CNN Prima News kabelka

kabelka

Výpis příspěvků ke štítku „kabelka“

Netradiční aukce v Paříži: Ministerstvo draží platinu, drahokamy, luxusní kabelky i vodku

2. listopadu 2022 18:26

Francouzské ministerstvo financí chystá dražbu pašovaného zboží, které zabavili celníci. V nezvyklé aukci, která se uskuteční v pátek 4. listopadu, si bude možné zakoupit 350 předmětů v celkové hodnotě jeden milion eur (24,5 milionu korun). Jsou mezi nimi například platinové cihly zabavené na cestě do Británie, značkové kabelky, cenné historické mince, nebroušené diamanty či 2 016 lahví vodky, napsal britský deník The Guardian.

Exclusive Tours: Cestování po Zemi je bez limitů. Teď nás čekají cesty do Vesmíru

31. října 2022 06:08

Dovolená je obvykle vytouženým časem plným odpočinku i dobrodružství. Záleží na tom, co člověk preferuje. V posledních letech je mezi českými cestovateli trendem nechat si naplánovat dovolenou přesně na míru. Právě to nabízí společnost Exclusive Tours, jejíž generální ředitel Vladimír David byl hostem v pořadu Interview PLUS. A jak říká - současná nelehká situace ve světě překvapivě cestování nikterak neomezuje. Naopak. O zájezdy ušité podle přání a požadavků je vysoký zájem a je potřeba zarezervovat si je s dostatečným předstihem.

OBRAZEM: Panovnice i módní ikona. K Alžbětě II. patřily pestré barvy. V čem zářila?

9. září 2022 05:31

Královna Alžběta II. nebyla pouze ženou monarchie, ale také světovou módní ikonou. Svými zářivými a pestrobarevnými kostýmky byla proslulá. Vždy věděla, jak zaujmout, a to díky práci svých stylistů. Každý krok v oblasti módy byl precizně promyšlený, což dokazovaly i doplňky či gesta. Čím se nejdéle vládnoucí panovnice vyznačovala?

Královna všechny překvapila. Potají natočila roztomilé video a ukázala, co má v kabelce

4. června 2022 23:54

Třetí den oslav platinového jubilea královny Alžběty II. se musel obejít bez její přítomnosti. Přesto si panovnice pro Brity i vlastní rodinu připravila překvapení. V naprosté tajnosti před několika měsíci natočila vtipnou skeč, kde jí společnost dělá animovaný medvídek Paddington. Na čajovém dýchánku navíc poprvé odhalila, co nosí ve své ikonické kabelce. Na závěr za rytmu legendární skladby „We Will Rock You“ skupiny Queen odstartovala velkolepý koncert na vlastní počest.

Chanel je nacistická značka, uráží nás, zuří Rusky. Kabelky na protest stříhají nůžkami

11. dubna 2022 17:18

Francouzský Chanel zakázal prodej svého zboží ruským občanům. Toto rozhodnutí rozzlobilo řadu ruských celebrit, které kvůli tomu začaly své kabelky od této značky ničit. Na sociálních sítích se šíří videa, kde je Rusky rozstříhávají zahradnickými nůžkami. Jana Rudkovská, manželka ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka, nůžky do ruky nevzala, stejně jako jiné celebrity však označila Chanel za nacistickou značku.

Pomohl okradené seniorce a dopadl pachatele. Ocenil ho starosta i policie

14. prosince 2021 07:19

Odvážný muž, který neváhal a pronásledoval lupiče, se dočkal ocenění v České Lípě. Lupič přepadl na ulici seniorku a strhl jí kabelku. Petr Grundza zareagoval okamžitě, pustil se za ním, dostihl ho, zadržel a předal policistům jako na stříbrném podnose. V pondělí za to dostal hned dvě medaile – od starostky města i od krajského policejního ředitele.