reklama

Je nám spolu dobře: Vondráčková poprvé promluvila o vztahu s Vojnarem. Čím ji překvapil?

Lucie Vondráčková prožívá období plné radosti. Její nový videoklip Vzkaz v láhvi slaví úspěch u fanoušků a spokojená je i v soukromí. Zpěvačka se odhodlala a poprvé promluvila o svém novém vztahu s Petrem Vojnarem.

reklama

„Mám velkou radost. Je to revoluční technika, kterou jsme to točili s Jarou Atry, panem režisérem, a já jsem z toho filmařsky nadšená. Je to povzbuzující pro další práci,“ rozpovídala se Vondráčková o novém klipu, který za čtyři dny zhlédlo na YouTube přes 120 tisíc lidí.

V předchozím klipu k písničce Potřebuju pauzu si zpěvačka zahrála s moderátorem Petrem Vojnarem, se kterým se později dali dohromady. Spekulovalo se, že jiskra přeskočila právě během natáčení. To ale podle Lucie není tak úplně pravda. Už předtím se totiž potkali na rozhovoru. „A já jsem si říkala: To je chytrej kluk, dává mi dobrý otázky. A pak se nic nedělo a potkali jsme se až na klipu. Já jsem si říkala: On dobře hraje, ten kluk, co jsem ho viděla předtím a dával dobrý otázky. Zjistila jsem, že má úplně brutální humor, kterej mě baví, takže všechno dobrý,“ popsala zpěvačka.

Bývalý moderátor Diváckých zpráv ale ještě nemá vyhráno, protože Lucka je dle svých slov náročný element, který je potřeba dobývat celý život. „Nemám ráda takové ty vztahy, které trvají třeba dva, tři měsíce a už je to na celej život a už se plánují děti. Tady nic takového neprobíhá. Nám je prostě dobře a poznáváme se a já jsem příjemně překvapená, že existují kluci, kteří furt čtou. To se mi líbí,“ prozradila.

Nemáme žádný volný čas

Vojnar nedávno v rozhovoru pro ShowTime uvedl, že by se nebránil dítěti. Podle Vondráčkové je na takové rozhodování ještě příliš brzy. „Já myslím, že to bral ve srandě. Teď je čas na práci a já se jí věnuju na 150 % a na dalších 250 % se věnuju svým dětem. Takže myslím, že tam není prostor na nic jiného.

A jak spolu jeden z nejnovějších párů českého showbyznysu tráví volný čas? „My nemáme volný čas. Vídáme se, jak můžeme. Ale je fajn, že máme podobnou práci, protože já teď nazpívávala Vzkaz v láhvi, a to už se všechno začíná dělat v tom studiu, kde Petr pracuje. Takže když zrovna není čas, aspoň jsme v té práci společně, což mi přijde praktické,“ uzavírá Lucie Vondráčková.

Tagy:

Hlavní zprávy

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených
Očima reportéra

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených

Členové Klubu českého pohraničí, který vesměs sdružuje bývalé příslušníky pohraniční stráže, si na sobotní poledne naplánovali kontroverzní akci. V krušnohorském Cínovci odhalovali sochu vojáka se psem, která má uctít památku padlým ochráncům státních hranic. Vedle bývalých pohraničníků ovšem na místo dorazila také početná skupina jejich odpůrců. Konflikt visel ve vzduchu.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Z karibské bouře Sam už je hurikán třetí kategorie. Očekává se, že ještě zesílí

Aktualizováno

Tropická bouře Sam na začátku víkendu postupně zesílila na hurikán třetí kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC), které předpokládá, že živel ještě o něco zesílí. Zatím se však pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat

Spor mezi Českem a Polskem kvůli dolu Turów graduje. Kauza se už promítla i do vztahu občanů obou zemí na hranicích. „Vztahy Poláků a Čechů jsou výborné, ale tato kauza je o aroganci polské strany. Říkali, že to vyřeší, to se nestalo. Dnes bychom měli tlačit na to se dohodnout, lidé chtějí jen vodu,“ řekl v pořadu 360° europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

reklama