reklama

Herci ze Slunečné mají vlastní autobus. Přes léto budou objíždět dětské tábory

Roman Tomeš, Tereza Brodská, Jana Stryková a Eva Decastelo ve slunečném autobuse
Zdroj: CNN Prima NEWS

V sobotu začal prázdninový projekt Slunečné léto, kdy herci z oblíbeného seriálu objíždějí dětské tábory po celé republice. Velkým lákadlem je i jedinečný žlutý sluneční autobus. Hlavní podstatou celé akce je malé táborníky rozveselit a pobavit.

reklama

První prázdninovou posádku tvořily herečky Eva Decastelo, Tereza Brodská a Jana Stryková. Na tábory mají každá poněkud rozdílný pohled. „Michálek byl pouze na jednom, kde mu vedoucího dělal syn Terezky Brodské. Ten můj tam vydržel dva dny a jela jsem pro něj,“ popsala zážitky Eva Decastelo.

Dobrá nálada a skvělá atmosféra

Tereza Brodská se ale tehdejšího táborového vedoucího Samuela okamžitě zastala. „Děti ho tenkrát zvolily nejlepším vedoucím ze všech. Všechny ostatní děti tam byly tři týdny šťastné,“ odvětila s úsměvem seriálová představitelka matky dvou dětí Jany Kratinové.

K tématu

Parta ze Slunečné není jen plná profíků, ale i přátel. Dobrá nálada a skvělá atmosféra tak nebrala konce. Čtvrtý do party, herec a muzikant Roman Tomeš, dokonce označil výlet za nejlepší backstage, kterou kdy zažil. „Jsou tady samé holky a já jediný chlap. Moc si to užívám,“ prohlásil seriálový statkář Tony.

Slunečný autobus bude objíždět tábory celé léto
Slunečný autobus bude objíždět tábory celé léto
Zdroj: CNN Prima NEWS

Posádka nebude nikdy stejná

V sobotu se také křtilo a děti se mohly se svými oblíbenými herci i potkat. Nebo si vyslechnout krátké pěvecké vystoupení od Brodské s Tomešem. I když pro herečku to nebylo nic jednoduchého, protože zpěvu příliš neholduje. „Zpíváš to nádherně, Terezko,“ pochválil Brodskou po vystoupení Tomeš.

Slunečný autobus bude v brázdění letních táborů pokračovat během celých prázdnin. A pro fanoušky mají autoři projektu jednu dobrou zprávu: Herecká posádka nebude nikdy stejná.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Partie

Vydržme šest měsíců, vyzývá Zeman. Lehce dementní odmítači očkování změní názor

Vydržme šest měsíců, vyzývá Zeman. Lehce dementní odmítači očkování změní názor

Za necelý rok se koronavirem u nás nakazilo přes 1,2 milionu lidí, zemřelo jich přes 20 tisíc a v nemocnicích leží ve vážném stavu asi 1500 pacientů. Podle prezidenta Miloše Zemana se ale naše země nenachází uprostřed národní katastrofy. „Jsme v situaci, kdy, i když někteří lamentují, se tato katastrofa blíží svému konci,“ řekl Zeman v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Prozradil také, zda by se nechal očkovat ruskou vakcínou Sputnik V.

Příběhy z první linie

Umírat tolik lidí jsem ještě neviděl. Děsím se, co přijde, říká záchranář z Plzeňska

Umírat tolik lidí jsem ještě neviděl. Děsím se, co přijde, říká záchranář z Plzeňska

Nikdy mu před očima neumíralo tolik lidí, jako právě teď. Covidová pandemie pořádně zamávala i se životem záchranáře z Rokycan, který vedle směn v sanitce pomáhá též na urgentním příjmu v plzeňské nemocnici a na ARO jednoho ze západočeských špitálů. V dalším z Příběhů první linie na CNN Prima NEWS anonymně vypráví, jak si člověk zvyká na smrt kolem sebe. Mluví o bezmezné únavě. I o tom, že brečí jak pacienti, tak zdravotníci.

Sledujte ŽIVĚ Partii: Jak hodnotí rok s koronavirem šéf Senátu Miloš Vystrčil?
Zeman potvrdil vládní rošádu Běhounka za Blatného. Prozradil také, kdo nahradí Petříčka
Zavření okresů prezident Zeman vítá. Ať jsou vojáci při kontrolách přísní, vyzývá
Češi mění názor na esport, těší gamera T9Lakyho. Hru FIFA občas psychicky nedáváte
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Další články
reklama
reklama