Herci ze Slunečné mají vlastní autobus. Přes léto budou objíždět dětské tábory

V sobotu začal prázdninový projekt Slunečné léto, kdy herci z oblíbeného seriálu objíždějí dětské tábory po celé republice. Velkým lákadlem je i jedinečný žlutý sluneční autobus. Hlavní podstatou celé akce je malé táborníky rozveselit a pobavit.

První prázdninovou posádku tvořily herečky Eva Decastelo, Tereza Brodská a Jana Stryková. Na tábory mají každá poněkud rozdílný pohled. „Michálek byl pouze na jednom, kde mu vedoucího dělal syn Terezky Brodské. Ten můj tam vydržel dva dny a jela jsem pro něj,“ popsala zážitky Eva Decastelo.

Dobrá nálada a skvělá atmosféra

Tereza Brodská se ale tehdejšího táborového vedoucího Samuela okamžitě zastala. „Děti ho tenkrát zvolily nejlepším vedoucím ze všech. Všechny ostatní děti tam byly tři týdny šťastné,“ odvětila s úsměvem seriálová představitelka matky dvou dětí Jany Kratinové.

Parta ze Slunečné není jen plná profíků, ale i přátel. Dobrá nálada a skvělá atmosféra tak nebrala konce. Čtvrtý do party, herec a muzikant Roman Tomeš, dokonce označil výlet za nejlepší backstage, kterou kdy zažil. „Jsou tady samé holky a já jediný chlap. Moc si to užívám,“ prohlásil seriálový statkář Tony.

Posádka nebude nikdy stejná

V sobotu se také křtilo a děti se mohly se svými oblíbenými herci i potkat. Nebo si vyslechnout krátké pěvecké vystoupení od Brodské s Tomešem. I když pro herečku to nebylo nic jednoduchého, protože zpěvu příliš neholduje. „Zpíváš to nádherně, Terezko,“ pochválil Brodskou po vystoupení Tomeš.

Slunečný autobus bude v brázdění letních táborů pokračovat během celých prázdnin. A pro fanoušky mají autoři projektu jednu dobrou zprávu: Herecká posádka nebude nikdy stejná.

Tagy: