CNN Prima News Jakub Horák

Jakub Horák

Výpis příspěvků ke štítku „Jakub Horák“

Obměna ministrů by Fialovi prospěla, míní expert. Vyjmenoval, koho by měl premiér odvolat

Někteří členové vlády by se měli vyměnit, řekl expert na politický marketing a autor několika úspěšných kampaní Jakub Horák ve středečním pořadu K Věci na CNN Prima NEWS. Ve vysílání představil konkrétní návrhy. Upozornil na to, že pětikoalice je poměrně složitý organismus a v praxi by to nebyla jednoduchá záležitost. Přesto jsou prý takové kroky nezbytné k tomu, aby vláda začala fungovat, jak má. Výměna ministrů premiérovi na důvěře neubere, naopak bude působit dojmem, že chce situaci řešit, dodal Horák.

Čeští školáci si oblíbili nový kofeinový dryák. Může být životu nebezpečný, varují odborníci

Za kofeinový dryák označují odborníci energetický nápoj, který si nově oblíbili školáci po celém Česku. Mezi dětmi ho propagují populární youtubeři či influenceři, kteří mají značný vliv na chování dětí. Některé druhy tohoto nápoje obsahují vysokou dávku kofeinu a draslíku, jenž v nepřiměřeném množství může poškodit ledviny. V jedné ze škol už varovali rodiče, aby ho děti nepily.

Klempíř: Babišovy výroky jsou na hranici lobotomie. Funguje to, on ví, co dělá, řekl Horák

Některé části projevu Andreje Babiše (ANO) jsou na hranici lobotomie, když stále dokola vykřikuje bezobsažné věty, řekl v pořadu Zprávy Plus na CNN Prima NEWS odborník na politický marketing Oto Klempíř. Jeho kolega Jakub Horák poznamenal, že tento styl komunikace jeho voličům vyhovuje a bývalý premiér si moc dobře uvědomuje, co na jeho voliče zabírá.

Experti hodnotí Pavla: Trochu narcis, který v zahraničí boxuje mimo svou váhovou kategorii

Jako každý politik je i Petr Pavel trochu narcis a pořád chce být frajerem, který jede jako sympaťák na motorce. Ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS ke sto dnům prezidenta ve funkci to uvedl komentátor serveru Seznam Zprávy Václav Dolejší. Kriticky se k Pavlově koníčku vyjádřil i politolog Jan Kubáček, jenž připomněl, že i Václav Havel měl své záliby, kterým se však věnoval ve volném čase a neměl potřebu z nich dělat titulky. Společně s komentátorem webu Info.cz Martinem Schmarczem a politickým marketérem Jakubem Horákem zhodnotili i prezidentovy úspěchy a připomněli největší přešlapy.

Kubičko: Fiala domluvil koalici, byť partneři skřípou zuby. Babiš si s drby spojence nezíská

Andrej Babiš (ANO) sklouzává do emoční roviny a vytahuje drby. Tímto stylem válcuje nejen své protivníky, ale i případné spojence. V pořadu Zprávy PLUS na CNN Prima NEWS to uvedl komentátor Radko Kubičko. Dodal, že premiér Petr Fiala (ODS) je v jednodušší situaci, neboť dokázal domluvit vládní pětikoalici, „přestože koaliční partneři skřípou zuby“.

Komentátoři: Jurečka ohrožený není, Fiala ho potřebuje. Nebylo by moudré si lidovce rozhněvat

Marian Jurečka (KDU-ČSL) není ohrožený ani náhodou. Bylo by od Petra Fialy (ODS) nerozumné rozhněvat si lidovce, myslí si komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk. Podle politického marketéra Jakuba Horáka je vláda odvážná, že se do reformy důchodů pouští. Špatně se totiž komunikuje změna, při níž někdo o něco přijde, myslí si Horák.