reklama

Slunečným autobusem přijela na letní tábor ve Štědroníně Barbora Jánová a Eva Decastelo

Tentokrát do slunečného autobusu, který bude po celé léto dělat radost dětem a dospělým po celé republice, dorazila ze seriálu Slunečná Barbora Jánová, která s sebou vzala herečku Evu Decastelo. Jely za dětmi do letního tábora ve Štědroníně.

reklama

„Byla jsem na táboře jednou a celý jsem ho prozvracela, protože jsem měla střevní chřipku. Také si vzpomínám na kanadskou noc. Byla jsem se sestřenkou ve stanu. Dala mi tam figurínu mrtvoly, ale já jsem jen řekla, že o ní vím, a zase jsem usnula,“ smála se herečka Barbora Jánová.

Její Sylva je sice největší mrchou v seriálu, Jánová ale od dětí nepříjemné reakce nesklízí. „Děti díky Instagramu vidí, že jsem úplně jiná než Sylva. Mají mě rády,“ řekla.

Táborová láska

Atmosféru v táboře si chválil i zpěvák Vojta D. „Dneska jsme přijeli do hudebního tábora. Skvělý. Ráno jsme vstali a už se tančilo, zpívalo a řvalo. Děti jsou skvělý, pro nás je to návrat do dětských let,“ vysvětlil.

„Každý rok jsem měl táborovou lásku a vždycky to vydrželo asi tři, čtyři dny po táboře. Dopisovali jsme si. Bylo těžké, když nás rodiče odloučili, nenáviděli jsme je, že nám zkazili lásku,“ dodal s úsměvem Vojta D.

Tagy:

Hlavní zprávy

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují

Přestože je nošení respirátorů či nanoroušek nadále povinné například v MHD či ve vnitřních prostorech, Češi je v posledních měsících z velké části znovu vyměnili za klasické roušky, k čemuž přispěly teplé letní počasí a ústup epidemie. Samotní obchodníci přiznávají, že odbyt respirátorů během letních měsíců poklesl a naopak se začaly opět prodávat klasické chirurgické roušky.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Za čtvrtek přibylo téměř 500 nových případů covidu. Situace se dál horší v Praze

Testy ve čtvrtek odhalily v Česku 488 případů nákazy koronavirem, to je o 60 méně než před týdnem. Reprodukční číslo kleslo na hodnotu jedna, což je hranice mezi zpomalováním a zrychlováním epidemie. Nemocniční péči vyžadovalo 164 lidí s nemocí COVID-19, stejně jako před týdnem, z toho 27 pacientů bylo ve vážném stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

reklama

Domácí zpravodajství

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama