reklama
CNN Prima News Jiří Paroubek

Jiří Paroubek

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Paroubek“

Chováte se jako hovado a prase. U soudu s Paroubkovými to vřelo

Začal soud ohledně žaloby podnikatele Petra Michka na manžele Paroubkovy. Michek tvrdí, že v létě 2016 půjčil Jiřímu Paroubkovi 3,5 milionu korun. Peníze měl Paroubek uložit do bankovního sejfu, kam měl přístup jen on a jeho tehdejší žena Petra. Podle Paroubka peníze vzala po jejich rozchodu, Paroubková to ovšem popírá s tím, že půjčka byla fiktivní. Webu iDnes.cz potvrdila, že v sejfu byla, nenašla v něm však peníze, ale „velmi osobní“ a „dost závažné věci“, o kterých by její muž asi nechtěl, aby se mluvilo.

Předvolební vysílání na CNN Prima NEWS startuje 1. července velkou politickou diskusí

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS zahájí své předvolební vysílání ve čtvrtek 1. července speciální diskusí s představiteli vybraných politických subjektů, které se utkají o přízeň voličů v letošních sněmovních volbách. Pořad s názvem „100 dní do voleb“ odvysílá zpravodajská stanice o prvním prázdninovém dni od 20:00 večer. CNN Prima NEWS tím odstartuje komplexní zpravodajský servis, který postupně představí všechny důležité předvolební souvislosti, praktické informace pro voliče i aktuality říjnových voleb a navazujícího povolebního dění.

Paroubek: Kauza Hamáček má zlikvidovat ČSSD. Stojí za ní lidé kolem Petříčka

Pokud by se stal předsedou ČSSD Tomáš Petříček, kauza „Hamáček“ by se nikdy neobjevila. Jít do vlády s Andrejem Babišem chyba nebyla. Návrat do vrcholové politiky nevylučuje. A jakou osobní zkušenost má s údajným zákulisním hráčem strany Miroslavem Pochem? Také to v druhé části rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradil její bývalý předseda ČSSD a premiér Jiří Paroubek.

Husák už nevede liberecké policisty. Vaz mu zlomila párty v Teplicích

Dosavadní ředitel liberecké krajské policie Vladislav Husák v pátek oficiálně skončil ve funkci. Policejní prezident Jan Švejdar ho sice odvolal k 1. únoru, Husák však kvůli svému zdravotnímu stavu dokument převzal později. Křeslo policejního šéfa stála Husáka účast na oslavě podnikatele a bývalého vlivného politika ČSSD Petra Bendy v teplickém hotelu. Ta se konala v době přísných protipandemických opatření, kdy musejí mít restaurace, až na výdejová okénka, zavřeno a konat se nesmějí například ani hromadné akce.

reklama