reklama

Je nám spolu dobře: Vondráčková poprvé promluvila o vztahu s Vojnarem. Čím ji překvapil?

Lucie Vondráčková prožívá období plné radosti. Její nový videoklip Vzkaz v láhvi slaví úspěch u fanoušků a spokojená je i v soukromí. Zpěvačka se odhodlala a poprvé promluvila o svém novém vztahu s Petrem Vojnarem.

reklama

„Mám velkou radost. Je to revoluční technika, kterou jsme to točili s Jarou Atry, panem režisérem, a já jsem z toho filmařsky nadšená. Je to povzbuzující pro další práci,“ rozpovídala se Vondráčková o novém klipu, který za čtyři dny zhlédlo na YouTube přes 120 tisíc lidí.

V předchozím klipu k písničce Potřebuju pauzu si zpěvačka zahrála s moderátorem Petrem Vojnarem, se kterým se později dali dohromady. Spekulovalo se, že jiskra přeskočila právě během natáčení. To ale podle Lucie není tak úplně pravda. Už předtím se totiž potkali na rozhovoru. „A já jsem si říkala: To je chytrej kluk, dává mi dobrý otázky. A pak se nic nedělo a potkali jsme se až na klipu. Já jsem si říkala: On dobře hraje, ten kluk, co jsem ho viděla předtím a dával dobrý otázky. Zjistila jsem, že má úplně brutální humor, kterej mě baví, takže všechno dobrý,“ popsala zpěvačka.

Bývalý moderátor Diváckých zpráv ale ještě nemá vyhráno, protože Lucka je dle svých slov náročný element, který je potřeba dobývat celý život. „Nemám ráda takové ty vztahy, které trvají třeba dva, tři měsíce a už je to na celej život a už se plánují děti. Tady nic takového neprobíhá. Nám je prostě dobře a poznáváme se a já jsem příjemně překvapená, že existují kluci, kteří furt čtou. To se mi líbí,“ prozradila.

Nemáme žádný volný čas

Vojnar nedávno v rozhovoru pro ShowTime uvedl, že by se nebránil dítěti. Podle Vondráčkové je na takové rozhodování ještě příliš brzy. „Já myslím, že to bral ve srandě. Teď je čas na práci a já se jí věnuju na 150 % a na dalších 250 % se věnuju svým dětem. Takže myslím, že tam není prostor na nic jiného.

A jak spolu jeden z nejnovějších párů českého showbyznysu tráví volný čas? „My nemáme volný čas. Vídáme se, jak můžeme. Ale je fajn, že máme podobnou práci, protože já teď nazpívávala Vzkaz v láhvi, a to už se všechno začíná dělat v tom studiu, kde Petr pracuje. Takže když zrovna není čas, aspoň jsme v té práci společně, což mi přijde praktické,“ uzavírá Lucie Vondráčková.

Tagy:

Hlavní zprávy

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření
Pořady

Jako u blbejch na dvorku. Chaos už dosáhl vrcholu, kritizuje Neff vládní opatření

Komunikační chaos ministerstva zdravotnictví už dosáhl vrcholu. Je to jako „u blbejch na dvorku“, nešetřil kritikou na konto vládních opatření spisovatel Ondřej Neff v pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS. Třebaže sám podporuje vakcinaci, nelíbí se mu, že vláda otálí se zrušením vyhlášky o povinném očkování. Komunikace ze strany ministra Vlastimila Válka (TOP 09) a jeho resortu není nejšťastnější ani podle dalších dvou hostů pořadu – exministra Romana Prymuly a bývalého politika Vítězslava Jandáka.

Babišovi se při jednání v Evropské unii smáli. Neměl věcné argumenty, tvrdí Prouza

Bývalému premiérovi Andreji Babišovi (ANO) se při jednání o Zelené dohodě na evropské půdě smáli. Neměl věcné argumenty, o něž jde především, nešetřil kritikou prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza na adresu expremiéra. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS podotkl, že klíčové budou dopadové studie ke Green Dealu, na něž se bývalá vláda vykašlala.

Jandák se zastal Prymuly: Kdo vás odstřelil, komu jste vadil? Po vás nastal chaos

Jepičí život vakcinologa Romana Prymuly v čele ministerstva zdravotnictví byl způsoben tím, že někomu vadil, je přesvědčen bývalý politik a herec Vítězslav Jandák. V pořadu Co Čech, to politik dodal, že po Prymulově odchodu z resortu nastal „odborný chaos“, jelikož se vyrojily desítky expertů, kteří se najednou začali vyjadřovat k pandemii koronaviru. Prymula podotkl, že ho odchod z politiky příliš nemrzí, protože mu více vyhovuje pozice odborníka.

Udělali strašné svinstvo. Manželství Harryho a Meghan nevěřím, říká historik

Na manželství prince Harryho a Meghan Markleové by historik a odborník na královskou rodinu Martin Kovář nevsadil. „Ve Velké Británii končí rozvodem více než 50 procent manželství, v USA je číslo ještě vyšší,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Připomněl také obvinění z rasismu, které Sussexové loni vznesli vůči nejmenovanému členu královské rodiny. To označil za „strašné svinstvo“, protože nedali druhé straně možnost se hájit.

reklama

Domácí zpravodajství

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny

Rizikový scénář nejde vyloučit, podle aktuálního vývoje ale kolaps nemocnic nehrozí, míní šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Počet hospitalizovaných s covidem totiž v Česku několikátý den v řadě klesá. Potvrzuje se tak zatím teorie, že omikronem se nakazí více lidí, budou mít ale lehčí průběh. Většina států Evropy se přesto na vrchol vlny omikronu poctivě připravuje, včetně krizových scénářů.

reklama