reklama

Jaromír Jágr potěšil fanoušky. Legenda s hokejem ještě nekončí

Kariéra české hokejové legendy bude pokračovat. Jaromír Jágr při úterním představení velkolepého projektu Winter Classic ve Špindlerově Mlýně potvrdil, že končit ještě nehodlá a o motivaci má postaráno.

reklama

Majitel Rytířů Kladno má za sebou dlouhou pauzu. Od března se i kvůli pandemii staral více o manažerské záležitosti, ale teď se opět pustí do tréninku. „Skončili jsme v březnu, dá se říct, že začínám od nuly. Pro mě je to docela dlouhá pauza, ale věřím, že se do toho postupně dostanu,“ řekl Jágr, který ale ve svých 48 letech nechce nic přehánět. „Ze svých zkušeností vím, že nic se nemá přehánět, protože jakmile půjdu na doraz, je velká šance, že se zraním. A toho bych se chtěl vyvarovat. Věřím, že v říjnu, listopadu bych měl být v pohodě,“ dodal sportovec.

A co ho žene pořád dál hrát i ve věku, kdy si naprostá většina profesionálních sportovců už dávno užívá důchod? „I já k životu potřebuju určitou motivaci. A Špindl, návrat do extraligy, hrát v padesáti letech, to jsou pro mě cíle a záchytné body, abych se dokopal k tomu, že se dokážu připravit. Člověk by si takové cíle měl dávat,“ myslí si hokejová legenda.

Populární šedesát osmička tak možná bude atakovat rekord další legendy, Kanaďana Gordieho Howea, který hrál NHL ještě ve 52 letech. „Věřím tomu, že lidské tělo nemá limity, pokud ti bůh přeje a zůstaneš zdravý. Pak už záleží vše na tobě,“ řekl hokejista. A to se ještě spekuluje o tom, že Jágr nebude hrát jen za své Kladno, ale bude startovat i v extralize. Mluví se o Spartě nebo Třinci.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

V ČSSD je dusno. Místo toho, aby se pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) o svém konci v dozorčí radě České pošty dozvěděl od ministra vnitra a svého stranického šéfa Jana Hamáčka, musel mu informaci zavolat jihočeský hejtman a šéf asociace krajů Martin Kuba z ODS. Podle Netolického může jeho odvolání souviset s výroky o cestě Hamáčka do Moskvy.

Bém: Jed z ropuchy byl fenomenální zážitek, charismatičtí politici skoro vymřeli
Obětí covidu ve světě je zřejmě dvojnásobek. Výsledky studie se týkají i Česka
reklama
reklama
Rána pro Pirka. Končí ve funkci šéfa Kardiocentra IKEM, nahradí ho jeho zástupce

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Naštvaní praktici: Očkovat nebudeme, nemáme vakcíny. Ministerstvo slíbilo nápravu
Další články
reklama
reklama