CNN Prima News John Lennon

John Lennon

Výpis příspěvků ke štítku „John Lennon“

Nová píseň Beatles je nebeská, pějí chválu odborníci. Lennonův hlas ladila umělá inteligence

Více než půlstoletí po rozpadu kdysi nejslavnější kapely světa Beatles vyšla její píseň Now and Then. Dlouhá léta ležela v archivu, díky novým technologiím se však k ní nyní podařilo přimíchat hlas Johna Lennona a ve čtvrtek poprvé spatřila světlo světa. Britští hudební publicisté v nahrávce vidí její symbolickou hodnotu a neřadí ji mezi ty nejlepší z dílny liverpoolské čtveřice. Píseň je však přijímána s nadšením. Líbí se nejen fanouškům, ale třeba i bývalému zpěvákovi slavné kapely Oasis Liamu Gallagherovi.

Poslední Žbirkova fotka: Slavil narozeniny, svůj velký sen si už splnit nestihl

Smrt legendárního zpěváka Miroslava Žbirky ve středu 10. listopadu zasáhla fanoušky na Slovensku i v Česku. Se zdravotními problémy se hudebník potýkal delší dobu. V polovině října byl dokonce hospitalizován a skončil na kapačkách. Když ho na jeho 69. narozeniny propustili domů, vznikla pravděpodobně jedna z jeho posledních fotografií. Kvůli úmrtí muzikanta vzaly za své i jeho společné plány s blízkým přítelem Kamilem Peterajem.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik! s grafikem TMBK: Kreslí se lépe Babiš, nebo Fiala?

Hosty úterního pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS budou umělci, kteří nesledují předvolební dění jen z gauče. Česká politika jim je inspirací pro ostré glosy, kresby či komentáře. Pozvání do debaty s moderátorem Petrem Suchoněm přijali populární stand-up komička Adéla Elbel, fenomén sociálních sítí Tomáš Břínek známý pod zkratkou TMBK a karikaturista Štěpán Mareš. Speciální předvolební vysílání startuje v 18:00.

Miro Žbirka: Je fantastické, když vás napadne nová melodie

Hudba je nedílnou součástí jeho života. Miro Žbirka má dokonce díky svým písním a albům perfektní přehled o etapách svého života. Nyní se s „Mekym“ můžete i vy osobně seznámit v novém snímku Šimona Šafránka MEKY, který sledujte exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně. Nalaďte se na jeho sledování v rozhovoru s Mirem Žbirkou nejen o filmu.