CNN Prima News kampaň

kampaň

Výpis příspěvků ke štítku „kampaň“

Babiš nemá šanci shodit vládu. Útočí na STAN, protože se chovají amatérsky, míní politolog

15. srpna 2022 23:10

Bývalý předseda vlády Andrej Babiš (ANO) vyhrožuje kabinetu Petra Fialy hlasováním o nedůvěře. Nejsilnější opoziční klub ve Sněmovně požaduje konec ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). Vládní koalice ale v dolní parlamentní komoře disponuje pohodlnou většinou 108 hlasů. Tato snaha je proto naprosto bez šance, zhodnotil ve vysílání CNN Prima NEWS politolog Petr Bláha. Jde podle něj pouze o součást Babišovy předvolební kampaně. Komentátor Petr Hartman poznamenal, že hnutí STAN dává Babišovi možnosti, jak na kabinet útočit.

Rány pěstí na mítinku Babiše v Ústí. Fanoušci expremiéra se ostře pustili do jeho odpůrců

11. srpna 2022 15:20

Na mítinku Andreje Babiše došlo k další strkanici. Na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem se střetli příznivci a odpůrci bývalého premiéra. Bitka se strhla ve chvíli, kdy se část přítomných snažila bývalého premiéra vypískat. Poznámka: U článku byl v době jeho první publikace uveden mylný titulek „Rány pěstí na mítinku Babiše v Ústí. Odpůrci se ostře pustili do fanoušků expremiéra“. Chybu jsme opravili, za neúmyslné nedopatření se omlouváme.

Omlouvám se, vzkázal zakleknutý chlapec z Babišova mítinku. Jeho matka popsala, co se stalo

10. srpna 2022 21:08

Patnáctiletý autistický chlapec, který se na mítinku expremiéra Andreje Babiše (ANO) v jihočeských Borovanech pokusil ukrást reproduktor a byl nevybíravě zadržen neoznačenými policisty, se omluvil. Mladík byl na akci s matkou, která redakci CNN Prima NEWS detailně popsala, co se odehrálo. Chování strážců zákona už prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Že jsem odpůrce označil za fašisty a extrémisty? Je to vytržené z kontextu, hájí se Babiš

5. srpna 2022 20:27

Expremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš tvrdí, že své odpůrce během objíždění republiky nikdy nenazval fašisty a extremisty. Prý jen citoval článek, který četl. Babiš se v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS vyjádřil také k tvrdému zákroku v Borovanech vůči nezletilému chlapci, který na meetingu hnutí ANO ukradl reproduktor. Incident už řeší nejvyšší policejní představitelé i ministr vnitra.

Zadrželi ženu na Babišově akci. Vnitřní kontrola prověří postup neuniformovaných policistů

4. srpna 2022 00:30

Policejní prezident Martin Vondrášek nařídil Úřadu vnitřní kontroly prověřit postup policistů v souvislosti se středeční akcí expremiéra Andreje Babiše (ANO) v Českém Krumlově. Na videu, které se objevilo na sociálních sítích, jsou totiž vidět dva neuniformovaní policisté, kteří do neoznačeného auta odvedli ženu. Babiš v Českém Krumlově podle médií čelil hlasitým protestům svých odpůrců, podobně jako v úterý v Třeboni.

Všechna těla patří na pláž, povzbuzovala ženy vláda. V kampani ale zneužila fotku modelky

31. července 2022 18:06

Španělské ministerstvo pro rovnost spustilo novou letní kampaň. Jejím cílem má být povzbudit ženy, které se obávají vyrazit na pláž v plavkách. Na plakát se sloganem „Léto je i naše“ vybralo ženy všech typů, včetně dámy, která má odstraněné jedno prso. Žena, která se stala předobrazem pro plakát, si ale stěžuje že se tak stalo bez jejího vědomí. Grafička navíc nahradila její protézu zdravou nohou.

Odpojte chlapce od přístrojů, rozhodl soud. Při odvolání zasáhla rodinu další rána

26. července 2022 07:44

Na začátku dubna se rodině 12letého Archieho Battersbeeho změnil život. Chlapec pravděpodobně zkoušel výzvu, kterou viděl na sociální síti TikTok. Ta ho nyní může připravit o život. Soud totiž rozhodl, že může být odpojen od přístrojů. Podle informací od lékařů je chlapec v kómatu již mrtvý. Rodina proti takovému rozhodnutí bojuje. Před dalším soudním líčením však otec nadaného gymnasty zkolaboval, dostal infarkt.

Miliardář a holka z Gottwaldova. Jak Trumpová ulovila Donalda a jak mu pomohla v kampani?

15. července 2022 11:08

Ivana Trumpová měla na svérázného amerického exprezidenta vliv i po jejich rozvodu. Jak vlastně lyžařka Zelníčková z Gottwaldova ulovila excentrického miliardáře Donalda Trumpa a jakou roli sehrála při jeho kampani? Českou stopu v Trumpově příběhu v časopisu Týden rozkrývali Jakub Kvasnička a Pavlína Wolfová, kteří v současnosti oba působí v televizi CNN Prima NEWS. Článek z roku 2016 přinášíme jako další ze vzpomínek na zesnulou Ivanu Trumpovou.