CNN Prima News Jiří Schmitzer

Jiří Schmitzer

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Schmitzer“

Jiří Sovák měl v opilosti srazit chodce, ukazují archivy. Svého syna za totéž vydědil

Od smrti oblíbeného herce Jiřího Sováka uplynulo už třiadvacet let, ale až nyní svazky bezpečnostních složek odhalily šokující tajemství, které nemělo spatřit světlo světa. Umělec měl podle spisu bourat, při nehodě porazit chodce a od kolize ujet, aniž by sraženému poskytl pomoc. Záznam z archivu bezpečnostních složek zveřejnil na sociální síti X Pavel Novotný. Sovák se přitom kvůli podobné tragédii rozkmotřil se svým synem.

Jelínek z Luneticu není jediný. Kteří slavní Češi způsobili za volantem smrtelnou nehodu?

Zpěvák Vašek Jelínek ze skupiny Lunetic prožívá nejtěžší chvíle v životě. Po návratu z koncertu srazil na dálnici chodce, který měl přebíhat přes silnici, a ten vážným zraněním bohužel podlehl. Jelínek není jediným známým umělcem, kterému se podobná tragédie přihodila. Které další známé tváře na silnicích nešťastně zabily člověka a jaké tresty za to dostaly?

Čeká tě tam peklo, naznačují odsouzenému Křížkovi. Kteří slavní skončili za mřížemi?

Manžel bývalé české miss Lucie Křížkové, jachtař David Křížek, není z českého showbyznysu zdaleka jediný, kdo měl oplétačky se zákonem. V minulosti skončily za katrem i další známé tváře. Jen namátkou: Tomáš Řepka, Martin Maxa, Jiří Schmitzer, Vladimír Kratina, Jan Révai, Jan Antonín Duchoslav nebo Ondřej Hejma. Za co byli trestáni a kolik let si odseděli? Mnozí přiznávají, že jejich sláva jim v cele byla spíše na škodu.