Vémola po prohře s Kinclem zveřejnil nečekaný příspěvek. Hlavu vzhůru, píší mu fanoušci

Karlos „Terminátor“ Vémola po sobotní prohře se svým arcirivalem Patrikem Kinclem a nedělní omluvě za útěk z klece bez podání ruky soupeři poslal svým fanouškům další vzkaz. V úterý na Instagramu zveřejnil fotografii se synem a nastínil, co mu dodává v těžkých chvílích sílu.

Populární bojovník MMA v úterý zveřejnil nečekaný příspěvek. Po nedělní omluvě na Instagramu sdílel v úterý fotku se svým malým synem, na které měl ještě nezraněný obličej. „Děti jsou můj každodenní důvod k úsměvu, i v těžkých časech, oni jsou ten důvod, proč to všechno dělám,“ napsal v krátkém popisku.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Kincl zdevastoval Vémolovi obličej. Ten mu nepodal ruku a odjel rovnou do nemocnice

Vémola si vysloužil smíšené reakce fanoušků. „Karlosi, hlavu vzhůru, jsi velký vzor pro mladé i starší lidi a hlavně makáš jak nikdo, za mě velký obdiv,“ napsal jeden. Jiný komentář byl ale kritičtější: „Vzpomeň si na děti, až třeba zase budeš tam, kde bys neměl být...“

Vémola v sobotu neúspěšně bojoval s Patrikem Kinclem o pás šampiona ve střední váze. Před zápasem sliboval K. O., kterým chtěl soka porazit, ale naopak sám utrpěl porážku a nevyhrál ani jedno z pěti kol. Navíc mu po úderech otekl obličej tak, že skoro nic neviděl.

Po zápase sklidil na na sociálních sítích kritiku za to, že odmítl podat Kinclovi ruku a místo tiskové konference jel do nemocnice. V neděli reagoval na sociálních sítích a na svém Instagramu zveřejnil omluvu, v němž uznal porážku. K odchodu napsal: „Mrzí mě, že jsem nedorazil na pozápasovou tiskovku, ale bohužel to moje oči v zápase dost odnesly a musel jsem rovnou do nemocnice na vyšetření. Kdo mě zná, tak ví, že respektuji soupeře a dokážu i po prohře plnit své povinnosti, ale zdraví bylo přednější.“

Vémola dále uvedl, že před oznámením dalších plánů se chce více soustředit na rodinu, na kterou neměl kvůli přípravě čas. „Rodina prostě je na prvním místě,“ zdůraznil, což podpořil i úterním příspěvkem.

Tagy: