reklama
CNN Prima News Jakub Horák

Jakub Horák

Výpis příspěvků ke štítku „Jakub Horák“

Koalice Spolu „vytrolila“ Babiše. Premiérovi sebrala volební heslo i doménu

Hnutí ANO ve čtvrtek v Ústí nad Labem představilo svůj program a podobu volební kampaně. Hned po jejich zveřejnění se však stalo obětí protiútoku koalice Spolu, která si zřejmě již s předstihem zabrala doménu a teď využívá vizuály i samotné heslo „až do roztrhání těla“ v boji s Andrejem Babišem. Tento marketingový trik oceňují také experti na politické kampaně.

Expert o přípravě Bezose a spol. do vesmíru: Učili se jak si sednout a jak se odpoutat

Příprava miliardáře Jeffa Bezose a dalších členů jeho posádky na let do vesmíru byla nesmírně krátká. Absolvovali jen několikadenní výcvik, během kterého se spíše poznávali. Expert a popularizátor kosmonautiky Jan Spratek ve vysílání CNN Prima NEWS řekl, že Bezos a jeho společníci se vlastně jen učili, jak správně usedat do sedaček modulu a jak se z nich správně odpoutat.

Osm let jsme zabředlí v nadávání na Zemana a Babiše, říká politický marketér Horák

Nikdo nehledá řešení, lidé jen podkopávají nohy vládě. Osm let jen nadáváme na Miloše Zemana a Andreje Babiše, tvrdí Jakub Horák, který na úrovni politického marketingu pracoval například pro Piráty, TOP 09 nebo Mirka Topolánka. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS zhodnotil některé kampaně současných parlamentních stran. Došlo i na srovnání hnutí SPD Tomia Okamury a Trikolóry v čele s Václavem Klausem mladším.

reklama