jóga

Výpis příspěvků ke štítku „jóga“

Místo, které si oblíbili i bratři Čapkové. Resort Svatá Kateřina potěší tělo i duši

5. listopadu 2022 22:25

Všichni máme své každodenní starosti a neklid. Co se na chvíli přenést na místo ukryté v srdci lesů na Vysočině? Auto jednoduše odstavíte na parkovišti ve městě a necháte se odvézt – celý den můžete popíjet vodu z léčivých pramenů nebo se oddat rituálům tisíce let staré indické medicíny. S kamerou vás vezmeme do rezortu Svatá Kateřina, kde čas s oblibou trávili i bratři Čapkové.

Byl to dobrák, všem pomáhal. Kantor ho potápěl, říká děda žáka, který měl zabít učitele

4. dubna 2022 10:14

Čtvrteční tragická událost, která se odehrála na odborném učilišti v Praze 4, obrátila život naruby mnoha lidem. Jedním z nich je i 74letý Miroslav, dědeček studenta, který měl mačetou zavraždit svého učitele. O svém vnukovi mluví jako o hodném hochovi. Obává se také toho, že se nedožije chvíle, kdy chlapce propustí z vězení. S dědečkem studenta mluvila redakce Blesku.

Honza byl tahoun i kliďas. Na zavražděného učitele vzpomínají jeho kolegové

1. dubna 2022 20:07

Kriminalisté nadále vyšetřují tragédii, která se ve čtvrtek odehrála na odborném učilišti v Praze 4. Devatenáctiletý Jaroslav, student třetího ročníku, tam mačetou zaútočil na učitele Jana K. Ten zraněním na místě podlehl. Škola kvůli tomu v pátek zůstala zavřená. U jejího vchodu vzniklo pietní místo. Rozloučit se s oblíbeným pedagogem přišli v průběhu dne jak studenti, tak i učitelé z celého okolí. Na oblíbeného učitele zavzpomínali také jeho kolegové, a to nejen ze školy.

Američané zírají na českého důchodce. Čipera válí na snowboardu i v posilovně

29. září 2020 06:25

Spousta jeho vrstevníků už ani nevstane z gauče, baví se jen o nemocech. Čechoameričan Richard Kreibich na sobě ale i v 77 letech dře. Vedle jógy, zvedání činek, či jízdy na BMX je i nejstarším snowboardistou široko daleko, díky Ester Ledecké začal závodit též na lyžích. A jde mu to. Američtí mladí na svahu nechápou, když kolem nich prosviští úžasný český děda.