CNN Prima News Iva Pazderková

Iva Pazderková

Výpis příspěvků ke štítku „Iva Pazderková“

Tajemství odhaleno. Proč Lukáši Pavláskovi krachlo manželství s Ivou Pazderkovou?

14. září 2022 11:19

Z komika a herce Lukáše Pavláska je opět ženáč. O víkendu si vzal za manželku svoji dlouholetou přítelkyni, PR manažerku Denisu Cingelovou. Není to poprvé, co král českého stand-upu stanul před oltářem. Jeho první ženou byla kolegyně Iva Pazderková. Jejich manželství ale trvalo pouhé tři měsíce. Co se mezi nimi stalo a jak spolu vychází dnes?

Třetí svatbě se nebráním, říká dvakrát rozvedená Pazderková. Žádost o ruku zatím nedostala

21. listopadu 2021 06:51

Se svým partnerem Hynkem je známá stand-up komička Iva Pazderková téměř šest let. Poznali se během natáčení hudební show, a jak sama přiznává, je to její zatím nejdelší vztah. Přestože už má za sebou dvě nevydařená manželství, novému sňatku se nebrání. Vzkázala to přímo svému příteli. Žádost o ruku ale zatím nedostala, přiznala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Pazderková o panické atace: Antidepresiva mi zachránila život. Pomohlo i fitness bláznění

15. listopadu 2021 18:39

Známá stand-up komička Iva Pazderková se netají tím, že se od mládí potýká s úzkostlivými stavy a panickými ataky. Prošla si prý i těmi nejtěžšími fázemi, kdy člověk pomýšlí na to, že si vezme život. Dnes už se naštěstí Pazderková cítí lépe. Cestu ven našla i díky fitnessu. Uvedla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.