CNN Prima News Karolína Plíšková

Karolína Plíšková

Výpis příspěvků ke štítku „Karolína Plíšková“

Smutné loučení s trenérem tenisových es: Štěpánek ani nemohl mluvit. Z USA dorazil i Korda

V krematoriu v pražských Strašnicích se konalo poslední rozloučení s kondičním trenérem Markem Všetíčkem. Kouč stál za úspěchy českých hvězd, jakými jsou Petra Kvitová, Karolína Plíšková nebo Radek Štěpánek. Ten se pohřbu také zúčastnil, se Všetíčkem ho pojilo dlouholeté přátelství. Z Ameriky navíc dorazil i bývalý český tenista Petr Korda.

Plíšková postoupila na Australian Open do čtvrtfinále. Fruhvirtová na turnaji končí

Tenistka Karolína Plíšková postoupila na Australian Open do čtvrtfinále. Turnajová třicítka porazila Číňanku Čang Šuaj 6:0, 6:4. V boji o semifinále vyzve Polku Magdu Linetteovou, nebo světovou čtyřku Caroline Garciaovou z Francie. Naopak sedmnáctiletá tenistka Linda Fruhvirtová dohrála při svém povedeném debutu na grandslamovém Australian Open v osmifinále. Rodačka z Prahy nestačila dnes na Chorvatku Donnu Vekičovou, které podlehla po více než dvou hodinách hry 2:6, 6:1, 3:6.

Plíšková se probila do čtvrtfinále US Open. Kvitová se trápila a v turnaji končí

Tenistka Karolína Plíšková porazila na grandslamovém US Open Bělorusku Viktorii Azarenkovou 7:5, 6:7, 6:2 a jako jediná z českých účastnic postoupila do čtvrtfinále dvouhry. Turnajová dvaadvacítka zde narazí na další Bělorusku Arynu Sabalenkovou, která vyřadila Američanku Danielle Collinsovou 3:6, 6:3, 6:2. Turnaj skončil pro Petru Kvitovou, nestačila na domácí Jessicu Pegulaovou 3:6, 2:6.