CNN Prima News Johnny Depp

Johnny Depp

Výpis příspěvků ke štítku „Johnny Depp“

Vtipy Johnnyho Deppa na předávání cen vzbudily vášně. Vznášel se v obleku astronauta

29. srpna 2022 15:15

Herec Johnny Depp sehrál nečekanou roli při předávání cen stanice MTV. Svou tvář propůjčil létajícímu maskotovi televizní stanice. V průběhu komerčních přestávek bavil diváky krátkými vtípky. Jedná se o jeho nejnovější veřejné vystoupení, naznačující návrat do showbyznysu po vyhraném soudním sporu s exmanželkou Amber Heardovou. Herec také oznámil chystaný film ve vlastní režii.

Banderas slaví 62. narozeniny. Které další hollywoodské idoly mají také na krku šedesátku ?

10. srpna 2022 22:29

Španělský herec Antonio Banderas slaví 62. narozeniny. Ačkoliv už není nejmladší, svůj šarm rozhodně neztratil a doteď je idolem mnohých žen. Nepolevuje ani po pracovní stránce, kromě herectví se věnuje také režii a scénaristice. Banderas ovšem není jediný, který se blíží nebo už překročil šedesátku. Zejména v Hollywoodu je takových idolů více. Které to jsou?

Depp si zahrál s Beckem a pobláznil Prahu. Nechyběli ani Lounouvá, Kodym nebo Hanák

12. července 2022 22:56

V pondělí Johnny Depp vystoupil jako speciální host na koncertě legendárního muzikanta Jeffa Becka a jeho fanynky šly do kolen. Vystoupení dvou legend si nenechaly ujít ani některé české celebrity. Dorazila například Olga Lounová či Tomáš Hanák. Jak koncert probíhal a co vše se na něm událo? Redakce Showtime pro vás připravila přehled toho nejzajímavějšího.

Další obří spor hollywoodských hvězd? Brad Pitt žene k soudu Angelinu Jolie, prý ho podvedla

10. června 2022 22:01

Mezi hollywoodskými superhvězdami se zřejmě schyluje k dalšímu obřímu soudnímu procesu. Po skončení ostře sledovaného sporu Johnnyho Deppa s jeho exmanželkou Amber Heardovou to vypadá, že k soudu požene svou bývalou partnerku také oscarový herec Brad Pitt. Ten Angelinu Jolie viní z toho, že úmyslně poškodila pověst jejich společného vinařství ve Francii.