CNN Prima News Kladno

Kladno

Výpis příspěvků ke štítku „Kladno“

Neštěstí v Kladně. Vlak srazil 13letou dívku, v umělém spánku ji transportoval vrtulník

Aktualizováno

Osobní vlak ve čtvrtek odpoledne srazil v Kladně-Rozdělově nezletilou dívku. Záchranáři ji se zraněním přepravili do nemocnice. Podle informací agentury AKTU.cz bylo dítě letecky transportováno v umělém spánku. Provoz na trati mezi Kladnem a Kamennými Žehrovicemi byl déle než dvě hodiny přerušen, cestující vozily autobusy. Okolnosti nehody policisté vyšetřují, řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Leoš Mareš exkluzivně popsal dojmy z prvního koncertu turné. Proč se před fanoušky svlékl?

První turné, první koncert. Zpěvák a moderátor Leoš Mareš má za sebou vystoupení v Kladně. Pro pořad Showtime na CNN Prima NEWS prozradil, jak probíhaly přípravy i to, proč porušil slib, že se nebude svlékat – šlo podle něj o spontánní nápad pro lidi, kteří na jeho koncertní šňůru přišli jako úplně první. Jeho vystoupení zřejmě mělo úspěch, a tak se Mareš rozhodl v Praze přidat další.

V Příbrami se přiotrávilo nejméně deset lidí. S poruchami vědomí je rozvezli do nemocnic

Deset lidí se v sobotu ráno v Příbrami v bytovém domě přiotrávilo oxidem uhelnatým, zdravotníci je převezli s poruchami vědomí do tří nemocnic. Zhruba na hodinu a půl byl kvůli vyššímu počtu zraněných aktivován traumaplán. Jedovatý plyn zřejmě vznikal nedokonalým spalováním v kotli na tuhá paliva, řekli mluvčí záchranné služby a hasičů.

Zemřel někdejší místopředseda Senátu Ladislav Svoboda. Pracoval i jako lékař na Kladensku

Ve věku 85 let zemřel 13. ledna někdejší místopředseda Senátu za Sociální demokracii Ladislav Svoboda. Média o tom v pondělí informovala Kancelář Senátu. Svoboda byl prvním českým senátorem za Kladensko, které zastupoval 12 let. Počátkem století stál dva roky v čele sociálnědemokratického senátorského klubu, poté v letech 2002 až 2004 působil ve vedení horní parlamentní komory.

Z Jágrova padoucha je hrdina. Hudáček v Německu zářil a předvedl show, fanoušci ho vyvolávali

Z Česka odcházel jako nechtěný padouch, v Německu se ale hokejový brankář Július Hudáček rychle proměnil v miláčka fanoušků. Je to jen pár dnů, co tlak veřejnosti donutil Kladno propustit slovenského reprezentanta kvůli jeho předchozímu angažmá v KHL, soutěži sloužící Putinově propagandě. Hudáček si bleskově našel novou práci ve Frankfurtu. A když ve čtvrtek při své tamní premiéře vychytal výhru, fanoušci nadšeně skandovali jeho jméno.

Hudáček má po konci v Kladně nové angažmá. Jsme rádi, že se to povedlo, jásají ve Frankfurtu

Slovenský hokejový brankář Július Hudáček zřejmě nemusí rychlého konce v extraligovém Kladně litovat. V zákulisí se totiž hovoří o tom, že měl dostat za pouhé dva dny přes 360 tisíc korun. Kontroverzní gólman s nedávnými starty v ruské KHL navíc získal novou štaci v německém Frankfurtu. Tamní celek z nejvyšší soutěže je po sérii proher druhý od konce.

Připomíná to Hepnarovou. Uznávaný detektiv Štoček mluví o vraždění na filozofické fakultě

Vyšetřováním nejkrutějších zločinů se zabýval přes třicet let, přesto ho vraždění na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy mimořádně zasáhlo. „To vás prostě šokuje, ať už jste z práce jakkoliv otrlý,“ přiznává bývalý detektiv pražské mordparty Jan Štoček. Na celém případu mu nejvíc nedává smysl vražda dvouměsíčního nemluvněte v Klánovickém lese. „Proč to dítě?! Tomu pořád nerozumím. I kdybyste byl Sherlock Holmes, tak na to nepřijdete,“ říká autor dvou knih nazvaných Vrah je v každém z nás.