CNN Prima News Jan Bořil

Jan Bořil

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Bořil“

Hrůzostrašný zákrok. Slávista Schranz má zranění hlavy a krční páteře, čeká ho pauza

16. září 2022 09:16
Aktualizováno

Fotbalový útočník Slavie Ivan Schranz po zápase Evropské konferenční ligy s Ballkani skončil v nemocnici na neurochirurgii se zraněním hlavy a krční páteře. Slovenský reprezentant má prasklinu spánkové kosti, očnice a obratle a podle klubového webu bude chybět minimálně šest týdnů. Pravděpodobně tak už nezasáhne do podzimní části sezony.

Šéva, Bóřa, Masíčko. Jsem rád, že tyhle kluky máme, jásá Vlček. Co říká o Řepkovi?

10. července 2021 09:13

Když čeští fotbalisté nezvládli závěr duelu s Tureckem na Euru 2008 a turnaj pro ně skončil, byl na hřišti přibližně pět minut. V současnosti působí Stanislav Vlček jako vedoucí elitního týmu pražské Slavie. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se legenda „sešívaných“ rozpovídala o výkonech současných slávistů na letošním Euru i o tom, jak složité bude reprezentanty v týmu udržet. Co vzkázal Tomáši Řepkovi, který národní tým kritizuje, a proč si na třináct let starý zápas s Tureckem během šampionátu vzpomněl?

Řepka ostře o Češích: Čtvrtfinále nám prohrál trenér, nadržuje slávistům. Krmenčík? Úlet

4. července 2021 12:52

Tažení českého týmu je u konce. Pravděpodobně později, než se před turnajem očekávalo. Parta táhnutá Patrikem Schickem nestačila ve čtvrtfinále Eura na Dánsko a prohrála 1:2. Podle bývalého reprezentanta a fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky jde o výsledkový úspěch, ale zároveň vidí mezery. Vadí mu zejména tahy kouče Jaroslava Šilhavého.

Postřehy po Dánech: Schick neutáhne trakař sám, Šilhavého přehmat a nechutné Baku

3. července 2021 20:28

Cesta letošním Eurem skončila pro českou fotbalovou reprezentaci ve čtvrtfinále. Do semifinále jdou Dánové, kteří národnímu týmu okolo útočníka Patrika Schicka udělili lekci z produktivity. Redakce CNN Prima NEWS vám přináší postřehy z utkání, ve kterém Češi nebyli horším mančaftem, ale střelecká nemohoucnost většiny hráčů a možná i špatné rozhodnutí trenéra Jaroslava Šilhavého poslaly Česko domů. A Baku? To je kapitola sama pro sebe.

Postřehy po Anglii: Vymazaný český fantom Schick. Proč si nešel zahrát Kadeřábek?

22. června 2021 23:43

Nebyl to žádný šlágr, který by zvedal ze sedaček, donutil vás mít přilepené oči na obrazovce po celých 90 minut. Česká reprezentace si to na závěr skupinové fáze na Euru už s postupem v kapse rozdala na trávníku londýnského Wembley s Anglií. Duel rozsekla trefa Raheema Sterlinga z 12. minuty. Redakce CNN Prima NEWS vám přináší pět postřehů ze zápasu, v němž se na jakoukoliv střelu ve druhém poločase čekalo v rámci mistrovství Evropy nejdéle od roku 1980. Až do 83. minuty a pokusu Tomáše Pekharta.

Triko na doma? Národní tým ukázal nové dresy, fanoušci rýpali jako u lipové sady

22. dubna 2021 14:56

Barva na rozdíl od předchozího představení nových dresů pasuje k České republice, ovšem rozpaky přetrvávají. Fotbalová reprezentace ukázala, v jakém oděvu se vydá na mistrovství Evropy, které začíná v červnu. „Věřím, že vyvolá pozitivní reakce,“ konstatoval k novince dosluhující předseda FAČR Martin Malík. Pozitivní ohlasy by se našly, ovšem těch negativních rozhodně nebylo málo.

Den blbec, říká k lekci od Arsenalu Cipro. Trest pro Kúdelu musí štvát každého, dodává

16. dubna 2021 16:57

Pokud by fotbalová Slavia přešla přes Arsenal v Evropské lize, mohla vyrovnat své maximum v pohárech. Jenže Gunners sen Pražanů ve čtvrtek zadupali hluboko do země šestiminutovou smrští v prvním poločase. A tak nejlepší výsledek stále drží tým, který v roce 1996 vedl trenér František Cipro. „Spousta lidí to už ani nepamatuje, jiní nebyli na světě,“ říká skromně v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.