reklama

Výsledky diváckého hlasování: Podívejte se, jak dopadli lídři v závěrečné superdebatě

Do finále superdebaty Česko hledá premiéra postoupil Andrej Babiš (ANO) a Petr Fiala (Spolu). Rozhodli o tom diváci, kteří měli během první části debaty možnost hlasovat o tom, kdo postoupí do finále. Ze čtveřice kandidátů Andrej Babiš, Ivan Bartoš (PirSTAN), Petr Fiala a Tomio Okamura (SPD) diváky nejvíce zaujal právě šéf ANO a lídr koalice Spolu. Lidé mohli hlasovat pomocí SMS a také online na webu CNNPrima.cz. Na kompletní výsledky se podívejte níže v článku.

reklama

Celkový výsledek hlasování (součet SMS hlasování a online hlasování na webu CNNPrima.cz)

Konečné pořadí Jméno Výsledek (SMS + web)
1) Petr Fiala (Spolu) 35,4 %
2) Andrej Babiš (ANO) 34,4 %
3) Ivan Bartoš (PirSTAN) 19,8 %
4) Tomio Okamura (SPD) 10,4 %

Výsledky online hlasování na webu CNN Prima NEWS:

V superdebatě o vaše hlasy soupeří šéf hnutí ANO Andrej Babiš, lídr koalice PirSTAN Ivan Bartoš, lídr koalice Spolu Petr Fiala a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Na našich webových stránkách můžete hlasovat pouze skrze online anketu. Pokud nechcete nebo nemůžete hlasovat tímto způsobem, využijte možnost zaslání vašeho hlasu prostřednictvím SMS.

Hlasování na webu

Hlasujte pro vámi vybraného účastníka debaty, který vás nejvíc zaujal. Svůj hlas můžete dát pouze jednomu z kandidátů a jen jednou. Dobře si proto tento krok promyslete. Než svůj hlas věnujete, je potřeba se přihlásit k vašemu účtu na iPrima.cz. Kliknete na červené tlačítko „Přihlásit se“, které je umístěné přímo pod možnostmi v anketě. Následně vás přesměrujeme na přihlašovací formulář, kde vyplníte uživatelské jméno a heslo. Po přihlášení vás stránka vrátí zpět na anketu, kde už pohodlně můžete hlasovat.

Co když nemám registraci?

Pokud nemáte registraci, není nic jednoduššího než si ji založit. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, nemusíte se tak o ně bát. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“, které najdete přímo pod možnostmi v samotné anketě. Budete přesměrováni na stránku, kde si vyberete možnost „Registrace“. Zde o sobě vyplníte jen ty nejzákladnější údaje a kliknete na tlačítko „Další“. Do vašeho e-mailu vám následně přijde potvrzení o přihlášení, kde je potřeba kliknout na přiložený odkaz, abychom ověřili, zda uvedený e-mail existuje a jedná se skutečně o vás. Stránka vás následně přesměruje zpět na anketu, kde budete již moci pohodlně dát hlas vašemu kandidátovi.

Jak postupovat při registraci, se přehledně dozvíte i z tohoto instruktážního videa:

SMS hlasování

Aby byla možnost hlasování v anketě přístupná co nejširšímu okruhu diváků, zavedli jsme i variantu hlasování pomocí SMS. Pro tuto variantu je potřeba mít u svého operátora aktivovanou službu PREMIUM SMS. Pak stačí vzít váš mobilní telefon a na číslo 906 02 03 poslat vaši volbu ve tvaru: VOLBY 1 nebo VOLBY 2 nebo VOLBY 3 nebo VOLBY 4 (mezi slovem „VOLBY“ a číslicí musí být mezera), a to dle pořadí kandidátů v anketě odshora dolů, tedy VOLBY 1 pro Andreje Babiše, VOLBY 2 pro Ivana Bartoše, VOLBY 3 pro Petra Fialu a VOLBY 4 pro Tomia Okamuru. Z každého telefonního čísla se započte pouze jeden hlas pro jednoho kandidáta. Pokud se tedy někdo pokusí hlasovat vícekrát ze stejného telefonního čísla, započítá se pouze první hlas, ostatní budou neplatné. Kompletní výsledky online i SMS hlasování sledujte v přímém přenosu na Primě a CNN Prima NEWS.

Poskytovatelem je společnost ATS, s.r.o. Cena odesílané SMS je 3 Kč vč. DPH.

Tagy:

Hlavní zprávy

Válek prozradil, kdy se Česko může vrátit do normálu. S experty chystá strategii
Koronavirus

Válek prozradil, kdy se Česko může vrátit do normálu. S experty chystá strategii

Ačkoliv řada lidí vyzývá vládu premiéra Petra Fialy (ODS) k tomu, aby zrušila většinu současných protiepidemických opatření, jako to udělali například Britové, podle kabinetu by to bylo předčasné. Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) ale potvrdil, že jeho tým o možném rozvolnění restrikcí často hovoří. Vláda už představila svou předpověď, kdy by „návrat k normálu“ mohl nastat.

KOMENTÁŘ: Rekordman Passer zákon neporušil, morálně však jeho jízda neobstojí

Minulý týden vzbudil obrovské haló známý český podnikatel Radim Passer, který se rozhodl demonstrovat schopnosti své nejnovější hračky na čtyřech kolech. V časných ranních hodinách vyvezl své Bugatti Chiron na přehledný úsek německé dálnice dálnice A2 mezi Berlínem a Hannoverem a tlačil pedál plynu k podlaze tak dlouho, dokud ukazatel rychlosti nedostoupil hodnoty 417 km/h.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

Třaskavé jednání Sněmovny: SPD jej čtyři hodiny blokovalo. Hanba vám, zuřil Bartošek

Hnutí SPD ve čtvrtek dopoledne čtyři hodiny blokovalo jednání Poslanecké sněmovny. Ta měla znovu jednat o korespondenční volbě, která by umožnila Čechům žijícím v zahraničí jednodušeji volit. K bodu se ale poslanci nedostali. Nejprve dvě hodiny řečnil předseda hnutí Tomio Okamura, který navrhoval změny v programu schůze. Pak se za řečnickým pultem střídali i jeho kolegové, což rozčílilo koaliční poslance.

Děsivé záběry exploze domu v Liberci: Bouchlo to a přišli jsme o všechno, vylíčil svědek

Čtvrteční výbuch v libereckém domě, během kterého utrpělo zranění 10 lidí a jedna žena skončila s popáleninami ve vinohradské nemocnici, nejspíše zavinila propanbutanová láhev. Podle jednoho z obyvatel domu mělo k explozi dojít v bytě jisté problémové rodiny. „Měli problémy s alkoholem a sociální správa jim dokonce měla v minulosti odebrat děti,“ řekl reportérovi CNN Prima NEWS svědek. Ranní exploze poničila byt i jemu.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

reklama