CNN Prima News kabelka

kabelka

Výpis příspěvků ke štítku „kabelka“

Muž oloupil a zranil seniorku, pak utekl od soudu. V Olomouci mu raději spoutali ruce i nohy

Olomoucký soud ve středu uložil jednadvacetiletému Martinu Koňaříkovi za loupežné přepadení seniorky ve Valašském Meziříčí a útěk od vsetínského soudu 6,5 roku vězení. Odsouzen byl za tři trestné činy. Koňařík jednaosmdesátiletou ženu přepadl loni v dubnu, při napadení jí zlomil pažní kost, seniorka má dodnes trvalé následky. Při projednávání vazby u vsetínského soudu se poté pokusil o útěk, policisté jej zadrželi až v řece Bečvě. Obžaloba původně žádala 7,5 roku vězení. Muž se k činu přiznal, policii se po útoku sám přihlásil. S rozhodnutím soudu ve středu souhlasil, žalobkyně si ponechala lhůtu na odvolání.

V ústecké nemocnici shání dárce kabelek a šperků. Akce má pomoci s transfúzi

Transfúzní stanice v Ústí nad Labem uveřejnila na svém Facebooku poměrně netradiční inzerát. Kromě dárců krve totiž shání i dárce kabelek a šperků. Z peněz z jejich prodeje chce hradit testy nových dárců kostní dřeně, na které pojišťovny nepřispívají. Podle správní rady Nadace pro transplantace kostní dřeně jsou podobné akce v Česku potřeba a pomáhají celkové osvětě o dárcovství.

Jen kabelky? Šlachta kvůli průtahům Nagygate vystartoval proti „novinářským zmetkům“ i justici

Za deset let kauzy Jany Nagyové a Petra Nečase jsem mluvil otevřeně, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS bývalý elitní policista Robert Šlachta (Přísaha). Zároveň ale podotkl, že novináři, kteří kauzu bagatelizují, jsou pro něj zmetci. Policie podle něj při zásahu odvedla dobrou práci. Za 30 let své praxe prý ale nezažil tolik divných rozhodnutí soudu.

Laskavá Catherine. Batole jí sebralo kabelku za 18 tisíc, reakce princezny na videu dojala svět

Princezna Catherine z Walesu nedávno zažila nečekaně roztomilý okamžik s ročním batoletem, a to během návštěvy Aberfanu na jihu země. Při setkání s fanoušky si malý Daniel, možná až příliš, oblíbil princezninu značkovou kabelku z kolekce Mulberry's Amberley. Ta stojí přibližně 675 liber (téměř 18 tisíc korun), jak informuje web The Independent. Video zachycující dítě, jak se pokouší rukojeť kabelky strčit do úst, se stalo virálním hitem.

Filmy raději s dabingem, nejdražší je kabelka. Co spojuje a rozděluje manželky kandidátů?

Do paměti veřejnosti se brzy jedna z nich zapíše jako nová první dáma. Redakce Showtime proto Evu Pavlovou a Moniku Babišovou vyzpovídala ohledně běžného života. Jaký žánr filmu nebo seriálu preferují? A na jaké sociální síti by byly nejvíce aktivní? Obě manželky prezidentských kandidátů odpovídaly na stejné otázky. Ve čtvrtečním pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a Primě můžete sledovat rozhovory s oběma manželkami kandidátů.