CNN Prima News Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Výpis příspěvků ke štítku „Jitka Čvančarová“

Hanychová otočila. Čvančarové a Margitovi se omluvila, neodpustila si ale jízlivou poznámku

27. listopadu 2022 19:26

Modelka a moderátorka Agáta Hanychová se na Instagramu veřejně omluvila herečce Jitce Čvančarové a opernímu pěvci Štefanu Margitovi za své nedávné ostré výroky. Čvančarovou jen týden předtím nazvala v televizi obtloustlou paní, v souvislosti s Margitou zase zpochybnila jeho sexuální orientaci krátce poté, co přišel o manželku Hanu Zagorovou. S mírným časovým odstupem teď oba své útoky označila za nepovedený humor.

Nejvíce nakažených je na Karlovarsku, může za to festival? Hygiena spojení odmítá

5. září 2021 11:52

Odstartoval Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary šíření nákazy koronavirem? Právě Karlovarský kraj je na tom totiž v posledních dnech v počtech nakažených napříč českými regiony nejhůře. Hygiena ale spojení s velkou kulturní akcí vyvrací a zhoršenou situaci přisuzuje například návratům ze zahraničí. V Karlových Varech se však koná i folklorní festival, kam rovněž dorazily stovky lidí.

Když vládní pravidla neexistují. Vojtěch, Zaorálek či Bartoška neměli ve Varech respirátor

21. srpna 2021 23:40

Dlouho očekávaný zahajovací večer 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary bude nejspíše řešit hygiena. Do hlavního sálu hotelu Thermal dorazil již tradičně nespočet osobností včetně herců, lékařů nebo předních politiků. Jenže jak odhalují záběry z festivalu, respirátor měl na sobě málokdo. A to včetně ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO), který povinné nošení ochrany dýchacích cest ponechává v platnosti.