CNN Prima News kapitán

kapitán

Výpis příspěvků ke štítku „kapitán“

Zbabělý kapitán a smrt desítek lidí. Před 10 lety ztroskotala Costa Concordia

13. ledna 2022 06:53

Mnoho známých lodních katastrof se odehrává daleko na moři, ale v pátek 13. ledna 2012 ztroskotala Costa Concordia těsně u pobřeží italského ostrova v poměrně mělké vodě. Při této nehodě, které se dalo předejít, zahynulo 32 lidí a mnoho dalších bylo vážně zraněno. Proč se výletní loď plavila tak blízko pobřeží? A proč byl kapitán zbabělec?

Je mu 60 a hledá ho Interpol. Viceprezident Surinamu nastoupil jako fotbalový kapitán

23. září 2021 06:22

Žádný Messi nebo Ronaldo, fotbalový svět se v posledních hodinách baví 60letým viceprezidentem jihoamerického státu Surinam Ronniem Brunswijkem. V úterý nastoupil do prvního kola fotbalové Ligy CONCACAF, což je africká obdoba Evropské ligy. Týmu Inter Moengotapoe, jehož je majitelem i předsedou, navíc navlékl kapitánskou pásku. Na odvetu už ale nemůže, hrozí mu zatčení Interpolem.

Dánský tým zkušených vůdců chce překvapit mladé Angličany. Postoupí do finále Eura?

7. července 2021 14:05

Ve středečním druhém semifinále fotbalového mistrovství Evropy se utkají „zralí“ Dánové s mladými Angličany. Skandinávci chtějí díky svým silným vůdcům proměnit zkušenosti v překvapivý postup. O to překvapivější, že by byl do finále, a to na londýnském stadionu Wembley proti domácím. Zápas začíná ve 21:00 hodin.