CNN Prima News Julian Nagelsmann

Julian Nagelsmann

Výpis příspěvků ke štítku „Julian Nagelsmann“

Věděli jsme, že budeme trpět. Jak malá „Žlutá ponorka“ potopila slavný Bayern efektivitou

13. dubna 2022 11:41

Poctivou defenzivní hrou – pejorativně betonem – si běžně fotbalové týmy příliš sympatií u veřejnosti nezískají. Španělský Villareal je ale výjimkou. Sice hraje velmi úsporně, na druhou stranu mají lidé rádi příběhy outsiderů, kteří skolí giganty. Přesně to se „Žluté ponorce“ povedlo v úterý v Lize mistrů. Vyřadila Bayern a je v semifinále.

Chystá se nejdražší trenérský přestup v historii fotbalu. Půjde až o 30 milionů eur

26. dubna 2021 15:47

Julian Nagelsmann se může stát nejdražším fotbalovým trenérem světa. Stačí, aby kývl na nabídku Bayernu Mnichov a do pohybu se dají desítky milionů eur. Podle německého tisku by si Nagelsmannům současný zaměstnavatel RB Lipsko mohl přijít až na 30 milionů eur, v přepočtu více než tři čtvrtě miliardy korun. Šlo by o nejvyšší částku, která by kdy byla vyplacena za přestup fotbalového kouče.

Šampioni Ligy mistrů jsou ze hry. Bayern se pomalu loučí s koučem Flickem

14. dubna 2021 11:15

Liga mistrů bude mít jiného vítěze než minulou sezonu. Ve čtvrtfinálové repríze loňského finále sice fotbalisté Paris Saint-Germain prohráli s úřadujícím šampionem Bayernem Mnichov 0:1, ale jejich vítězstvi z prvního zápasu (3:2) je poslalo mezi nejlepší čtyřku milionářské soutěže. Bavořané se mohou pokusit získat trofej opět za rok, ovšem už by u toho neměl být trenér Hans-Dieter Flick, jak po čtvrtfinálovém utkání PSG a Bayernu prozradila ikona německého fotbalu Lothar Matthäus.

Nagelsmann a další. Kteří talentovaní trenéři rostou pro fotbalové giganty?

19. listopadu 2020 12:31

Aktuální fotbalová sezona je zatím stále v počáteční fázi. Je jasné, že ne ve všech velkých klubech v Evropě se situace vyvíjí a bude vyvíjet ideálně. Jejich vedení začíná nebo začne přemýšlet, jakým způsobem navést tým zpět na úspěšnou cestu a jedním z „nejoblíbenějších“ kroků v takových případech je výměna trenéra. Zájem by mohl být také o někoho z mladších koučů, kteří působí na evropském kontinentu. Jací jsou ti nejperspektivnější z nich?