reklama
CNN Prima News Kladno

Kladno

Výpis příspěvků ke štítku „Kladno“

Jágrovo Kladno posílí, přijdou hráči ze zámoří. Domácí zápasy musí hrát v Chomutově

15. července 2021 10:31

Hokejisty Kladna posílí pro nadcházející extraligovou sezonu šest hráčů ze zámoří. U týmu bude poprvé v historii působit i kanadský trenér, a to Jeff Paul, který bude asistentem hlavního kouče Davida Čermáka. Dres Rytířů budou nově oblékat brankář Landon Bow, obránci Jake Dotchin, Cody Donaghey, Kyle Wood a útočníci Daniel Ciampini s Dannym Kristem. Kvůli rekonstrukci stadionu by hokejisté sezonu měli odstartovat zřejmě v Chomutově. Je pravděpodobné, že tam stráví celý rok.

V Kladně vybuchl předmět na balkoně panelového domu. Střepy poranily 50letého muže

28. května 2021 16:44

Výbuch na balkoně panelového domu ve Vodárenské ulici v Kladně v pátek rozbil skleněnou výplň a střepy zranily padesátiletého muže. Nikdo další zraněn nebyl, nebylo ani nutné hasit požár nebo evakuovat obyvatele domu. Novinářům to řekla mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová. Co přesně explodovalo, policie neuvedla. Podle některých informací šlo o dělbuch, Šteinerová to ale nechtěla komentovat.

Jsi kamarád Babiše. Jágr se ostře pohádal s fanoušky kvůli výjimce pro Kladno

28. dubna 2021 19:17

Hokejista Jaromír Jágr se na Facebooku pustil do hádky s některými fanoušky. Těm se nelíbí, že Kladno v rozhodujícím čtvrtečním zápase o postup do extraligy dostalo od ministerstva zdravotnictví výjimku, která zahrnuje 250 přítomných fanoušků na stadionu během utkání. Kolik zla a nenávisti zplodí jeden za*ranej článek, reagoval Jágr v diskusi.

reklama