reklama

Jaromír Jágr potěšil fanoušky. Legenda s hokejem ještě nekončí

Kariéra české hokejové legendy bude pokračovat. Jaromír Jágr při úterním představení velkolepého projektu Winter Classic ve Špindlerově Mlýně potvrdil, že končit ještě nehodlá a o motivaci má postaráno.

reklama

Majitel Rytířů Kladno má za sebou dlouhou pauzu. Od března se i kvůli pandemii staral více o manažerské záležitosti, ale teď se opět pustí do tréninku. „Skončili jsme v březnu, dá se říct, že začínám od nuly. Pro mě je to docela dlouhá pauza, ale věřím, že se do toho postupně dostanu,“ řekl Jágr, který ale ve svých 48 letech nechce nic přehánět. „Ze svých zkušeností vím, že nic se nemá přehánět, protože jakmile půjdu na doraz, je velká šance, že se zraním. A toho bych se chtěl vyvarovat. Věřím, že v říjnu, listopadu bych měl být v pohodě,“ dodal sportovec.

A co ho žene pořád dál hrát i ve věku, kdy si naprostá většina profesionálních sportovců už dávno užívá důchod? „I já k životu potřebuju určitou motivaci. A Špindl, návrat do extraligy, hrát v padesáti letech, to jsou pro mě cíle a záchytné body, abych se dokopal k tomu, že se dokážu připravit. Člověk by si takové cíle měl dávat,“ myslí si hokejová legenda.

Populární šedesát osmička tak možná bude atakovat rekord další legendy, Kanaďana Gordieho Howea, který hrál NHL ještě ve 52 letech. „Věřím tomu, že lidské tělo nemá limity, pokud ti bůh přeje a zůstaneš zdravý. Pak už záleží vše na tobě,“ řekl hokejista. A to se ještě spekuluje o tom, že Jágr nebude hrát jen za své Kladno, ale bude startovat i v extralize. Mluví se o Spartě nebo Třinci.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Do kontrol se zapojí armáda, rozhodla vláda. Od úterý pomůže policii na 4000 vojáků

Do kontrol se zapojí armáda, rozhodla vláda. Od úterý pomůže policii na 4000 vojáků

  • Aktualizováno

Vláda rozhodla o nasazení až 5000 vojáků a 300 celníků na pomoc policii v souvislosti s epidemií koronaviru. Za úkol budou mít vypomáhat policii při bezpečnostních kontrolách zpřísněných protiepidemických opatření, která platí od pondělí. Od úterý se do kontrol zatím zapojí 3834 vojáků a 270 celníků, informovalo ministerstvo vnitra na Twitteru.

360°

Sledujte speciál 360°: Rok s koronavirem zhodnotí Vojtěch, Maďar, Smejkal i Kubek

Sledujte speciál 360°: Rok s koronavirem zhodnotí Vojtěch, Maďar, Smejkal i Kubek

Česko si připomíná rok s pandemií koronaviru. Ze světového lídra se Česká republika propadla téměř na dno evropského žebříčku. Jak ovlivnila globální pandemie životy a co bude dál? Ve speciálu 360° Pavlíny Wolfové odpoví bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, prezident České lékařské komory Milan Kubek a epidemiologové Rastislav Maďar a Petr Smejkal. Sledujte je živě od 20 hodin na televizi CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte ŽIVĚ: Vláda jednala o dalším zpřísnění. Průmysl se zatím nezavře
Vakcína Sputnik v Česku? Lékový ústav se jí zabývá, Blatný zatím výjimku udělit nechce
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama