CNN Prima News Jan Myšák

Jan Myšák

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Myšák“

Je to na ho*no, povzdechl si trenér USA po šoku. Naopak český hokej zažívá báječný rok

18. srpna 2022 11:27

Velmi příjemné čtvrteční probuzení zažil český hokejový národ. Pokud někdo nesledoval čtvrtfinále národního týmu s USA na mistrovství světa do 20 let, pravděpodobně se musel na konečný výsledek podívat třikrát. Opravdu se tento zázrak stal. Výběr trenéra Karla Mlejnka porazil silné Američany 4:2. A pokračuje tak období, které po mrzutých letech dává tuzemskému hokeji naději.

20 let od posledního zlata. Kam to hokejoví mladíci dotáhnou na šampionátu letos?

25. prosince 2020 21:28

Hokejové mistrovství světa v juniorů je pro české barvy ještě delší dobu neúrodnou půdou než dospělácký šampionát. Tuzemský výběr mladíků čeká na cenný kov už 15 let, zlato pak naposledy „cinkalo“ před 20 lety v Rusku. Další šance na utnutí skromných časů začíná v sobotu, kdy svěřenci trenéra Karla Mlejnka vstoupí do světové akce v Edmontonu.

Bez prvního kola, ale nadšený. Pořád se klepu, říká Myšák draftovaný Montrealem

8. října 2020 11:20

Stejně jako loni nezaznělo v prvním kole draftu hokejové NHL žádné české jméno. Čekání tentokrát utnul podle předpokladů 18letý útočník Jan Myšák, na něhož ukázal Montreal jako celkově 48. v pořadí. I když talent z dílny Vervy Litvínov musel vyhlížet zájemce déle, než by chtěl, je z konečného výsledku více než potěšený. Do stovky se těsně vměstnal také další forvard, a to Jaromír Pytlík.