CNN Prima News Jana Nagyová

Jana Nagyová

Výpis příspěvků ke štítku „Jana Nagyová“

Druhý manžel se lekl těhotenství. Ozval se až po třech měsících, řekla pohádková Arabela

Pohádková princezna Arabela je konečně šťastná, našla lásku svého života. Tomu ale předcházela dvě nevydařená manželství. Jana Nagyová Pulm v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS moderátorce Radce Červinkové svěřila, že když podruhé otěhotněla, zdálo se, že bude matkou samoživitelkou. Otec jejího druhého dítěte se totiž zprvu zalekl a až po nějaké chvíli se rozhodl, že se ujme role otce se vším všudy.

Babiš musí kvůli Čapímu hnízdu znovu před soud. Ve vysílání okomentoval svůj další postup

Vrchní soud v Praze zrušil rozsudek, kterým na začátku ledna pražský městský soud zprostil obžaloby bývalého premiéra a předsedu ANO Andreje Babiše a jeho někdejší poradkyni Janu Nagyovou. Kauzou Čapí hnízdo se bude muset městský soud zabývat znovu. Vyplývá to ze zápisu v justiční databázi. O případu soud rozhodoval v neveřejném zasedání ve čtvrtek, verdikt nemůže komentovat, dokud nebude doručen státnímu zástupci a obhájcům. Šéf hnutí ANO v pořadu K věci na CNN Prima NEWS uvedl, že se s rozhodnutím vrchního soudu zatím neseznámil. Stíhání považuje za účelové.

Kauza Čapí hnízdo znovu na stole. Vrchní soud měl vrátit spis k dalšímu projednání

Vrchní soud v Praze ve čtvrtek rozhodl o odvolání státního zástupce v kauze Čapí hnízdo, v níž byl letos v lednu nepravomocně osvobozen bývalý premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš a jeho někdejší poradkyně Jana Nagyová. Výsledek nesdělí, dokud rozhodnutí nedoručí státnímu zástupci a obhájcům, sdělila mluvčí soudu Kateřina Kolářová. Písemné vyhotovení usnesení podle ní nelze očekávat dříve než za měsíc.

Jen kabelky? Šlachta kvůli průtahům Nagygate vystartoval proti „novinářským zmetkům“ i justici

Za deset let kauzy Jany Nagyové a Petra Nečase jsem mluvil otevřeně, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS bývalý elitní policista Robert Šlachta (Přísaha). Zároveň ale podotkl, že novináři, kteří kauzu bagatelizují, jsou pro něj zmetci. Policie podle něj při zásahu odvedla dobrou práci. Za 30 let své praxe prý ale nezažil tolik divných rozhodnutí soudu.

Unikátní svědectví policistů i Nečasové: Jak fungoval byznys s mocí a zákulisí razie na vládě

Před deseti lety, 13. června 2013, vybuchla informační bomba, která trvale změnila podobu české politiky. Elitní policisté tehdy spustili obří akci, jejíž součástí bylo zatýkání na Úřadu vlády a jež vyústila v pád kabinetu Petra Nečase. Hlavní aktéři – vyšetřovatelé i někdejší šéfka premiérovy kanceláře Jana Nagyová, dnes Nečasová – teď promlouvají v dokumentu reportéra Josefa Klímy pro CNN Prima NEWS.

První odsouzený premiér v trestní kauze. Nečas dostal za křivé svědectví podmínku s pokutou

Bývalý předseda vlády Petr Nečas (ODS) dvakrát křivě svědčil u soudu ve prospěch své manželky Jany (dříve Nagyové). Ve čtvrtek se na tom shodl odvolací soudní senát, který Nečasovi potvrdil roční podmíněný trest a peněžitý trest ve výši 100 tisíc korun. Nečas se tak stal prvním pravomocně odsouzeným někdejším premiérem České republiky v trestní kauze. Lživě vypovídal v případu zneužití Vojenského zpravodajství, jenž v roce 2013 přispěl k pádu jeho vlády. Nečas trvá na tom, že hovořil pravdu.