reklama

Jaromír Jágr vyvedl přítelkyni na romantickou večeři a pochlubil se tím na Instagramu

Jaromír Jágr pozval svou přítelkyni Dominiku na romantickou večeři. Je to tak poprvé, co hokejista přiznal novou lásku, a to prostřednictvím storíčka na Instagramu.

reklama

Video z večeře, které Jaromír Jágr sdílel, podbarvil ploužákem My on My od skupiny Slade, kde se zpívá o tom, že každý potřebuje trochu lásky a někoho, s kým si může povídat a vyplakat se mu na rameno.

Na oficiální vyvedení do společnosti si ale sexy šestadvacetiletá modelka asi ještě musí počkat. Poprvé je spolu fotografové nachytali v červnu ve Špindlerově Mlýně.

A zatímco si hokejista svoje soukromí pečlivě střeží, jeho bývalá láska Veronika Kopřivová demonstrativně dává na odiv, jak je zamilovaná a stále strašně šťastná.

K tématu

Tagy: vztah hokejista Jaromír Jágr hokej ShowTime

Další hlavní zprávy

Domácí

 Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19

Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19

Přírůstek nových případů koronaviru v neděli v ČR po pěti dnech klesl pod deset tisíc – bylo jich 7 301. Přesto je to nejvyšší nedělní nárůst od března. Nedělní čísla bývají nižší než v jiných dnech, protože se obvykle méně testuje. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví. Aktuálně je v zemi 158 515 nakažených. U většiny z nich má nemoc mírný průběh, hospitalizovaných i obětí ale v poslední době výrazně přibývá.

Sport

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Nemluví se o něm tak často jako o jiných českých cyklistech – Zdeňku Štybarovi nebo Romanu Kreuzigerovi. Josef Černý ale svoji vlast na Giru d´Italia reprezentoval více než skvěle. Slavný „růžový“ závod zakončil šestým místem v časovce, tedy přesně tak, jak do něj vstoupil. Zatím nemá podepsanou smlouvu na další rok, ovšem po třech týdnech v Itálii, během kterých oslavil i vítězství, by brzy měl mít angažmá zajištěné.

reklama
Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?
KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje
reklama
reklama
Hampl: Vláda mrtvých a dluhů. Je to epidemie papalášství, nešetřil Babiše ekonom

Partie

Domácí zpravodajství

Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
Lidé dál ignorují vládní nařízení. V pražské Troji se jich sešly zástupy
Další články
reklama
reklama