Slunečným autobusem přijela na letní tábor ve Štědroníně Barbora Jánová a Eva Decastelo

Tentokrát do slunečného autobusu, který bude po celé léto dělat radost dětem a dospělým po celé republice, dorazila ze seriálu Slunečná Barbora Jánová, která s sebou vzala herečku Evu Decastelo. Jely za dětmi do letního tábora ve Štědroníně.

„Byla jsem na táboře jednou a celý jsem ho prozvracela, protože jsem měla střevní chřipku. Také si vzpomínám na kanadskou noc. Byla jsem se sestřenkou ve stanu. Dala mi tam figurínu mrtvoly, ale já jsem jen řekla, že o ní vím, a zase jsem usnula,“ smála se herečka Barbora Jánová.

Její Sylva je sice největší mrchou v seriálu, Jánová ale od dětí nepříjemné reakce nesklízí. „Děti díky Instagramu vidí, že jsem úplně jiná než Sylva. Mají mě rády,“ řekla.

Táborová láska

Atmosféru v táboře si chválil i zpěvák Vojta D. „Dneska jsme přijeli do hudebního tábora. Skvělý. Ráno jsme vstali a už se tančilo, zpívalo a řvalo. Děti jsou skvělý, pro nás je to návrat do dětských let,“ vysvětlil.

„Každý rok jsem měl táborovou lásku a vždycky to vydrželo asi tři, čtyři dny po táboře. Dopisovali jsme si. Bylo těžké, když nás rodiče odloučili, nenáviděli jsme je, že nám zkazili lásku,“ dodal s úsměvem Vojta D.

Tagy: