CNN Prima News Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Výpis příspěvků ke štítku „Jitka Čvančarová“

Měl být prezidentem, dělal lidi lepšími. Jak celebrity vzpomínají na Schwarzenberga?

Na Karlovi bylo krásné, že dělal lidi lepšími. Je škoda, že se nestal prezidentem. Tak o zesnulém ministru zahraničí a spoluzakladateli TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi, který zemřel 12. listopadu, mluví herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová a herec Ivan Trojan. Svou vzpomínku na významného politika a knížete připojil i zpěvák Dan Bárta, který ho podporoval v prezidentské kampani.

Pohřeb stylisty Pokorného: Schneiderová a Čvančarová v slzách. Přišla i jeho první láska

Rodina, přátelé a také kolegové se ve středu v pražském Krematoriu Strašnice naposledy rozloučili se stylistou Janem Pokorným, který se rozhodl ukončit svůj život v pouhých 39 letech. Dorazila jeho blízká přítelkyně a herečka Jitka Schneiderová, modelka Simona Krainová či kadeřník Martin Tyl. Nechyběli ani sousedé mladého umělce či jeho láska z mládí. Mnozí na Pokorného vzpomínají jako na veselého a usměvavého člověka. Nedokážou vůbec odhadnout, co ho k tak tragickému činu vedlo.

Hanychová otočila. Čvančarové a Margitovi se omluvila, neodpustila si ale jízlivou poznámku

Modelka a moderátorka Agáta Hanychová se na Instagramu veřejně omluvila herečce Jitce Čvančarové a opernímu pěvci Štefanu Margitovi za své nedávné ostré výroky. Čvančarovou jen týden předtím nazvala v televizi obtloustlou paní, v souvislosti s Margitou zase zpochybnila jeho sexuální orientaci krátce poté, co přišel o manželku Hanu Zagorovou. S mírným časovým odstupem teď oba své útoky označila za nepovedený humor.