-Místku na Ostravu je silnice uzavřena, informovala policejní mluvčí Kateřina Kubzová. Dodala, že podle dostupných informací jsou na místě dva zranění a jedná se o lehká poranění. Mluvčí hasičů Lukáš Popp uvedl, že na místě přistával i vrtulník, zranění už jsou podle něj v péči zdravotnické záchranné služby. Tah se podařilo alespoň jedním pruhem zprovoznit kolem poledne, informovala policie.

Mrazivé záběry z hromadné nehody na Lounsku. Muž v poslední chvíli uskočil před autobusem

20. prosince 2022 19:47

Tolik aut na jednom místě zatím letos v Česku nebouralo. Dálnice D6 u Lubence na Lounsku připomínala vrakoviště. Náledí tam v pondělí večer na několik hodin úplně zastavilo provoz. Přesný počet účastníků série nehod počítali policisté až do úterního poledne. Dva vážně zraněné musel do nemocnice přepravit vrtulník.

Další mrazivé záběry z nehody na D5: Utekli za svodidla, jejich auto smetl kamion

22. ledna 2022 22:17

Na sociálních sítích se objevilo další video ze čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku. Kvůli špatnému počasí a nezodpovědnosti některých řidičů tam havarovalo 36 aut a šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin. Poslední video názorně ukazuje, jak je důležité při havárii na dálnici ihned opustit vozidlo a dostat se od něj co nejdál.

Havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Při nehodě u Žebráku vznikla škoda 11 milionů

21. ledna 2022 11:36

Při čtvrteční hromadné nehodě na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku vznikla škoda téměř 11 milionů korun. Auta nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky a povětrnostním podmínkám nebo nedodržovala bezpečnou vzdálenost, informovala v pátek policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Na dálnici před polednem ve směru na Prahu havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin.

Dálnici D6 zablokovala na Lounsku nehoda. Srazilo se osm aut, tvořila se kolona

28. prosince 2021 10:56
Aktualizováno

Dálnici D6 u Lubence na Lounsku v úterý uzavřela ve směru na Prahu na zhruba čtyři hodiny hromadná nehoda kamionu a sedmi osobních aut. Jeden člověk se při srážce vážně zranil, hasiči ho museli z vozidla vyprostit a záchranáři ho převezli do nemocnice. Vyplývá to z informací hasičů, policistů, záchranářů a silničářů.

Havárie tří nákladních a jednoho osobního auta. Dálnice na Brno byla pět hodin uzavřená

22. listopadu 2021 13:01
Aktualizováno

Provoz dálnice D1 na Vysočině byl v pondělí ve směru na Brno přes pět hodin zastavený kvůli hromadné nehodě na 124. kilometru. Podle mluvčí police Dany Čírtkové havarovala tři nákladní auta a osobní auto. Nikdo se nezranil, potvrdil mluvčí záchranářů Petr Janáček. Provoz jedním pruhem byl obnovený po 17. hodině.