reklama
CNN Prima News Jan Bartošek

Jan Bartošek

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Bartošek“

Ekonomka Švihlíková: Bydlení není jako půl kila hovězího, nezískáme ho lusknutím prstu

4. října 2021 23:19

Do specifického trhu bydlení běžně zasahuje stát, řekla v pořadu Jak volí vaše peněženka na CNN Prima NEWS ekonomka Ilona Švihlíková. Podotkla, že role státu v problematice bydlení je hlavním sporem napříč českým politickým spektrem. Ekonomka Helena Horská k tomu podotkla, že nejlepší by bylo zapojit do řešení bytové otázky obce, soukromníky i stát.

Byty bude podle Maláčové stavět i nová státní firma. Bartošek varuje před komunismem

4. října 2021 20:48

Není tajemstvím, že ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) chce stavět více státních bytů, které by se pronajímaly s regulovaným nájemným. V pořadu Jak volí vaše peněženka na CNN Prima NEWS prozradila, že byty by stavěla nově vzniklá státní firma. Poslanec Jan Bartošek (KDU-ČSL) varuje před návratem do doby komunismu.

Sledujte ZÁZNAM Jak volí vaše peněženka: Dokáží ČSSD a KDU-ČSL srazit ceny bytů?

4. října 2021 15:55

Peníze jsou v posledních týdnech stále důležitějším předvolebním tématem. Kromě dražších potravin se Češi potýkají s rostoucí cenou bytů. Právě bydlení bude tématem pondělního pořadu Jak volí vaše peněženka na CNN Prima NEWS. Od 18:00 budou debatovat ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a poslanec Jan Bartošek (KDU-ČSL).

Bartošek: Interpelace na Babiše od poslanců ANO byly jako třídní schůzka Hujerových

16. září 2021 21:54

Předseda poslanců KDU-ČSL Jan Bartošek v pořadu 360° na CNN Prima NEWS kritizoval čtvrteční interpelace členů hnutí ANO na jejich šéfa a premiéra Andreje Babiše. Podle něj situace ve Sněmovně připomínala „třídní schůzku s Hujerovými“. Vůči jeho názoru se ohradil Patrik Nacher z ANO. Podle něj byly dotazy jeho kolegů na předsedu vlády věcné a navíc podle jednacího řádu Sněmovny nebylo porušeno žádné pravidlo.

Zahradníková: Tečka je jedna velká lež. Odmítám diskriminaci, všichni jsme přenašeči

15. srpna 2021 16:57

Celý program Tečka je jedna velká lež a všichni jsou přenašeči. V Partii na CNN Prima NEWS to prohlásila předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková. Kritizovala i samotnou účinnost očkování. „Nejproočkovanější země Izrael nyní začíná čtvrtou vlnu. Budou podávat i třetí dávku vakcinace, což dokazuje, že ani dvě dávky očkování nevytváří protilátky,“ uvedla.

Sledujte ZÁZNAM Partie s Majerovou i Veselým: Kdo se koho bojí a s kým chce vládnout?

13. srpna 2021 13:15

Kdo se koho bojí a kdo chce s kým vládnout? Hosty Partie Terezie Tománkové budou vicepremiér a dvojnásobný ministr za Hnutí ANO Karel Havlíček a předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. Ve druhé hodině velká diskuse – předsedkyně hnutí Trikolora Svobodní Soukromníci Zuzana Majerová Zahradníková, místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek, místopředsedkyně hnutí STAN Věra Kovářová a sociální demokrat Ondřej Veselý. Začínáme v neděli v 11 hodin na CNN Prima NEWS a Primě.

Bartošek: Babiš dělá z odborné diskuse o budoucím šéfovi BIS politikum

5. srpna 2021 23:11

Premiér Andrej Babiš (ANO) dělá z odborné diskuse o budoucím šéfovi Bezpečnostní informační služby (BIS) politické téma. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl člen sněmovního bezpečnostního výboru a místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek. Řediteli BIS Michalu Koudelkovi vyprší mandát za pouhých deset dní. Stále ale není jasné, zda resort povede i nadále.

Rusové nebudou stavět Dukovany, zanese Senát do zákona. Vláda se shodla s opozicí

15. června 2021 13:59

Opoziční strany koalic Pirátů a Starostů a nezávislých (STAN) a Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) přestanou ve Sněmovně blokovat návrh zákona o opatřeních k přechodu Česka k nízkouhlíkové energetice, takzvaný lex Dukovany. Podle dohody s vládou k němu Senát připojí pozměňovací návrh, který zamezí ruským a čínským firmám účastnit se tendru na výstavbu nového bloku Jaderné elektrárny Dukovany. Novinářům to ve Sněmovně řekl místopředseda STAN Petr Gazdík.

reklama