reklama
CNN Prima News Jiří Menzel

Jiří Menzel

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Menzel“

Menzelová chtěla urnu s manželovým popelem uložit na Mallorce. Stala se však nečekaná věc

17. října 2021 20:44

Od smrti oscarového režiséra Jiřího Menzela uplynul více než rok. Ještě donedávna měla jeho manželka Olga urnu svého muže vystavenou doma v knihovně a na správnou chvíli a místo jejího uložení teprve čekala. „Je to úplně bizarní a ještě jsem to nikomu neřekla, ale Jirka si přál být na Mallorce, kde to milujeme a kam jsme léta jezdili,“ svěřila se Menzelová. Stala se však jedna nečekaná věc.

Režiséři, hudebníci, herci, politici. Připomeňte si osobnosti, které podlehly covidu

11. března 2021 22:21

Česko kvůli nemoci COVID-19 ztratilo další velkou osobnost. Ve středu zemřel písničkář Jan Vodňanský, známý z dua, které tvořil s Petrem Skoumalem. Nákaze podlehlo v Česku už přes 22 tisíc lidí a nevyhýbá se právě ani slavným. S koronavirem bojoval před smrtí třeba i režisér Jiří Menzel, herečka Jana Andresíková nebo zpěvák David Stypka.

Olga Menzelová exkluzivně: Jirka tady pořád je. Po porodu Alberta jsem šla na pouť

13. ledna 2021 20:16

Manželka zesnulého režiséra Jiřího Menzela Olga se nyní na nějakou dobu stáhla do ústraní a rozhovory moc nedává. Redaktorku pořadu SHOWTIME na CNN Prima NEWS ale přijala, a tak přinášíme exkluzivní rozhovor. Zavzpomínala na svého muže a jejich 22 společných let na místě, kam se opravdu jen tak někdo nepodívá. S manželem měli krásný vztah s vlastními pravidly.

Menzelová otevřeně: Rodila jsem na ostrově a syna do Česka pašovala. Jiří o všem věděl

6. listopadu 2020 20:26

Olga Menzelová způsobila poprask, když vyšlo najevo, že tajila své těhotenství i téměř rok a půl starého syna. Albert se narodil ještě za života jejího manžela, režiséra Jiřího Menzela, který zemřel v září. Dítě přišlo na svět na středomořském ostrově v domku na samotě a do Česka ho Menzelová musela doslova propašovat. Manžel prý o všem věděl.

reklama