reklama

Jako z Jurského parku: Téměř čtyřmetrový aligátor chytal kachny na Floridě

I když jsou lidé na Floridě na aligátory zvyklí, nedávno zde lovci spatřili jedince, který je překvapil svou velikostí. Měl téměř čtyři metry a vypadal jako z Jurského parku. Na video ho zachytili ve chvíli, když lovil kachny, které měly zálusk i lovci.

reklama

Majitelé navigační aplikace Pro Hunt Kevin Stipe a Cass Couey se minulý týden setkali při lovu kachen v Leesburgu s aligátorem, který byl podle nich stejně velký jako dinosauři.

Jeden z lovců Kevin Stipe řekl webu FOX 35 News, že aligátor byl dlouhý asi třicet stop, tedy necelé čtyři metry, a chytal kachny. To potvrzuje i video, které muži natočili.

Štěně vyndal aligátorovi z tlamy

Minulý týden se na Floridě objevil další aligátor, který se stal senzací internetu. Vtáhl do rybníka malé štěně jménem Gunner, jeho čtyřiasedmdesátiletý majitel ho ale naštěstí zachránil.

Richard Wilbanks skočil do vody, roztáhl čelisti aligátora a počkal, až z tlamy štěně vyskočí. Wilbanksovi se navíc během celé záchrany podařilo udržet doutník v ústech.

K tématu

Další hlavní zprávy

Názory

Komentář: Flákanec Volný není nejostřejší tužka v penále. I tak se jeho ubohosti tleská

Komentář: Flákanec Volný není nejostřejší tužka v penále. I tak se jeho ubohosti tleská

Známý intelektuální velikán a nezařazený poslanec Lubomír Volný se ve čtvrtek ve Sněmovně znovu postaral o nebývalý rozruch. Přímo v jednacím sále, kam vyrazil ve vytahaném triku a bez roušky, profackoval pár svých kolegů, protože mu nedovolili mluvit. Nejen slovy „jestli tady pudeš, dostaneš flákanec“ opět prokázal, že by tak složitou disciplínu, jakou je mluvené slovo, měl přenechat jiným. Mnohem více pozornosti než samotný incident si zaslouží fakt, že i Volný reprezentuje jistou část české společnosti, která podobnému chování tleská.

Vláda

Sledujte ŽIVĚ: Blatný představí nového PSA. Jaká opatření od února navrhuje?

Sledujte ŽIVĚ: Blatný představí nového PSA. Jaká opatření od února navrhuje?

Prodlouží se nouzový stav a protiepidemická opatření? Vláda bude v pátek mimořádně jednat formou videokonference. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) chce navíc představit aktualizovanou tabulku opatření navázaných na protiepidemický systém PES. Bude navrhovat, aby platila od 1. února. Sledujte tiskovou konferenci živě v tomto článku. Začátek je plánovaný na 8:30.

Nechceme Trumpa za souseda. Lidé z Palm Beach se ho snaží vyštípat z jeho rezidence
Blatný: Pokud kvůli britské mutaci všechno selže, musí přijít nestandardní zásah
Pomáháme umělcům pouze přežít, hned tak se z toho nevyhrabeme, řekl Zaorálek
reklama
reklama
Bitka a pěsti ve Sněmovně. Poslanci se porvali kvůli rouškám

Sněmovna

Domácí zpravodajství

Dám ti facku, opičáku! Čeští poslanci si rozbíjejí nosy od konce 19. století
Další články
reklama
reklama