reklama

Jako z Jurského parku: Téměř čtyřmetrový aligátor chytal kachny na Floridě

I když jsou lidé na Floridě na aligátory zvyklí, nedávno zde lovci spatřili jedince, který je překvapil svou velikostí. Měl téměř čtyři metry a vypadal jako z Jurského parku. Na video ho zachytili ve chvíli, když lovil kachny, které měly zálusk i lovci.

reklama

Majitelé navigační aplikace Pro Hunt Kevin Stipe a Cass Couey se minulý týden setkali při lovu kachen v Leesburgu s aligátorem, který byl podle nich stejně velký jako dinosauři.

Jeden z lovců Kevin Stipe řekl webu FOX 35 News, že aligátor byl dlouhý asi třicet stop, tedy necelé čtyři metry, a chytal kachny. To potvrzuje i video, které muži natočili.

Štěně vyndal aligátorovi z tlamy

Minulý týden se na Floridě objevil další aligátor, který se stal senzací internetu. Vtáhl do rybníka malé štěně jménem Gunner, jeho čtyřiasedmdesátiletý majitel ho ale naštěstí zachránil.

Richard Wilbanks skočil do vody, roztáhl čelisti aligátora a počkal, až z tlamy štěně vyskočí. Wilbanksovi se navíc během celé záchrany podařilo udržet doutník v ústech.

K tématu

Další hlavní zprávy

Reportáž

Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken

Hutníci z Ostravy hrozí stávkou: Pojedeme do Prahy a vyházíme je tam z oken

Poslední z vlajkových lodí těžkého průmyslu v Ostravě nabírá vodu. Napřed šly ke dnu ostravské uhelné doly, po nich se začaly potápět Vítkovické železárny a nyní už teče i do oceláren Liberty Ostrava (dříve ArcelorMittal a Nová huť), které zaměstnávají přes 6 tisíc lidí. Všechny odborové organizace působící v ocelárně nyní vyhlásily stávkovou pohotovost, proto v pátek 16. dubna přijel rozbouřenou huť uklidnit i premiér Andrej Babiš.

Koronavirus

Smejkal: Středoškoláci se vrátí v květnu. V červnu povolíme zahrádky a venkovní koncerty

Smejkal: Středoškoláci se vrátí v květnu. V červnu povolíme zahrádky a venkovní koncerty

Počty žáků s pozitivním antigenním testem stoupnou, očekává epidemiolog Petr Smejkal, který vede Mezioborovou skupinu pro epidemické situace (MeSES) při ministerstvu zdravotnictví. V rozhovoru na rádiu Frekvence 1 odhadl, že by se studenti středních škol mohli vrátit do lavic v květnu. V červnu by se mohly otevřít restaurační zahrádky, venkovní koncerty a sporty.

Kultura se řítí do propasti. Zaorálek svými výroky připomíná Jakeše, říká houslista Šporcl
Elon Musk na Měsíci. NASA si pro příští let vybrala lunární modul SpaceX
Arenberger zamázl koncerty s PCR testy v Lucerně. Vrchol drzosti, zlobí se organizátor
reklama
reklama
Ukrajina hrozí útokem na „provokující“ lodě ruské rozvědky. V Donbasu se střílí

Rusko

Domácí zpravodajství

Český úspěch: Vědci z Liberce odhalili nový lék na covid. Jde o tenký papírek
Už žádné ignorování odborníků, vyzývá vládu imunolog Hořejší. Situace prý vypadá nadějně
Další články
reklama
reklama