Kuriózní detaily nehody na D6. Senior potřeboval nutně na záchod, zavinil srážku čtyř aut

Senior zavinil hromadnou nehodu

Hromadná nehoda zablokovala v pondělí těsně před půlnocí dálnici D6. Nedaleko Kamenných Žehrovic na Kladensku se srazila tři osobní auta s dodávkou. Kuriózní na všem je, že ta byla v tu dobu bez řidiče. Senior si totiž musel nutně odskočit.

Kuriózní hromadnou nehodu čtyř vozů řešili v pondělí večer policisté na dálnici D6. Jejím viníkem má být osmaosmdesátiletý senior. Nejdříve se domnívali, že vjel na dálnici do protisměru a rozhodl se svůj vůz zastavit, začal couvat a otáčet se, když vtom do něj nabourali další šoféři.

ČTĚTE TAKÉ: Karambol čtyř aut na Kladensku si vyžádal zraněné. Dálnice D6 byla neprůjezdná

Vše ale bylo jinak. Řidič totiž na dálnici zastavil, jelikož si nutně potřeboval odskočit. „Zastavil proto při pravém okraji dálnice. Nicméně zřejmě vozidlo špatně zajistil proti rozjetí. To se následně pohybovalo po dálnici a došlo k dalším dopravním nehodám,“ popsala policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Při nehodě se zranili dva lidé – jeden dospělý a dítě. „Dvě osoby skončily z preventivních důvodů v nemocnici a škoda na vozidlech přesahovala dvě stě tisíc korun. Všichni účastníci nehody měli negativní dechové zkoušky,“ doplnila mluvčí.

Tagy: