reklama
CNN Prima News hromadná nehoda

hromadná nehoda

Výpis příspěvků ke štítku „hromadná nehoda“

Těhotná žena zůstala zaklíněná v autě. Hromadná nehoda na D1 si vyžádala i další raněné

Aktualizováno

Na dálnici D1 u Modletic nedaleko Prahy dnes dopoledne havarovalo osm až deset aut. Kolem deseti lidí utrpělo lehká zranění, mezi nimi i těhotná žena, vyplynulo z informací policie a záchranné služby. Podle Národního dopravního informačního centra byl směr na Brno kvůli přistávání vrtulníku dočasně neprůjezdný, poté se podařilo obnovit provoz připojovacím a pravým jízdním pruhem.

Řidič ujížděl v Praze policistům, naboural několik aut. Na místě je šest zraněných

Aktualizováno

Při dopravní nehodě čtyř aut v Praze 4 – Michli se zranilo šest lidí. Dva z nich mají těžká zranění, zaklíněnou ženu vyprošťovali hasiči, řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Mezi lehce zraněnými jsou i tři děti. Nehoda se stala chvíli po 19:00 na sjezdu z ulice 5. května do Vyskočilovy ve směru z centra. Podle mluvčího pražské policie Jana Rybanského narazilo auto, které policisté pronásledovali, do dvou osobních aut a autobusu. Mezi zraněnými je řidič a spolujezdkyně z pronásledovaného vozidla.

Dálnice D35 ve směru na Mohelnici byla uzavřena kvůli hromadné nehodě

Aktualizováno

Nehoda čtyř vozidel ve čtvrtek ráno zkomplikovala provoz na dálnici D35 od Loštic ve směru na Mohelnici. Kvůli nehodě byla dálnice uzavřena, nyní je s opatrností průjezdná jedním pruhem, řekla šumperská policejní mluvčí. Nehoda se obešla bez zranění. V oblasti panuje nepříznivé počasí, problémy na silnicích jsou i v ostatních částech regionu.

Boj o život: Zdrogovaný mladík srazil známou českou kapelu. Jsme sešití, říkají členové

Členové kapely Poetika byli ve středu zraněni při hromadné dopravní nehodě v Hradci Králové. Zdrogovaný dvacetiletý řidič BMW jel nepřiměřenou rychlostí, nezvládl řízení a narazil do jejich auta. „Otec mladíka, který nehodu zavinil, má vazby na policii v Hradci Králové. Měl jsem obavy, že se to zamete pod koberec,“ řekl k tomu starosta Řeporyjí Pavel Novotný, kterého uklidnilo, že se o nehodě začalo mluvit.

Středeční peklo na D1: Matka mě prosila, abych vytáhl dítě z plamenů, popisuje svědek

Až před středeční půlnocí se podařilo zprovoznit dálnici D1 u Brna po dopolední tragické dopravní nehodě. Při srážce několika aut a kamionů tam zemřeli tři lidé, včetně dítěte. Svědek nehody popsal bezmoc, které byl vystaven, když se z hořícího auta snažil dítě zachránit. Nejedná se přitom zdaleka o první vážnou nehodu na tomto úseku D1 a hlavní příčinou bývá čím dál častěji nevěnování se řízení.

reklama