CNN Prima News Hyundai

Hyundai

Výpis příspěvků ke štítku „Hyundai“

S Hyundai na Autodromu Most: Jízda, která baví a může i zachránit život

Chtěli jste někdy jet třeba 200 kilometrovou rychlostí nebo ještě rychleji? Na silnici za běžného provozu si tohle žádný rozumný člověk netroufne. Právě k takovému účelu ale slouží autodrom v Mostě, který vám tento adrenalinový zážitek nabídne. Náš kolega Vladimír Procházka tam vyrazil na sraz majitelů hodně rychlých aut z takzvané „enkové“ řady. A i když řídí už pěknou řádku let, ze závodní dráhy, kde měl po boku zkušeného instruktora, si přivezl cenné zkušenosti.

S Hyundai na cestách: Plzeň je městem splněných přání. Díky, andělíčku Vosahánku

Co se vám vybaví, když se řekne Plzeň? Mnozí by asi odpověděli že pivo. Ale ne všichni vědí, že právě toto město má vlastní Benátky a také nejvyšší věž v Česku. A kromě toho i známý fotbalový stadion, kde nedávno svedl úspěšnou bitvu náš národní tým. Plzeň protíná klidná řeka Mže a z ní se čerpá voda pro zavlažování fotbalového trávníku i vrby, kterou lidé zasadili jednomu z fotbalových trenérů. A v neposlední řadě i pro už zmíněné místní Benátky.

Nový Hyundai Kona se v elektrické verzi vyrábí pro celý svět jen v Nošovicích. Je to univerzál

Elektrické provedení vozu Hyundai Kona Electric je pozoruhodným křížencem konvenčního a ryze elektrického pojetí mobility. Zvenku vypadá jako běžný crossover, uvnitř ale připomíná futuristické modely Ioniq, jimž se podobá i kultivovaným vnitřním prostorem a plavným svezením. Přesvědčí zákazníky benzinové, či hybridní verze téhož modelu?

S Hyundai po Česku: Památka z kostí i moderní umění. Obojí najdete v Kutné Hoře

Kutná Hora. Právě toto středočeské město se stalo dalším cílem reportérky Andrey Antony při natáčení příspěvku do rubriky Mámy na cestách v pořadu Prima Česko. Ve složení dcera–⁠matka–⁠babička nasedly do auta a vyrazily objevovat tamní krásy, kterých je mimochodem více než dost. O chrámu sv. Barbory slyšel snad každý, ale víte, kolik kostí ukrývá zdejší Kostnice Sedlec, případně kolik děl najdete ve zdejší Galerii Středočeského kraje? S námi máte šanci to zjistit a udělat si tak představu o tom, jestli stojí za to sem vyrazit. Napovíme rovnou –⁠ určitě stojí.

S Hyundai na pánské jízdě: Českým venkovem až za národním fotbalem

Co si takhle vyrazit na pánskou jízdu? Dámy prominou, ale někdy je zkrátka třeba dopřát chlapům trochu času jen pro sebe. Možná si myslíte, že ke štěstí potřebujeme jenom fotbal. To ale není tak docela pravda. Právě fotbalové utkání je sice hlavním cílem dnešní akce, avšak to neznamená, že si nenajdeme čas i na trochu kultury a poznání. Tak vyrážíme na cestu!

S Hyundai po Česku za dobrodružstvím: Pardubicko je pro něj jako stvořené

Být rodičem je náročná disciplína. A co teprve být mámou, tím spíš mámou v očekávání. Příležitost odreagovat se, načerpat nové síly a poznat něco nového se v takové situaci hledá někdy těžko. Ale jde to. V pořadu Prima Česko v rubrice Mámy na cestách všem, které nevěří, jde příkladem reportérka Andrea Antony. Tentokrát ve voze Hyundai IONIQ 5 vyrazila s kamarádkou poznávat Pardubice jinak než jen po vůni perníku.

S Hyundai po Česku: Jizerské hory! Srdcovka, která bude baví i děti

Prázdniny jsou v plném proudu, rodiče dělí volný čas mezi práci a děti, které lační po dobrodružství a zábavě. Ale kde pořád brát tipy na výlety, aby děti bavily a současně jim nabízely vhodné prostředí? Právě od toho je tu pořad Prima Česko, který vám ve svém dalším dílu nabídl novou porci tipů kam vyrazit. A to i s těmi úplně nejmenšími členy rodiny. Jako obvykle šla v rubrice Mámy na cestách příkladem reportérka a brzy dvojnásobná maminka Andrea Antony. Tentokrát se s rodinou vydala poznávat Jizerské hory.

S Hyundai po Česku: Dámská jízda z Berouna až k Malé Americe a Mexiku aneb Cestování, které baví

Jak zabavit tři dospělé ženy, z nichž jedna se brzy stane dvojnásobnou maminkou? To může být náročný oříšek! Ale dá se vyřešit. Hned se dvěma tipy na výlet přišel další díl pořadu Prima Česko, v němž reportérka Andrea Antony vyrazila s kamarádkami na dámskou jízdu. Prvním cílem se stalo město Beroun, které vás překvapí tím, co všechno turistům nabízí. A tím druhým se staly lomy Amerika, jejichž pohnutou historii je dobré znát.