reklama
CNN Prima News Kladno

Kladno

Výpis příspěvků ke štítku „Kladno“

Jágrovo Kladno posílí, přijdou hráči ze zámoří. Domácí zápasy musí hrát v Chomutově

Hokejisty Kladna posílí pro nadcházející extraligovou sezonu šest hráčů ze zámoří. U týmu bude poprvé v historii působit i kanadský trenér, a to Jeff Paul, který bude asistentem hlavního kouče Davida Čermáka. Dres Rytířů budou nově oblékat brankář Landon Bow, obránci Jake Dotchin, Cody Donaghey, Kyle Wood a útočníci Daniel Ciampini s Dannym Kristem. Kvůli rekonstrukci stadionu by hokejisté sezonu měli odstartovat zřejmě v Chomutově. Je pravděpodobné, že tam stráví celý rok.

V Kladně vybuchl předmět na balkoně panelového domu. Střepy poranily 50letého muže

Výbuch na balkoně panelového domu ve Vodárenské ulici v Kladně v pátek rozbil skleněnou výplň a střepy zranily padesátiletého muže. Nikdo další zraněn nebyl, nebylo ani nutné hasit požár nebo evakuovat obyvatele domu. Novinářům to řekla mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová. Co přesně explodovalo, policie neuvedla. Podle některých informací šlo o dělbuch, Šteinerová to ale nechtěla komentovat.

Kvůli zákazu hazardu přijde Praha o více než miliardu korun. Hráči sázejí na internetu

Praha by v důsledku nové regulace hazardních her mohla v příštích pěti letech přijít o více než jednu miliardu korun. Negativních dopadů spojených s patologickým hráčstvím se přitom nezbaví. Vyplývá to z aktuální studie Centra ekonomických a tržních analýz. Pražská radní Hana Marvanová, která současnou podobu vyhlášky prosazovala, ale závěry studie odmítá.

reklama