reklama
CNN Prima News Petr Fiala

Petr Fiala

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Fiala“

Sledujte ZÁZNAM 360° s Petrem Fialou: Politických bavičů zde máme dost, nehodlám se přidávat

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí, v čem spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhalí speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Prvním hostem rozhovorového speciálu je šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Pořad můžete sledovat živě v pondělí od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Chaos v penězích pro Moravu. Dostálová nejdřív sjela Fialu, pak svedla vinu na úředníky

Kvůli peněžním darům pro obce na jižní Moravě postižené tornádem se rozhořel ostrý politický spor. Ministerstvo pro místní rozvoj totiž stanovilo, že lidem, kterým pomohou dobročinné sbírky, se budou krátit dotace poskytnuté státem. Opozice proto ministryni Kláru Dostálovou (za ANO) obvinila ze znárodnění peněz. Šéfka resortu nejprve kritizovala opozici, že síří lží. Poté chybu uznala a svedla ji na úředníky.

Vláda ANO a ODS? S Babišem fakt nechceme, zní z Fialovy partaje jednomyslně

Kromě předvolebních koalic už pomalu vznikají plány i pro situaci, která nastane po říjnovém hlasování. V kuloárech se nejhlasitěji spekuluje o tom, že by mohla vládnout koalice ANO a ODS. Podle informací CNN Prima NEWS to je jedna z variant, kterou si přeje nynější premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Lídři ODS to ale odmítají. „Nedokážu si to vůbec představit,“ napsal redakci šéf poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.

Pospíšil: Feriho kauza koalici Spolu neuškodí. Budoval si svoji vlastní značku

Bývalý předseda TOP 09 Jiří Pospíšil v nedávné době skončil coby šéf zastupitelského klubu Spojených sil pro Prahu, přesto nadále povede pražskou buňku TOP 09. O tématu své budoucnosti v pražské politice hovořil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Hodnotil také šance koalice Spolu v podzimních parlamentních volbách či jak výsledek ovlivní aféra exposlance TOP 09 Dominika Feriho.

reklama