reklama

Markéta Pekarová Adamová

Nejnovější příspěvky k tématu

Další příspěvky k tématu

Sledujte 360° s šéfkou TOP 09 Pekarovou: Jak zpětně hodnotí kauzu Dominika Feriho?

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí? A v čem sami politici spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Pořad můžete sledovat od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Pokud Babiš neumí podnikat bez dotací, ať odejde z politiky, říká šéfka TOP 09 Pekarová Adamová

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová považuje rezoluci Evropského parlamentu o střetu zájmů Andreje Babiše (ANO) za důležitý vzkaz premiérovi. Podle ní není možné, aby byl současně v politice a nepřímo ovládal Agrofert, který čerpá evropské nebo národní dotace. „My mu to nezakazujeme, ale ať odejde z politiky,“ řekla Pekarová Adamová v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

reklama

Markéta Pekarová Adamová

Markéta Pekarová Adamová je předsedkyně TOP 09. V letech 2015–2019 byla místopředsedkyní strany. Od roku 2013 je poslankyní Poslanecké sněmovny PČR. Roku 2016 se vdala, jejím manželem je IT specialista ze Slovenska Tomáš Pekara.