reklama

Výsledky diváckého hlasování: Podívejte se, jak dopadli lídři v závěrečné superdebatě

Do finále superdebaty Česko hledá premiéra postoupil Andrej Babiš (ANO) a Petr Fiala (Spolu). Rozhodli o tom diváci, kteří měli během první části debaty možnost hlasovat o tom, kdo postoupí do finále. Ze čtveřice kandidátů Andrej Babiš, Ivan Bartoš (PirSTAN), Petr Fiala a Tomio Okamura (SPD) diváky nejvíce zaujal právě šéf ANO a lídr koalice Spolu. Lidé mohli hlasovat pomocí SMS a také online na webu CNNPrima.cz. Na kompletní výsledky se podívejte níže v článku.

reklama

Celkový výsledek hlasování (součet SMS hlasování a online hlasování na webu CNNPrima.cz)

Konečné pořadí Jméno Výsledek (SMS + web)
1) Petr Fiala (Spolu) 35,4 %
2) Andrej Babiš (ANO) 34,4 %
3) Ivan Bartoš (PirSTAN) 19,8 %
4) Tomio Okamura (SPD) 10,4 %

Výsledky online hlasování na webu CNN Prima NEWS:

V superdebatě o vaše hlasy soupeří šéf hnutí ANO Andrej Babiš, lídr koalice PirSTAN Ivan Bartoš, lídr koalice Spolu Petr Fiala a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Na našich webových stránkách můžete hlasovat pouze skrze online anketu. Pokud nechcete nebo nemůžete hlasovat tímto způsobem, využijte možnost zaslání vašeho hlasu prostřednictvím SMS.

Hlasování na webu

Hlasujte pro vámi vybraného účastníka debaty, který vás nejvíc zaujal. Svůj hlas můžete dát pouze jednomu z kandidátů a jen jednou. Dobře si proto tento krok promyslete. Než svůj hlas věnujete, je potřeba se přihlásit k vašemu účtu na iPrima.cz. Kliknete na červené tlačítko „Přihlásit se“, které je umístěné přímo pod možnostmi v anketě. Následně vás přesměrujeme na přihlašovací formulář, kde vyplníte uživatelské jméno a heslo. Po přihlášení vás stránka vrátí zpět na anketu, kde už pohodlně můžete hlasovat.

Co když nemám registraci?

Pokud nemáte registraci, není nic jednoduššího než si ji založit. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, nemusíte se tak o ně bát. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“, které najdete přímo pod možnostmi v samotné anketě. Budete přesměrováni na stránku, kde si vyberete možnost „Registrace“. Zde o sobě vyplníte jen ty nejzákladnější údaje a kliknete na tlačítko „Další“. Do vašeho e-mailu vám následně přijde potvrzení o přihlášení, kde je potřeba kliknout na přiložený odkaz, abychom ověřili, zda uvedený e-mail existuje a jedná se skutečně o vás. Stránka vás následně přesměruje zpět na anketu, kde budete již moci pohodlně dát hlas vašemu kandidátovi.

Jak postupovat při registraci, se přehledně dozvíte i z tohoto instruktážního videa:

SMS hlasování

Aby byla možnost hlasování v anketě přístupná co nejširšímu okruhu diváků, zavedli jsme i variantu hlasování pomocí SMS. Pro tuto variantu je potřeba mít u svého operátora aktivovanou službu PREMIUM SMS. Pak stačí vzít váš mobilní telefon a na číslo 906 02 03 poslat vaši volbu ve tvaru: VOLBY 1 nebo VOLBY 2 nebo VOLBY 3 nebo VOLBY 4 (mezi slovem „VOLBY“ a číslicí musí být mezera), a to dle pořadí kandidátů v anketě odshora dolů, tedy VOLBY 1 pro Andreje Babiše, VOLBY 2 pro Ivana Bartoše, VOLBY 3 pro Petra Fialu a VOLBY 4 pro Tomia Okamuru. Z každého telefonního čísla se započte pouze jeden hlas pro jednoho kandidáta. Pokud se tedy někdo pokusí hlasovat vícekrát ze stejného telefonního čísla, započítá se pouze první hlas, ostatní budou neplatné. Kompletní výsledky online i SMS hlasování sledujte v přímém přenosu na Primě a CNN Prima NEWS.

