Hvězdy Slunečné pomáhají. Bendová, Benešová a Tomeš předali potraviny za tisíce

Hvězdy úspěšného seriálu Slunečná televize Prima, Alice Bendová, Lucie Benešová a Roman Tomeš, se sešly mimo natáčecí plac, aby pomohly lidem v nelehké životní situaci. V azylovém domě v Berouně herci navštívili matky samoživitelky, kde jim předali potraviny v hodnotě desítek tisíc korun.

Potravinový dar osobnosti předaly maminkám, které se se svými dětmi ocitly bez zázemí. Posláním azylového domu v Berouně, který herci navštívili, je pomáhat těm, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci. Velkou skupinu v domově tvoří právě samoživitelky s nezletilými dětmi bez přístřeší. A právě těm byly předány potraviny v hodnotě desítek tisíc korun, jež jim zajistí živobytí na několik týdnů.

„Dlouhodobě spolupracujeme s Českou federací potravinových bank a dnes, jak můžete vidět, předáváme potraviny v azylovém domě Berounka samoživitelkám s dětmi a doufáme, že jim uděláme radost jak dárky, tak hlavně potravinami,“ sdělil CNN Prima NEWS Jens Krieger, jednatel společnosti Penny Market, která se na akci podílela.

Tagy: