CNN Prima News Jeffrey Epstein

Jeffrey Epstein

Výpis příspěvků ke štítku „Jeffrey Epstein “

Nové snímky miliardáře Epsteina. Sexuální predátor odpočíval na chatě britské královny

Na veřejnost se dostaly nové snímky ze soukromého života zesnulého miliardáře a usvědčeného sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina. Na fotografii, která je součástí důkazního materiálu, sedí predátor se svou milenkou Ghislaine Maxwellovou na terase chaty britské královny. Přítelkyně zesnulého finančníka nyní čelí obvinění z napomáhání sexuálnímu zneužívání nezletilých.

Policie nebude stíhat prince Andrewa. Vyšetřování sexuálního napadení nezletilé ukončila

Britská policie ukončila vyšetřování prince Andrewa kvůli obvinění ze sexuálního napadení a nebude ho stíhat, informovala stanice BBC s odkazem na policejní prohlášení. Obvinění proti synovi britské královny Alžběty II. vznesla Američanka Virginia Giuffreová letos v srpnu. Tvrdila, že ji princ několikrát pohlavně zneužil ještě předtím, něž jí bylo 18 let. Andrew se však proti žalobě bránil a její prohlášení popíral.

Princ Harry? Táhl z něj alkohol a cigarety, vzpomíná na setkání známá novinářka

Úspěšná televizní novinářka Katie Couricová, která v USA uváděla pořady jako 60 minut nebo Katie, se rozhodla jít znovu s kůží na trh. A nejen s tou svojí. V nových připravovaných memoárech s názvem „Going There“ (Jdu tam), které čítají více než 500 stran, se naváží do svých bývalých kolegů ze stanic NBC nebo CBS. Na paškál si pak vzala i členy královské rodiny, konkrétně prince Harryho a Andrewa.

Přítelkyně sexuálního predátora Epsteina odmítla, že by se podílela na jeho zločinech

Aktualizováno

Někdejší dlouholetá přítelkyně zesnulého finančníka Jeffreyho Epsteina Ghislaine Maxwellová v úterý před soudem v New Yorku popřela obvinění prokurátorů, že by se podílela na Epsteinových údajných sexuálních zločinech. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž soudce stanovil začátek jejího procesu na polovinu července příštího roku.