CNN Prima News Kateřina Hálová
Kateřina Hálová

Kateřina Hálová

reportérka CNN Prima NEWS

Je krajskou reportérkou pro Jihočeský kraj a autorkou článků on-line redakce CNN Prima NEWS.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Zatáhl mě za plentu a přemlouval k půjčce. Seniorka popsala šmejdské praktiky obchodníka

Hrnce, deky, polštáře, různá léčivá světýlka nebo poukazy do lázní. Taková jsou lákadla takzvaných předváděcích akcí. Čím více se lidé pro nákup nadchnou, tím horší pak může být střet s realitou, když zjistí, že si z takové akce odnesli úvěr na tisíce korun, o který ani nestáli. Podobnou zkušenost má i seniorka z Českých Budějovic, která pro CNN Prima NEWS popsala průběh předváděcí akce.

Vražda ženy otřásla Dvořištěm. O život měla přijít pracovnice nevěstince, našel ji přítel

Dolním Dvořištěm na Českokrumlovsku otřásla vražda. Malá obec v těsné blízkosti česko-rakouských hranic, nechvalně proslulá svými kasiny a veřejnými domy, se v pondělí v podvečer stala místem trestného činu. O život zde měla přijít žena středního věku. Podle místních je obětí zaměstnankyně jednoho z penzionů na náměstí, respektive místního nevěstince.

Část je pouze fiktivní, přesto je nejdelší u nás: Kolonáda v Mariánských Lázních

Do pravé ruky pohárek s pramenem, do levé oplatku, a rázem je z vás lázeňský švihák. A právě takové můžete potkat v kteroukoliv roční dobu v západočeském lázeňském městě, které se pyšní nejdelší kolonádou v České republice. Vydáme se po stopách slavných návštěvníků, kteří tudy své kroky vedli před dvěma sty lety. Vítejte v Mariánských Lázních.