Za video s Andrejem Babišem jsem zaplaceno nedostal, řekl Kazma pro CNN Prima NEWS

K věci 21.5.2020

V červenci 2012 natočil moderátor a internetový producent Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch video se současným premiérem Andrejem Babišem (ANO). Babiš se tehdy chystal na vstup do politiky a volby do Poslanecké sněmovny. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS po letech Kazma uvedl, že zaplaceno za video tehdy nedostal. V rozhovoru s Marií Bastlovou také uvedl, že žádné žaloby kvůli své tvorbě řešit nemusí. Co plánuje v souvislosti se svým pořadem One Man Show a s pandemií koronaviru, zatím neprozradil.

O politice Kazma řekl, že není typem člověka, který by na ni v hospodě nadával. „Já politiku vnímám, když jsou volby, jdu k volbám. Jinak se těmito věcmi nemám čas zabývat,“ uvedl v pořadu K věci. O videu z roku 2012 s Andrejem Babišem, jehož ukázka ve vysílání zazněla, Kazma prohlásil, že Babiš tehdy říkal, že jeho chystané hnutí není politika.

„Já v té době nechápal, o čem mluví, jaké hnutí? Říkal, že to není politika, ale hnutí za lepší Česko. Člověk se vyvíjí a nabralo to jiné obrátky. Babiš se objevil ještě jednou v našem pořadu, a to v rámci fóru známé hlášky ‚sorry jako‘. Nedostal jsem za to zaplaceno, tehdy to byla legrace,“ řekl bavič a mystifikátor Kazma.

V rozhovoru zazněla i čísla, která natáčení pořadu One Man Show provází. „Rozpočty na díly jsou v řádu jednotek milionů,“ řekl Kazma s tím, že spolupráce s Televizí Seznam funguje dobře. „Jsem rád, že máme zaměstnavatele, který nám dovolí takové věci dělat,“ dodal Kazma.

Napadlo mě do CNN poslat někoho jiného

Marie Bastlová se svého hosta ptala i na to, jakou má pro legraci hranici. Co už by neudělal? „Původně, když jsem byl pozván do tohoto politického pořadu, napadlo mě, že pošlu někoho jiného. A kolega mi to rozmluvil,“ řekl Kazma. „Morálku řešíme každý den. Jsme rebelové a parchanti, ale v základu normální a slušní lidé. Co nechceme dělat, je zlo. Přemýšlíme nad každým krokem,“ dodal.

Tagy: