CNN Prima News Jana Stryková

Jana Stryková

Výpis příspěvků ke štítku „Jana Stryková“

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka: Mikýř a prezidentské volby nebo Stryková o myšlenkách na smrt

V úterý se v talkshow 7 pádů Honzy Dědka představí například herečka Anna Fialová, která promluví o emotivním setkání se sestrou Ivety Bartošové a prozradí svoji první velkou lásku. Prezidentskou kampaň zhodnotí influencer Martin „Mikýř“ Mikyska, jenž mimo jiné vysvětlí svou rozepři s hercem Martinem Dejdarem. O myšlenkách na smrt se rozhovoří herečka Jana Stryková a příběhy z nahrávání hudby budou vyprávět Ondřej a František Soukupovi.

Ben Cristovao se slzami v očích vyzývá k ukončení pokusů na zvířatech. Pomoc můžete i vy

Sběr podpisů pod občanskou iniciativu Za Evropu bez pokusů na zvířatech pokračuje. Jen v ČR ji za pár dnů podepsalo více než 66 tisíc lidí, čímž bylo dosaženo více než čtyřnásobku minimálního počtu podpisů za ČR. Neuvěřitelná lavina podpisů se strhla po tom, co organizace Svoboda zvířat spolu s Benem Cristovaem, Veronikou Čermák Mackovou, Dewii, Janou Strykovou a dalšími spustila video, kde osobnosti projevují bezprostřední emoce při pohledu na reálné záběry z laboratoří. Video s názvem A jak zareagujete na utrpení zvířat vy? vidělo za jediný den skoro 1,2 milionu lidí. Nyní je tu pokračování, ve kterém jsou odhalena vyjádření všech zúčastněných celebrit. A jejich reakce dojímají celou naši zemi.

Seriál Slunečná odvysílá jubilejní 100. díl. S kým by si herci rádi dali pivo?

Oblíbený seriál Slunečná na televizních obrazovkách odvysílá jubilejní stý díl. Poprvé se rodina Popelkových divákům představila 11. ledna 2020 a od té doby se k televizním obrazovkách v úterý a ve čtvrtek vrací v průměru 1,3 milionu diváků. Po dotočení stého dílů se podával dort, chlebíčky, ale i bublinky. Malou, ale rychle zorganizovanou oslavu všichni uvítali.