CNN Prima News Johnny Depp

Johnny Depp

Výpis příspěvků ke štítku „Johnny Depp“

V Praze natáčí hollywoodské hvězdy. Slavný herec v mikině překvapil fanoušky v polévkárně

Od února se v české metropoli natáčí remake slavného němého hororu Nosferatu. Další neoficiální adaptace Draculy tak s sebou přináší možnost potkat v pražských ulicích řadu celebrit. Fotografiemi s některými z nich se již nyní chlubí fanoušci na sociálních sítích. V chystaném hororu se totiž objeví například americký herec Willem Dafoe, známý coby Goblin ze série Spider-Man. Kdo dál na filmu spolupracuje?

Konec války hvězd? Herečka Heardová uzavřela dohodu v soudním sporu s exmanželem Deppem

Herečka Amber Heardová uzavřela dohodu o ukončení odvolacího řízení v právním sporu se svým bývalým manželem, americkým hercem Johnnym Deppem, píše agentura AFP. Šestatřicetiletá herečka se původně odvolala proti červnovému verdiktu soudu, který jí nařídil vyplatit Deppovi za pomluvu přes deset milionů dolarů (asi 230 milionů korun). Depp naopak měl zaplatit dva miliony dolarů (asi 46 milionů korun) za vyjádření svého právníka.

Vtipy Johnnyho Deppa na předávání cen vzbudily vášně. Vznášel se v obleku astronauta

Herec Johnny Depp sehrál nečekanou roli při předávání cen stanice MTV. Svou tvář propůjčil létajícímu maskotovi televizní stanice. V průběhu komerčních přestávek bavil diváky krátkými vtípky. Jedná se o jeho nejnovější veřejné vystoupení, naznačující návrat do showbyznysu po vyhraném soudním sporu s exmanželkou Amber Heardovou. Herec také oznámil chystaný film ve vlastní režii.

Dojemný vzkaz se slzami v očích. O syna se postarám, slíbil exmanžel zemřelé herečce

„Byla statečná, nebojácná, měla v sobě spoustu lásky a nikdy se nebála říct, co si myslí,“ napsal ke smrti hollywoodské legendy Anne Hechové její exmanžel Coleman Laffoon. A jejich syn dodal: „Doufám, že moje máma už necítí bolest a začíná poznávat to, co si rád představuji jako její věčnou svobodu.“ U Hecheové nastala v pátek mozková smrt, lékaři ji prohlásili za mrtvou. Protože se však již dříve rozhodla darovat své orgány, bylo její tělo udržováno při životě až do pondělí, kdy bylo odpojeno od přístrojů.

Srdce herečky Hecheové stále bije. Lékaři zkoumají stav jejích orgánů, chtěla je darovat

Americká herečka Anne Hecheová zemřela na následky tragické autonehody, její srdce ale bije dál, uvedla její mluvčí Holly Bairdová v prohlášení pro americkou stanici NBC. Třiapadesátiletá filmová hvězda utrpěla mozkovou smrt, podle kalifornských zákonů je proto z právního hlediska považována za mrtvou. Lékaři Hecheovou nadále udržují na přístrojích, aby zjistili stav jejích orgánů. Herečka je totiž chtěla darovat potřebným.