CNN Prima News Jan Daněk

Jan Daněk

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Daněk“

Detaily případu svázané ženy na Proseku. Čekala na syna před školou, muž ji unesl a znásilnil

Svázanou ženu, která byla nalezena ve čtvrtek odpoledne v autě na pražském Proseku, znásilnil neznámý muž. Agresor ženu, která čekala v autě před školou na syna, přinutil násilím k tomu, aby si přesedla na místo spolujezdce, a odvezl ji na neznámé místo. Jako první přišel s informací web Aktu.cz, pro CNN Prima NEWS ji potvrdil mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Policie nyní po pachateli pátrá.

Průlom v případu agresivního bojovníka Růžičky. Policie ho obvinila, hrozí mu vězení

Agresivní kickboxer Tadeáš Růžička má zřejmě problém. Policie zahájila jeho trestní stíhání za výtržnictví a ublížení na zdraví. Bijec se „proslavil“ svým nevybíravým chováním na začátku července, kdy se na Instagramu pochlubil videem, na kterém se vysmíval na ulici ležícímu muži v bezvědomí, jehož předtím nejspíš knokautoval. Za své jednání se poté nejen neomluvil, ale naopak začal urážel novináře a lidi, kteří mu chování vyčítali, označoval za ovce.

Knokaut v rušné pražské ulici. Policie řeší video zraněného, měl se jím chlubit známý zápasník

Do redakce Krimi zpráv přišlo video, které se v minulých dnech objevilo na sociálních sítích. Je na něm vidět, jak na ulici bezvládně leží neznámý muž a krvácí. Nad ním se sklání druhý z aktérů, který mu sprostě nadává a fackuje ho, a to i přesto, že je v bezvědomí. Podle některých zdrojů má jít o profesionálního zápasníka, jenž se záběry chvíli chlubil na Instagramu. Případem se už zabývají policisté. Záběry v přiložené reportáži nejsou vhodné pro slabší povahy.