Poskytovatelem je společnost ATS, s.r.o. Cena odesílané SMS je 3 Kč vč. DPH.

Tagy:

Hlavní zprávy

Třetí vlna covidové pandemie klepe v Česku na dveře. Odborníci se bojí černého scénáře
Koronavirus

Třetí vlna covidové pandemie klepe v Česku na dveře. Odborníci se bojí černého scénáře

Epidemie COVID-19 se v Česku již několik týdnů zhoršuje. V sobotu došlo k největšímu víkendovému nárůstu nakažených od 8. května. Odborníci se obávají podobného počtu nakažených a hospitalizovaných jako během loňského podzimu a mnozí z nich vidí naději v očkování, konkrétně v aplikaci třetí dávky. Situace koronavirové pandemie se znovu zhoršuje i ve světě.

Zkrachují další menší dodavatelé energií. Záleží, jak tuhá bude zima, varuje ekonom

Situace na trhu s energiemi se vyhrocuje. Po krachu společnosti Bohemia Energy ukončují činnost i další dodavatelé. Podle ekonoma Lukáše Kovandy je potřeba se připravit na krach dalších menších společností. Záleží ale na tom, jak tuhá bude letošní zima. Kovanda v Novém dni na CNN Prima NEWS varoval budoucí vládu, která to podle něj bude mít z ekonomického hlediska strašně těžké.

Škoda zastaví na 14 dní výrobu, v provozu nechá jednu linku. Může za to nedostatek čipů

Automobilka Škoda Auto od pondělí na následující dva týdny zcela zastaví výrobu ve všech třech svých tuzemských závodech, výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při této odstávce chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut, informoval vedoucí komunikace podniku Škoda Auto Tomáš Kotera. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Chlapec v sukni znásilnil na genderově neutrálních toaletách dívku. Její otec to neunesl

Školy po celé Americe se zabývají otázkou, zda by měly být toalety genderově neutrální. Někteří rodiče se ale obávají o bezpečí svých nezletilých dětí. Debatu v amerických médiích rozpoutala výpověď jednoho údržbáře, který popsal znásilnění své dcery na dívčích toaletách chlapcem v sukni. Otec to pak ale na zasedání školské rady pěkně schytal.

reklama

Domácí zpravodajství

Jídlo obvykle pomocí sondy: Lékař popsal, jak to chodí na oddělení, kde leží Zeman

Jedna z otázek, kterou řeší politici, odborníci i velká část veřejnosti, se týká stravy prezidenta Miloše Zemana, jenž je od neděle hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) na oddělení poskytujícím nejvyšší stupeň intenzivní medicíny. Podle mluvčího Jiřího Ovčáčka poobědval meruňkové buchty a vinnou klobásu s bramborovou kaší. Podle lékaře, který na tomto typu oddělení pracuje, takoví pacienti ovšem přijímají stravu většinou hadičkami.

To, co si dlouhodobě dovoluje prezidentův mluvčí, nemá v Evropě obdoby, říká Štěch

Bývalý šéf Senátu Milan Štěch (ČSSD) se ostře pustil do chování Kanceláře prezidenta republiky. Podle něj je to, co si dovoluje tiskový mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček, nemá v Evropě obdoby, řekl v pořadu Partie Terezie Tománkové. Do ustavující schůze Poslanecké sněmovny není ze strany Miloše Zemana nic potřeba, problém by ale nastal ve chvíli, pokud by nebyl schopný přijmout demisi současné vlády, dodal na CNN Prima NEWS.

reklama