reklama
CNN Prima News Jana Nagyová

Jana Nagyová

Výpis příspěvků ke štítku „Jana Nagyová“

Vyšetřování kauzy Čapí hnízdo pokračuje. Doplnit ho mají především výslechy svědků

31. srpna 2021 11:22

Státní zástupce Jaroslav Šaroch v úterý vrátil případ kolem padesátimilionové dotace na stavbu farmy Čapí hnízdo policii k doplnění vyšetřování. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Důvodem jsou podle něj nové informace, které se objevily poté, co policie na konci května ukončila vyšetřování.

Dienstbier: O střetu zájmů Babiše nelze pochybovat, Faltýnek patří mezi nejhorší šíbry

7. května 2021 06:30

O střetu zájmů u premiéra Andreje Babiše (ANO) nemůže pochybovat žádný soudný člověk. V pořadu 360° Pavlíny Wolfové to prohlásil bývalý ministr pro lidská práva a exsenátor Jiří Dienstbier (ČSSD), který nynějšího předsedu vlády považuje za ztělesnění klientelismu. Korupce podle něj za Babiše prorostla do státních institucí. Šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka pak Dienstbier řadí mezi „nejhorší šíbry“.

Nečas: Šlachta chtěl funkci policejního prezidenta a přátelil se s drogovými bossy

3. června 2020 09:51

Bývalý český politik a předseda vlády Petr Nečas tvrdí, že si u něj chtěl Robert Šlachta, bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ), zajistit funkci policejního prezidenta. Když Nečas žádost ignoroval, začal ho Šlachta prý „namáčet“ do korupčních kauz. Bývalý premiér, který se stáhl z politického světa kvůli takzvané kauze Nagyová, to uvedl v rozhovoru pro web Česká justice. Sám Šlachta v reakci pro CNN Prima NEWS uvedl, že co expremiér uvádí, je plné nesmyslů a „snad ani nemá cenu komentovat“.

reklama