Vtipy Johnnyho Deppa na předávání cen vzbudily vášně. Vznášel se v obleku astronauta

Herec Johnny Depp sehrál nečekanou roli při předávání cen stanice MTV. Svou tvář propůjčil létajícímu maskotovi televizní stanice. V průběhu komerčních přestávek bavil diváky krátkými vtípky. Jedná se o jeho nejnovější veřejné vystoupení, naznačující návrat do showbyznysu po vyhraném soudním sporu s exmanželkou Amber Heardovou. Herec také oznámil chystaný film ve vlastní režii.

„Chci vám jen říct, že jsem k dispozici na narozeninové oslavy, svatby, smuteční obřady, bar micva, zkrátka cokoliv, co potřebujete. Jsem taky zubař,“ sdělil Depp divákům při předávání cen MTV za nejlepší hudební videoklipy. Herec se události zúčastnil velmi netradičním způsobem. Pořadatelé promítali jeho tvář na tělo astronauta vznášejícího se nad pódiem. Vesmírný „Moon Man“ je již po dlouhou dobu maskotem televizní stanice.

Depp se v průběhu večera několikrát objevil, aby krátce zavtipkoval směrem k publiku. Jeho výstupy se většinou omezily na jednu větu. „Potřeboval jsem tu práci,“ prozradil žertovně na začátku programu.

Byť krátké a humorné, Deppovo vystoupení signalizuje jeho postupné znovupřijetí do veřejného prostoru v návaznosti na výsledek medializovaného soudního sporu s Amber Heardovou. Pro herce se tak nejspíše jedná o vítanou změnu po odsouzení veřejností. Kvůli obviněním z domácího násilí v minulých letech přišel například o jednu z hlavních rolí ve filmové sérii Fantastická zvířata a kde je najít, v níž byl přeobsazen dánským hercem Madsem Mikkelsenem. Kritiku vyvolala i jeho účast na Karlovarském filmovém festivalu.

Plánovaný comeback oznámila hollywoodská hvězda již v době před ceremoniálem MTV. V první roli po soudním vítězství ztvární herec krále Ludvíka XV. ve francouzském filmu Jeanne du Barry. Kromě toho se Depp chystá na první režisérský počin po 25 letech od jeho debutového filmu Bojovník. V koprodukci s Al Pacinem a Barrym Navidim plánuje vytvořit filmovou adaptaci divadelní hry o italském malíři a sochaři Amedeo Modiglianim, informoval o tom web USA Today.

Reakce veřejnosti na zapojení Deppa do předávání cen jsou smíšené. Jeho fanoušky hercův návrat na veřejnost pochopitelně těší, vystoupení zároveň mnoho z nich pobavilo. „Sice nebyl ani nominovaný, ale Johnny vyhrál celé VMAs,“ napsal například jeden z uživatelů Twitteru. Řada lidí však s rozhodnutím pořadatelů o zapojení herce nesouhlasí. „Je to nechutné, chce se mi zvracet,“ zaznělo také v komentářích. „Lidé se k němu přidali a pomohli mu více ponížit a ublížit jeho oběti. Teď je ještě oblíbenější, zatímco Amber denně lidi obtěžují, protože se postavila násilí,“ zkritizovala MTV další z komentujících na sociální síti.

Tagy:

Hlavní zprávy

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
20:38

Británie pořídí dvě specializované lodi na ochranu plynovodů a kabelů

19:40

Pokud by se Ukrajině nepodařilo anektované území získat zpět, mělo by to obrovský ekonomický dopad, říká Zrno

19:03

Česko nebude tolerovat ruské hanebné jednání, prohlásil Lipavský

18:08

Proč je nejnovější ukrajinský úspěch u Lymanu považován za tak důležitý? Je to brána do celé Luhanské oblasti

Proti zdražování protestovaly statisíce Britů. Neplať to, skandovaly davy

Britská vláda slibuje pomoc pro domácnosti, které se potýkají s prudkým růstem cen a obřími účty za energie. Nová opatření ale ještě víc oslabila libru a lidem zatím žádnou úlevu nepřinesla. Do ulic tak vyšly o víkendu statisíce Britů na protest proti zdražování a chudobě. A chaos v zemi ještě zvýšila pokračující stávka železničářů, která ochromila dopravu hlavně mezi Londýnem a velkými městy.

Živě
ON-LINE: Ruský ústavní soud dal zelenou anexi ukrajinských území. Na tahu jsou poslanci

Ruský ústavní soud schválil připojení čtyř ukrajinských regionů k Rusku. V pondělí mají anexi Doněcké, Luhanské, Chersonské a Záporožské oblasti schvalovat poslanci. V Lymanu na východě Ukrajiny, kde v sobotu zavlála ukrajinská vlajka, se sice ještě bojuje, ale už tam není ani stopy po pseudoreferendu zorganizovaném Moskvou, řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Rusko by se podle čečenského vůdce Razmana Kadyrova nemělo v reakci na utrpěné porážky bát použít jaderné zbraně. Na letišti Belbek na poloostrově Krym se v sobotu večer ozval výbuch, uvedla agentura Unian. Podle tamní proruské správy tam vzplálo letadlo. Z plynovodu Nord Stream 1 už patrně neuniká plyn, tlak v plynovodním potrubí se stabilizoval, uvedly v neděli podle agentury AP dánské úřady.

Příští rok bude extrémní, horší než letošní. Rozhodně si neoddechneme, varuje Havlíček

Čeká nás extrémní rok 2023, bude horší než ten letošní, hrozil v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS místopředseda Sněmovny i hnutí ANO Karel Havlíček. Upozornil, že kroky vlády nebudou moci „všechno vyřešit“. Ministr dopravy Martin Kupka (ODS) v pořadu řekl, že „na jaře se lidem uleví, protože se vládě podařilo vyřešit vysoké ceny“.

Zvolení Zwyrtek Hamplové? STAN předvedl naprostý amatérismus a nedospělost, říká expert

Jana Zwyrtek Hamplová (BEZPP za NEZ) je bezesporu jedním z největších překvapení letošních senátních voleb. V konkurenci obhajující senátorky Šárky Jelínkové (KDU-ČSL) a Lucie Pluhařové (ANO) se jí podařilo postoupit do druhého kola, kde těsně zvítězila. Podle komentátora Petrose Michopulose to ale není pouze její zásluha. Na volebním výsledku se podepsala špatná taktika vládních stran, zejména hnutí STAN.

Snížení teplot v učebnách? Děti by onemocněly, budeme vytápět i nadále, zní od ředitelů škol

Učebny budeme vytápět i nadále, jinak děti onemocní a odrazí se to na absenci ve třídách i kvalitě vzdělání. Redakci CNN Prima NEWS to uvedli oslovení ředitelé škol, kterým se nelíbí vládou doporučované snižování teplot v prostorech nejen vzdělávacích institucí. Navzdory rostoucím cenám energií si ředitelé podle svých slov nemohou dovolit riskovat zdraví svých žáků, u některých škol přitom prudce vzrostly zálohy na energie.

Záběry z boje: Ruský vrtulník je v plamenech. Posádka míří do pekel, vzkazují Ukrajinci

Bojový vrtulník Ka-52 okupantů sestřelen, radují se ukrajinští vojáci. K přesnému zásahu došlo v oblasti střežené Záporožskou samostatnou brigádou teritoriální obrany (TrO). Zářez na pažbu si tentokrát připsala 110. samostatná brigáda TrO, a to ve spolupráci s dalšími připojenými jednotkami. „Posádka byla poslána do pekla,“ informovali Ukrajinci.

Domácí zpravodajství

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.