reklama
CNN Prima News jídlo

jídlo

Výpis příspěvků ke štítku „jídlo“

Jak si vybudovat odolnost vůči covidu? Neurolog prozradil pět jednoduchých rad

14. listopadu 2021 14:17

Neurolog a ředitel Victoria's Mind Body Brain Performance Paul Taylor se podělil o seznam pěti kroků, které vám pomohou „vybudovat si odolnost“ proti nákaze COVID-19. Zatímco dvojí očkování je první možností ochrany před smrtelným respiračním onemocněním, existují podle odborníka i další způsoby, jak posílit svůj imunitní systém zevnitř.

Kristýna Dolejšová: „Ženy mají tendenci samy sebe shazovat, proto jim chci pomáhat,“

10. listopadu 2021 07:10

Kristýna Dolejšová měla odmalička problémy s emočním jezením. V dospělosti se s tím ale rozhodla něco udělat. Uvědomovala si, že ji k negativním myšlenkám přiváděly i sociální sítě, kde viděla jen krásně ženy. Založila proto projekt Za normální holky a sdílela život takový jaký je - s celulitidou, kily navíc a odvahou o tom veřejně promluvit.

Soused zemřel hlady, líčí Sabina z Jemenu aneb České mámy v boji s hladomorem

18. října 2021 22:12

Po matce je Češka a po otci Jemenka. Ve dvaceti letech odešla Sabina Addailamy z Prahy do jemenské metropole San’á, kde se nyní s pomocí českých kamarádek snaží čelit postupujícímu hladomoru. Ve válkou zmítaném Jemenu je to boj s větrnými mlýny. „Denně vidím spoustu podvyživených děti, některé se prohrabují mezi odpadky a hledají cokoliv, co by snědly,“ informuje 46letá Addailamy přímo ze San’á.

Vyhublí psi uvěznění v troskách domů na La Palmě dostávají krmení pomocí dronů

18. října 2021 00:02

Krmení psů za pomoci dronů. K takovému způsobu záchrany se museli uchýlit obyvatelé Kanárského ostrova La Palma. Několik domácích mazlíčků tam totiž zůstalo uvězněno v troskách domů a nemají přístup k potravě. Záchranáři ani helikoptéra se za nimi kvůli tekoucí lávě momentálně nemohou dostat. Sopka na La Palmě se probudila k životu 19. září a podle odborníků není jasné, kdy její vulkanická činnost ustane.

Jídlo obvykle pomocí sondy: Lékař popsal, jak to chodí na oddělení, kde leží Zeman

17. října 2021 05:27

Jedna z otázek, kterou řeší politici, odborníci i velká část veřejnosti, se týká stravy prezidenta Miloše Zemana, jenž je od neděle hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) na oddělení poskytujícím nejvyšší stupeň intenzivní medicíny. Podle mluvčího Jiřího Ovčáčka poobědval meruňkové buchty a vinnou klobásu s bramborovou kaší. Podle lékaře, který na tomto typu oddělení pracuje, takoví pacienti ovšem přijímají stravu většinou hadičkami.

reklama