CNN Prima News Jakub Horák

Jakub Horák

Výpis příspěvků ke štítku „Jakub Horák“

Prezidentští kandidáti kritizují vládu. S její popularitou jim nic jiného nezbývá, říká expert

11. prosince 2022 06:08

Jak jste spokojeni s vládou? Reportéři a moderátoři CNN Prima NEWS tuto otázku pokládali prezidentským kandidátům. Větší či menší výhrady k práci kabinetu premiéra Petra Fialy (ODS) mají prakticky všichni zájemci o Hrad. Tento fakt odborníky na marketing příliš nepřekvapuje. Například Jakub Horák považuje alespoň částečné vymezování se proti vládě za logický krok.

Expert: Babiš provedl chytrý tah. Má zase tribunu, ze které bude něco vykládat

1. listopadu 2022 17:18

Hnutí ANO několik měsíců zvažovalo, koho vyšle do prezidentských voleb. Nakonec se rozhodlo pro svého předsedu Andreje Babiše. Podle mediálního experta Jakuba Horáka to pro bývalého premiéra byla jediná možnost, jak zůstat i v následujících měsících středem mediálního zájmu. „Byl to od něj dobrý tah,“ hodnotí známý marketér pro CNN Prima NEWS.

Nahradí Babiše Stropnický? Má větší šanci uspět ve volbách než Schillerová, vysvětluje expert

29. října 2022 16:21

Poslední den možnosti odevzdat kandidátní listiny se blíží, hnutí ANO v pondělí oznámí svého kandidáta do prezidentských voleb. Podle marketingového experta Jakuba Horáka by ANO udělalo lépe, kdyby v případě, že se Andrej Babiš rozhodne nekandidovat, do volebního klání vyslalo spíše Martina Stropnického než Alenu Schillerovou.

Rakušan pracuje se strachem, poukazuje expert. Na vlajku s Putinem už reagovali i Rusové

28. října 2022 20:31

Na budově ministerstva vnitra se v souvislosti se státním svátkem objevila vlajka Česka a Ukrajiny doplněná o podobiznu ruského prezidenta Vladimira Putina ve vaku na mrtvoly. O happening se postaral sám šéf resortu Vít Rakušan (STAN), ačkoliv myšlenka prý nebyla jeho. Marketingový expert Daniel Köppl považuje nápad za „hloupý“ a poukazuje na to, že ministr vnitra využívá strachu lidí. Rakušanovy vlajky si nevyhnutelně všimli i Rusové.

Horák: Francouzská kauza Babiše neohrozí. Jeho voliči na to nemají rozlišovací schopnosti

12. srpna 2022 16:16

Čerstvá informace, že na expremiéra Andreje Babiše (ANO) si chce posvítit francouzská justice kvůli akvizicím jeho nemovitostí na Francouzské riviéře, jeho sílu nijak neohrozí. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl marketingový expert Jakub Horák. Podle něj totiž Babišovi voliči nemají dostatečné rozlišovací schopnosti na to, aby kauzu pochopili. Jeho odpůrci zároveň nevnímají offshorové společnosti, přes jednu z nichž měl Babiš nemovitosti koupit, jako něco špatného.