CNN Prima News jmění

jmění

Výpis příspěvků ke štítku „jmění“

Podivná závěť herce Gambona. O milence a matce jeho synů se nemluví, rozhodl filmový Brumbál

Poslední vůle herce Michaela Gambona, známého ze série filmů o kouzelníkovi Harrym Potterovi, budí rozpaky. Představitel legendárního Albuse Brumbála podle zjištění britského deníku Daily Mail zanechal téměř veškerý svůj majetek manželce Lady Anne a jejich synovi Fergusovi. Lady Anne ale nebyla jedinou ženou v jeho životě, poslední roky trávil po boku přítelkyně Philippy Hartové. Dlouholeté milence, se kterou měl dva dospívající syny, ovšem neodkázal nic.

Největším boháčem na světě je nově Musk. Trůn světových miliardářů ukradl Bezosovi

Ještě na začátku loňského roku byl nejbohatším mužem planety zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos před Billem Gatesem. Bezos vévodil světovým boháčům dokonce ještě na počátku roku nového. Jenže koronavirová pandemie pořadí světových miliardářů pořádně zpřeházela a svět může oslavovat nového krále dolarových miliardářů. Není jím nikdo menší než Elon Musk, jak vyplývá z aktuálního žebříčku agentury Bloomberg.

Halíře dělají talíře. Pandemie světovým miliardářům svědčí, jejich jmění láme rekordy

Světoví dolaroví miliardáři si mohou mnout ruce. Zatímco celý svět bojuje s pandemií koronaviru i jejími hospodářskými důsledky, jejich jmění utěšeně roste. A to tak, že ke konci letošního července bylo vůbec největší v historii. Přesáhlo hranici deseti bilionů dolarů a řady dolarových miliardářů se navíc rozrostly o 31 osob. Nejvíce letos zbohatl Jeff Bezos, jehož majetek se od ledna do dnešního dne zvětšil bezmála o 80 miliard dolarů.