CNN Prima News instalace

instalace

Výpis příspěvků ke štítku „instalace“

Na hoře v Jeseníkách vztyčili nadšenci kříž. Neměli povolení, lidé kritizují i gramatiku

29. října 2021 12:32

Pozdvižení v řadách turistů i místních obyvatel způsobila nečekaná instalace dřevěného kříže na skalnatý vrchol hory Vozka v Jeseníkách, kde jej v neděli bez řádného povolení úřadů vztyčila skupina zatím neznámých lidí. Případem se už zabývá správa CHKO Jeseníky. Hora se totiž tyčí v první zóně chráněné krajinné oblasti a v ochranném pásmu národní přírodní rezervace Šerák-Keprník. S nadmořskou výškou 1 377 metrů je Vozka osmým nejvyšším vrcholem Hrubého Jeseníku.

Poradíme vám, jak správně položit koberec

25. října 2021 09:00

Máte nový koberec a řešíte jeho instalaci? Bojíte se? Ne, skutečně to nemusí být noční můra, když víte, jak na to. Instalace koberce není tak náročná jako pokládka laminátu nebo linolea. Může dokonce proběhnout hned několika způsoby. Samotná pokládka není dokonce ani příliš fyzicky náročná. Neobejde se však bez důkladné přípravy podkladu.

Praha září, světla mají svůj festival

13. října 2021 12:00

Nenechte si zítra a v následujících třech dnech ujít návštěvu Prahy. Neujde vám tak jedinečný Signal Festival, festival světel, který se po roční pauze opět vrátí a rozsvítí budovy a ulice v Praze.

Poničená výstava a desetitisícové škody. Policie v Písku zadržela podezřelé vandaly

18. září 2021 15:48

Písecká městská policie zajistila v noci na sobotu skupinu mladíků, kteří podle ní zničili velkoformátové panely výstavy s názvem Voda a civilizace. Způsobili tím škodu v řádech desítek tisíc korun. Na případu kromě strážníků pracují i kriminalisté. Novináře o tom ve zprávě informoval jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.